Jak stáhnout prsa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 09:47

jak stáhnout prsa

Ahojky, mám takový intimnější dotaz :D Za dva týdny máme profi focení a já se hrozně stydím za svá prsa. Mám velikost G, nejsem nijak tlustá spíše normální. Jde mi o to, že budeme mít všichni stejná trička a to s límečkem až ke krku.. No co si budeme povídat, velká prsa tak vypadají ještě větší a já už teď z toho mám hrůzu. Máte nějakou vychytávku, jak prsa zmenšit nebo stáhnout? Existuje nějaké stahovací prádlo na prsa? Děkuji :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
20.9.21 09:52

Moje prababička radila stahovat poprsí klasickým obinadlem, dělala ze sebe kluka, když se hnali přes Slovensko Banderovci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4297
20.9.21 10:01
@Anonymní píše:
Ahojky, mám takový intimnější dotaz :D Za dva týdny máme profi focení a já se hrozně stydím za svá prsa. Mám velikost G, nejsem nijak tlustá spíše normální. Jde mi o to, že budeme mít všichni stejná trička a to s límečkem až ke krku.. No co si budeme povídat, velká prsa tak vypadají ještě větší a já už teď z toho mám hrůzu. Máte nějakou vychytávku, jak prsa zmenšit nebo stáhnout? Existuje nějaké stahovací prádlo na prsa? Děkuji :oops:

Existuji ‚zmenšovaci‘ podprsenky. Ja to bohužel nepotrebuji, ale kolegyne je nosila a vypadala ‚normalne‘. Kdyz jsem ji pak videla ve volnocasovem obleceni, tak ten rozdil videt je :lol:

Jinak neznam ženu, ktere by vylozene sluselo typicke asexualni polotričko :roll: max. nejaky atleticky typ, ovsem s uzkymi rameny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23542
20.9.21 10:28

Kup si stahovací podprsenku, ta udělá opravdu hodně. Obinadlo apod nezkoušej, deformuje to prsa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
20.9.21 10:30

@Janli tak… jedná se o jednorázovou akci, snad by se toho tolik nestalo za těch pár hodin :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23542
20.9.21 10:45
@foxtauri píše:
@Janli tak… jedná se o jednorázovou akci, snad by se toho tolik nestalo za těch pár hodin :lol:

Pokud ti nevadí, že budeš mít na fotce prsa jako od Picassa… :nevim:. Obinadlem je nestáhneš tak, aby měly hezkej tvar. Nedej bože, aby ti to obinadlo sklouzlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
20.9.21 10:46

@Janli jo takhle jsi to myslela, já nevím, nikdy jsem to nezkoušela :nevim: já bych potřebovala spíš trochu vycpat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 11:00

Děkuji zkusím sehnat tu stahovací podprdu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7621
20.9.21 11:34

Sportovní podprsenka level3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
20.9.21 11:55

Videly jsme ted o vikendu v decatlonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9946
20.9.21 12:35
@Janli píše:
Kup si stahovací podprsenku, ta udělá opravdu hodně. Obinadlo apod nezkoušej, deformuje to prsa…

Tak mě třeba stahovací podprda prsa nestahne, a není to tím, že by neměla co stahovat, spíše naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat