Sama na druhé miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:16
sama na druhé miminko

Prosím anonym…budu v červnu rodit..stopro císař mám indikaci už od minule..bohužel…nic­méně dceři budou 4 a já budu sama :/ dá se to zvládnout samotná po cs s miminkem a 4 letou…prosím ty maminky jen které mají zkušenost a mohou poradit..at je mi k něčemu ta diskuze..děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

jita22
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 16:27

Zkusenost nemam, ale myslim, ze kdyz se to da zvladnout po cs s dvojcaty, da se to zvladnout i s miminem a ctyrletou.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 10.01.18 16:39

Zkušenost nemám, ale co bys chtěla dělat jiného, než to zvládnout? Takže ano, zvládneš to, neboj. :hug: jinak, babičku nemáš? Kdo ti bude hlídat, když budeš v porodnici? :-)

quatruska
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 10.01.18 16:50

Já měla doma čerstvě dvouletou holčičku a druhé bylo císařem. A zvládala jsem lépe než při prvním.

Helileli
Závislačka 2639 příspěvků 10.01.18 17:05

No určitě bych si udělala doma zásoby do mrazáku a spajzu, zjistila, jestli nějaký obchod závaží k vám. Čtyřleté dítě už může být téměř úplně samostatné, maximálně se bude nudit, ale pokud máš zahradu nebo blízko hřiště, tak bych řekla mimco do kočáru, starší hrát si, ty sedět a odpočívat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 17:21

Právě nemám nikoho :/ ani babičku natož chlapa…proto se bojim..že kdyby mi nebylo zas ok po cs..no budu muset no :lol: nic jiného nezbyde :andel:

ElisC
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 10.01.18 17:31

V létě jsem měla druhého císaře. Doma syn (2,5), chlap mě akorát vyzvedl v porodnici, dovezl domů a odešel na pivo. Druhý den odjel ( jezdí s kamionem). Vše jsem zvládla, ono mi ani nic jiného nezbylo.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 10.01.18 18:00

Já byla také po druhém císaři dříve fit než po prvním. Tříletou dceru jsem akorát naučila lézt samotnou do vany, abych ji nemusela zvedat a jinak jsem neměla s ničím problém.

Staworowski
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 10.01.18 19:33

Jak se říká, člověk vydrží 2× víc než si myslí…taky záleží jak máš vychovanou / soběstačnost starší dceru, ve 4letech už děti bývají šikovné, když jsou vedené k soběstačnosti. Na tom ještě můžeš zapracovat… Ale určitě to jde a to i s dětmi, které jsou dříve po sobě…

Enmamma
Závislačka 2722 příspěvků 10.01.18 20:05

Nikdy si nepřipouštěj, že bys to nezvládla. Jak si řekneš, že to nezvládneš, položí tě to. Člověk ale vydrží víc, než si myslí. Držím palce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama