Rýma pouze ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarushka
Závislačka 3918 příspěvků 28.01.18 21:47
Rýma pouze ve školce

Ahoj holky, mám 3 letého naprosto zdravého syna. Paní učitelka ve školce si stěžuje, že má zelené nudle. Problém ovšem je, že doma žádnou rýmu nemá. Za celý víkend smrkal jen jednou a to když se vztekal a řval. Přemýšlím, že pokud mi ho nevezmou do školky (i když ráno přicházíme bez rýmy), tak s ním pojedu na obvod případně na alergologii. Pokud je nemocný, tak ho doma nechám, ale takto mi to přijde zbytečný. Nemáte prosím některá podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2652 příspěvků 28.01.18 21:58

Ano, mám. Přičítám to přetopeným školkám, kde se topí tak, aby děti mohly běhat v tenkém tričku a teplácích. Paní učitelka mi občas hlásí, že smrkal, doma nic. Takže do školky normálně dávám. Navíc jsme v prosinci chytli nějakou virózu a děti i já jsme vlastně skoro měsíc pak ještě suše pokaslavali a to jsem též dávala do školky, protože to bylo pár zakaslani za den, doma prakticky nic, ve školce se víc topí, vzduch je suchý, dráždí to :nevim:

barbora_brambora
Kecalka 197 příspěvků 28.01.18 21:58

Jsem učitelka v MŠ a opravdu nemáme důvod rodičům lhát, i když nám většina právě trvdí, že doma ani nesmrkají. To co dětem z nosánku občas vyjde je hrozný. Zrovna minulý týden jsme s jednou maminkou řešili dvojčátka, která měla opravdu ošklivou zelenou rýmu a stěžovala si na bolest kolem nosánku. No a jak si myslíte že to dopadlo, zelenou rýmu i s teplotou mám teď od pátku já. Takže malého opravdu k doktorce vemze, kór pokud Vám paní učitelky říkají, že se jedná o zelenou infekční rýmu :)

klarushka
Závislačka 3918 příspěvků 28.01.18 22:02

@barbora_brambora já rozhodně netvrdím, že paní učitelky lžou. Už je pár let znám (chodil do této školky i starší syn), jen nechápu, že doma opravdu rýmu nemá a to též nemám důvod lhát. Kdykoliv děti měli,,jen,, kašel tak sme nechávali doma…

Uživatel je onlineStaworowski
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 28.01.18 22:32
@klarushka píše:
Ahoj holky, mám 3 letého naprosto zdravého syna. Paní učitelka ve školce si stěžuje, že má zelené nudle. Problém ovšem je, že doma žádnou rýmu nemá. Za celý víkend smrkal jen jednou a to když se vztekal a řval. Přemýšlím, že pokud mi ho nevezmou do školky (i když ráno přicházíme bez rýmy), tak s ním pojedu na obvod případně na alergologii. Pokud je nemocný, tak ho doma nechám, ale takto mi to přijde zbytečný. Nemáte prosím některá podobnou zkušenost?

My máme stejný problém, ale ve škole. Syn je v první třídě, doma bez potíží, žádná rýma, kašel, nic ho nebolí. Ale učitelka mě upozornila na třídní schůzce, že opakovaně smrka a kašle, naposled si jí stěžoval na bolest v krku. Tak teda fakt nevím. Přece ho nenechám doma, když mu doma nic není. Na nic si nestěžuje, teplotu nemá, nekasle…
Fakt záhada.

klarushka
Závislačka 3918 příspěvků 28.01.18 22:44
@Staworowski píše:
My máme stejný problém, ale ve škole. Syn je v první třídě, doma bez potíží, žádná rýma, kašel, nic ho nebolí. Ale učitelka mě upozornila na třídní schůzce, že opakovaně smrka a kašle, naposled si jí stěžoval na bolest v krku. Tak teda fakt nevím. Přece ho nenechám doma, když mu doma nic není. Na nic si nestěžuje, teplotu nemá, nekasle…
Fakt záhada.
:think: já to prostě nechápu, zrovna se bavíme s manželem, že by se mohlo jednat o alergii na roztoče v kobercích (doma máme plovoucku a dlažbu), prý s tímhle měl jako malý taky problém včetně zelené nudle :(…no pokud bude problém budu muset dojet k doktorce (i když nevím co mi najde na zdravém dítěti ) popřípadě si vzít doporučení na alergologii nebo už fakt nevím :(

Pam12
Echt Kelišová 8336 příspěvků 28.01.18 23:09

Vzala bych rozhodně na alergologii

Deninina
Závislačka 3912 příspěvků 28.01.18 23:31

Od pátku resim to stejne. Pani učitelky mi tvrdí, ze ma maly silnou rymu, ze mu nestihaji utirat nos a doma ani ťuk. Cely vikend pozoruju a je ok, tak to taky nechapu :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama