Růžový výtok místo MS při braní HA

Anonymní
1.5.21 10:15

Růžový výtok místo MS při braní HA

Dobré ráno, ve středu jsem měla poslední prášek HA a následovala 7 denní pauza. Dnes bych měla dostat menstruaci, vždy jsem měla kolem 8 ráno už krev, ale dneska nic. Kolem 9 jsem zkoušela prstama a na toaletním papíru bylo pouze trošku růžového výtoku.. myslíte, že se MS teprve rozjede? Břicho mě celkem bolí.
Mohla by třeba být i MS slabší kvůli stresu? Tento měsíc jsem se celkem hodně stresovala a moc nenaspala.
Měla jsem tento měsíc jenom 1 přerušovaný styk, po 3 týdnech od styku byl negativní test, takže těhotenství bych asi vyloučila..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
586
1.5.21 10:24

Dej tomu ještě čas, tělo není stroj.
Třeba se ti to tentokrát trošku opozdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1442
1.5.21 10:27

Nestresuj se ještě víc než je třeba. MS se může klidně rozjet až za 3 dny, pokud jsi byla ve velkém stresu. Jsou často i případy, kdy MS úplně vynechá a nic to neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
1.5.21 15:54

Opravdu řešíš dvouhodinové zpoždění? Hoď se trochu do klidu, až to budou 2 dny, tak se tím můžeš začít zabývat, ale “zpoždění” v řádu hodin ani zpoždění není.

A jestli tě tyhle věci tak stresují, že navíc jedete přerušovaný styk a pak si stejně ještě děláš test, tak zkuste přidat ještě jinou formu ochrany

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat