Rychlé přibírání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.9.21 18:58

Rychlé přibírání

Ahoj maminky,
omlouvám se za anonym, ale stydím se za toto téma..

Abych šla k rovnou k problému, jde o to, že jsem hrozně přibrala za měsíc.. Při posledním vážení 30 dní zpátky jsem vážila 57 kilo na 160 cm, tuto váhu jsem si držela dlouho, dnes jsem stoupla na váhu, a vyskočilo mi 64🤦🏼‍♀️ Je pravda, že jsem byla hodně v práci, kde i přespávám, neměla jsem čas tolik vařit, takže jsem jedla hodně hotovky, ale nepřijde mi, že bych jedla extra špatně nebo moc.. Zkrátka, je opravdu normální přibrat za 4 týdny 7 kilo? Bez cpaní čokolád, sladkého, apod..?

Děkuji za odpověď :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4285
23.9.21 19:02

Hele, 4 kila za mesic jsou pri zmene jidelnicku vcelku realne. Zbytek muze byt voda navazana na sacharidy z tech hotovek, muzes byt zrovna v urcite fazi ms cyklu :nevim:

Ale jako jo, je to divne hodne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
23.9.21 19:02

A nevážila ses třeba na nějakém jiném místě v bytě? Já mám v obýváku 87kg a v koupelně 82 takže sw vážím v koupelně. :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
23.9.21 19:04

Vazis se na stejné váze? Já mám doma dvě a udělají mi rozdíl klidně 4 kila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
23.9.21 19:22

Taky bych rekla jine misto, nebo jina vaha…nebo co treba nejake nove leky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
23.9.21 19:27

Me se zblaznila stitna zlaza a pribrala jsem 6 kg za mesic. Ted mam leky a srovnalo se to. Taky jsem jedla uplne stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
23.9.21 20:41

@Le_lenaz to potvrzuji :mrgreen: ja mam na zacatku satny o 3kg vic nez na konci satny, takze se pro svuj dobry pocit vazim jen na konci :palec: uprimne ale nevim cim to je, proc stejna vaha meri v ruznych pozicich jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
23.9.21 21:12

@llida

U nás to je dáno tím že v koupelně máme kachličky a prostě ta podlaha je tvrdší a rovnější než v obýváku kde je linoleum. Takže to bude asi tím. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat