Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Koupáni či cesta sněhem v bačkůrkách. Tuhle diskuzi zakládám pro pobavení co všechno „provedli“ tatínci svým dětem.
A přidávám čerstvou story, která mě teda trochu dostala. Dcerka normálně pije dětské mlíko z krabice, včera ale došlo a já jí dala mléko obyčejné, bohužel jsem ještě nechala v lednici delší dobu mléko pytlikové, že ho brzo vyleju a vyhodím…v noci vyjimečně se dcera vzbudila a chtěla mléko, já byla skoro v komatu tak šel tatínek a hádejte které mléko jí dal ![]()
ráno jsem v postýlce našla flaštičku s „kefírem“, ale evidentně toho naštěstí moc nevypila, chudinka.
, aspon se vyprdi.
Chlap zatim jen nedal na flasku tesnitko a radoval se jak mu mala pekne rychle ji a jake bylo prekvapeni, kdyz byla cela durch od mlika
.
@suik Toto přesně udělal dědeček nedávno. Koupila jsem na farmářských trzích v sobotu kefírové mléko a svěřila malou na pár dní našim, absme si užili dovču v zahraničí. Mlíko dostali naši na dopití, co my s ním, když jsme měli odlétat pryč. Sbalili ho, cestovali s ním v rozpáleném autě přes polovinu republiky a můj drahý tatínek se v úterý rozhodl malou tímto pohostit - nedbal na rady mojí mamky, že to dávat nemá (měla stěží 1,5 roku), ale nechal se přesvděčit žádostivým pohledem malé… asi 10 dní jsem ji léčila průjem ![]()
No a nejvíc mě pobavilo, když jsme sedli u nich doma, koukali na zprávy, taťka se durdil, že naděláme kvůli průjmu a ve zprávách zrovna začali vysílat reportáž o tom, jak můžou být průjmová onemocnění pro malé děti nebezpečné ![]()
Tak u mě to byl děda, který mě vyzvedával ze školky po o a zapomínal mě tehdy ještě na národním výboru
Dodnes se na mě paní, co s ním měla kancelář, moc pěkně usmívá
(to, že mě tam zapomněl, jsem se dozvěděla až jako dospělá. Prý přišel domů a moje mamka se po mně sháněla, tak se otočil a mazal zpátky
Já si celou dobu vzorně kreslila…)
Táta byl mimořádně vzorný
a manžel je taky úžasný ![]()
Manžel tuhle dostal na hlídání malého, byla jsem pryč, nebral mi mobil, tak jsem byla ve stresu, co se děje, došla jsem domů a tam na zemi v obýváku oba svorně spali (synovi bylo půl roku a polostál, aby mohl být opřený o tátu) ![]()
Manžel akorát občas narve staršího syna do malých věcí mladší dcery a nepřijde mu to vůbec divné
teda sukni mu naštěstí nedává, zas tak špatně na tom není
. A když ještě měli oba plíny, tak tu malou plínku na staršího taky nějakým zázrakem dostal…
A jednou jsem ho přistihla, jak uspává syna a ten má na nohách v postýlce bačkory, na ty bačkory jsou tatínci nějak vysazení…
Ještě jsem si vzpomněla, manžel koupal a převlíkal do pyžamka. Já si vedle četla a najednou slyším manžela jak říká: A nic neřekneš. Šla jsem se tam podívat a manžel zapomněl dát prckovi plínku. Prý si toho všimnul až když ho vzal do náruče a prcek měl malou prdelku ![]()
Manžel namazal malou po koupání samoopalovacím krémem. Ráno se mi zdála nějaká flekatá a až pak když jsem zjišťovala čím ji večer mazal, ukázal na můj samoopalovák.
Můj muž projevuje velkou invenci při uklidňování miminek ![]()
Když byl syn asi sedmiměsíční, potřebovala jsem večer odejít pryč, tatínek hlídal… prcek byl neklidný, rostly mu zuby, tak taťka začal hledat Mundisal, že mu to podle instrukcí namaže… nenašel. Protože je přece chlap, poradí si, volat nebude
… vzal mimino, z lednice láhev whisky a dásničky pěkně jemně opatlal, protože „něčím jsem je přece musel znecitlivět, ne? Víš, jak mi potom pěkně spal, VŮBEC HO TO NEBOLELO“
![]()
@Jenika tak to je husty!
@Billi to se stalo me, u miminka, ted nevim jestli jsem primo zapomnela plinu nebo jen svrchni kalhotky.
@BohunkaP píše:
Můj muž projevuje velkou invenci při uklidňování miminekKdyž byl syn asi sedmiměsíční, potřebovala jsem večer odejít pryč, tatínek hlídal… prcek byl neklidný, rostly mu zuby, tak taťka začal hledat Mundisal, že mu to podle instrukcí namaže… nenašel. Protože je přece chlap, poradí si, volat nebude
… vzal mimino, z lednice láhev whisky a dásničky pěkně jemně opatlal, protože „něčím jsem je přece musel znecitlivět, ne? Víš, jak mi potom pěkně spal, VŮBEC HO TO NEBOLELO“
![]()
![]()
Plus ještě jedna věc. Přebaloval dědeček a povedlo se mu dát plínku naopak = sucháčema na zádíčka a ještě se rozčiloval, jak to je nedomyšlený. Ale zapnul ![]()
@Billi no každopádně má děda plus za snahu, ten náš by to nezkusil ani za zlatý prase ![]()
@Billi jé moji ségru děda zapoměl v lese
a ještě k tomu na dovolený u známých. Ona sedmiletá bloudila lesem a naštěstí natrefila na nějakou babičku, která ji dovedla do vsi a segra už trefila k tetě domů ![]()
Mám hezkou historku od známých - měli spolu už malou dcerku, ale každý měli ještě svůj byt v jiném městě (dnes už žijí všichni v jedné domácnosti). Malá měla narozeniny, slavila snad 3 nebo 4 roky. Její maminka s babičkou připravovaly oslavu v maminčině bytě, tatínek byl s dcerkou ve svém domě, pracoval a „hlídal“ - malá spala po obědě. Odpoledne měl ve smluvený čas s malou přijet na oslavu. Tak se také stalo - přifrčel si to tam, maminka s babičkou ho vítají, usmívají se a tatínek s dárkem v ruce se rozhlíží po bytě: „Tak kde je ta naše narozeninová holčička?“
Matka s babkou blednou - „No KDE JE ta naše holčička???“ Otočil se na podpatku a těch 30 km mezi dvěma městy ujel za čas, nad kterým by blednul i Schumacher
Malá se akorát probudila a vydala se ho po baráku hledat - chyběly minuty a rozeřvala by se
Dnes je jí jedenáct a dost možná by byla občas ráda, aby ji taťka občas zase někde zapomněl… ![]()