Rychlé výsledky z odběru plodové vody v pořádku, konečné špatné?

332
2.8.21 09:43

Rychle výsledky z odběru plodové vody v pořádku konečné špatné?

Ahoj,
Ve čtvrtek pro podezření na Downa mi byla provedena amniocinteza.
Druhý den volal genetik rychlé výsledky ze je vše ok a čekáme holčičku :srdce: slzy úlevy tekly proudem.
Ovšem pak začal hlodat červíček jestli třeba nebude v mozaice? Nebo co Turner syndrom?? Jak moc časté to je? Mám se ještě obávat? Prosím 9 vaše poznatky a zkušenosti. Od začátku máme nějaké stresy 1.trimestr se nevědělo zda nepotratim kvůli špinění. Pak ve 13tt screening hraniční v 16tt krev integrovaný test, ukázal že screening je pozitivní na Downa.. Pak plodovka a konečně dobrá zpráva :palec:. Jen se nechci radovat předčasně :srdce:. Moc de že jste dočetli až sem :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36212
2.8.21 09:50

Dokud neporodis zdravý dítě tak nemás jistotu nikdy i když máš výsledky v pořádku od začátku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
2.8.21 09:53

Neblbni, je zdravá - gratuluji!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4789
2.8.21 09:56

Nekaž si to krásné období - čekáš zdravé miminko :kytka: :srdce: ( každá mamka by mohla vyprávět, co se jí behem těhu honilo v hlavě, ach ty hormony). Vytrpěla sis dost, teď už si to konečně užij :srdce:

Příspěvek upraven 02.08.21 v 10:03

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
2.8.21 10:02

Turner by ti řekli hned. Cca za 14dni bys měla mít kompletní výsledky na další vady..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
2.8.21 10:10

@Bobby děkuji, právě mě zajímá jaké další vady a jestli se to někomu stalo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
2.8.21 10:11

@jednoslunicko ano už jsem ve stresu příliš dlouho. Bojím se oddychnout když nemám konec výsledků. Moc děkuji :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
2.8.21 10:12

@Pudloslava děkuji :D. Ovšem výsledky celkové ještě nemám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19606
2.8.21 10:49
@Maminka1087 píše:
@Bobby děkuji, právě mě zajímá jaké další vady a jestli se to někomu stalo :D

U nás se na vady přišlo hned do 48h takže zkušenost přímo nemám.. hlavně zůstaň v klidu. Věřím, že to bude ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
2.8.21 10:52

@Bobby to mě mrzí :(. Děkuji :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2044
2.8.21 23:29

Já mám zkušenost z loňska, prvotní výsledky ok, kompletní nekompromisní Wolf-hirschhornův syndrom. Těhotenství ukončeno skoro v 17. týdnu 7.1. 2021.
Teď jsem těhotná znovu a screening mě čeká 30.8.2021.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6879
3.8.21 00:15

Dokud neni zdrave zive dite v naruci, nic neni jiste. A vlastne ani cely zivot pote.

V tomto pripade sladka nevedomost, co vse se muze behem tehotenstvi/porodu pokazit.

Negooglovat, nelustrovat, nestudovat, tim pro sebe a plod udelas to nej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
3.8.21 09:44

@dlouha to mě moc mrzí :,(. Copak je to za postižení? To jsem nikdy neslyšela. My měli podezření pouze na Downa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.21 16:00

Bud úplně klidna mali sme přesně to iste ani nechcem spominat na tie stressy a tu radost ak přišly výsledky ze všetko je ok z plodovej vody zistia všetko takže myslí pozitivně davaj na seba pozor a tešte sa 👍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
3.8.21 19:01

@Nikol111622 já právě nevím ještě ty kompletní jen ty základní co se ví do 24hod. Proto jsem z toho ještě nervózní. Moc děkuji :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty