Reklama

Záchvat a stres v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 10.01.18 08:57
Zachvat a stres v tehotenstve

Ahoj. Som v 16 tt. V pondelok pred poradnou som si po utreti nasla jasne cervenu krv (troska)…ihned som isla k doktorovi ale tam som sa hrozne rozbrecela. Plakala som v cakarni, u sestricky i u doktora. Nevedela som to ovladat strasne som sa bala ze je koniec…a toto miminko je tak vytuzene…mam teraz velke vycitky ze som kvoli vysileni a tomu velkemu stresu mohla babatku ublizit. Som hrozna ????????????

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 10.01.18 09:23

Dobrý den,

doporučuji vložit Váš příspěvek do Poradny gynekologa nebo některé z našich dalších poraden.

Nejlépe Vám v tomto ohledu poradí odborník ;)

Přeji pěkné dopoledne :kytka:
adminka Lucka

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 10.01.18 09:41

Chapu te, krev nemusi znacit nic dobryho, ale tsky to nemusi byt nic strasnyho :nevim: jinak stres samozrejme neni uplne dobry, ale to by ses musela nervovat kazdy den…jednorazovy stres neverim, ze by mohl miminku nejak ublizit, aby melo nasledky…nejsem ale odbornik :nevim:

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 09:50

Strach o miminkoje normální. Jednorázový záchvat pláče mu určitě neublíží. :hug: Bylo u doktora jinak všechno dobré?

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 10.01.18 10:10

@Petule030 ano bolo. Dokonca som prisla na to ze som to mala z reznej rany po holeni. Takze kvoli uplnej kravine som mohla fatalne ublizit miminku. Tak myslim ze v takom normalnom strese som cely cas. Som na PN a cez den ma napadnu obavy…ale neni to snad extrem. Ale pondelok bol. Dokonca mi lekar poveda nech idem na psychiatriu co ma strasne urazilo ale mozno ma pravdu…

Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 10.01.18 22:08

@Didinda1991 ano, bez na psychiatrii. Fatalne ublizit ze zachvatu place?? Opravdu prehanis a jsi hystericka. Ja mela stres cele tehu. Od zacatku do 13tt jsem tak 3× tydne silne krvacela. Strach jsem mela, ale zadne vysilovani se nekonalo. V praci stres az do posledni chvile. Dite je normalni. Zabav se nejak.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >