Reklama

Sama na druhé miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:16
sama na druhé miminko

Prosím anonym…budu v červnu rodit..stopro císař mám indikaci už od minule..bohužel…nic­méně dceři budou 4 a já budu sama :/ dá se to zvládnout samotná po cs s miminkem a 4 letou…prosím ty maminky jen které mají zkušenost a mohou poradit..at je mi k něčemu ta diskuze..děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

jita22
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 16:27

Zkusenost nemam, ale myslim, ze kdyz se to da zvladnout po cs s dvojcaty, da se to zvladnout i s miminem a ctyrletou.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 10.01.18 16:39

Zkušenost nemám, ale co bys chtěla dělat jiného, než to zvládnout? Takže ano, zvládneš to, neboj. :hug: jinak, babičku nemáš? Kdo ti bude hlídat, když budeš v porodnici? :-)

quatruska
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 10.01.18 16:50

Já měla doma čerstvě dvouletou holčičku a druhé bylo císařem. A zvládala jsem lépe než při prvním.

Helileli
Závislačka 2852 příspěvků 10.01.18 17:05

No určitě bych si udělala doma zásoby do mrazáku a spajzu, zjistila, jestli nějaký obchod závaží k vám. Čtyřleté dítě už může být téměř úplně samostatné, maximálně se bude nudit, ale pokud máš zahradu nebo blízko hřiště, tak bych řekla mimco do kočáru, starší hrát si, ty sedět a odpočívat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 17:21

Právě nemám nikoho :/ ani babičku natož chlapa…proto se bojim..že kdyby mi nebylo zas ok po cs..no budu muset no :lol: nic jiného nezbyde :andel:

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 17:31

V létě jsem měla druhého císaře. Doma syn (2,5), chlap mě akorát vyzvedl v porodnici, dovezl domů a odešel na pivo. Druhý den odjel ( jezdí s kamionem). Vše jsem zvládla, ono mi ani nic jiného nezbylo.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 10.01.18 18:00

Já byla také po druhém císaři dříve fit než po prvním. Tříletou dceru jsem akorát naučila lézt samotnou do vany, abych ji nemusela zvedat a jinak jsem neměla s ničím problém.

Uživatel je onlineStaworowski
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 19:33

Jak se říká, člověk vydrží 2× víc než si myslí…taky záleží jak máš vychovanou / soběstačnost starší dceru, ve 4letech už děti bývají šikovné, když jsou vedené k soběstačnosti. Na tom ještě můžeš zapracovat… Ale určitě to jde a to i s dětmi, které jsou dříve po sobě…

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 10.01.18 20:05

Nikdy si nepřipouštěj, že bys to nezvládla. Jak si řekneš, že to nezvládneš, položí tě to. Člověk ale vydrží víc, než si myslí. Držím palce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >