Samosběr jahod jihočeský kraj

3102
9.6.14 08:50

samosber jahod jihocesky kraj

Dobry den, nekdo z jihoceskeho kraje nevite jestli v jihoceskem kraji bude probihat samosber jahod?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1189
9.6.14 08:52

Dovoluji si vstoupit do diskuze a přidat se k otázka - jen na kraj Vysočina - popř. okolí Brna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
9.6.14 08:57

Vždycky býval někde kus za Táborem, nemůžu si teď vzpomenout na název :zed: :zed: Snad někdo odpoví, jinak to odpoledne zjistím od mamky ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16548
9.6.14 08:57

Mažice a Mokrá, pokud vím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6744
9.6.14 08:57

Taky by mě to zajímalo :) já zase položím dotaz co nejblíže Ostravě :D

Příspěvek upraven 09.06.14 v 09:29

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3893
9.6.14 08:58

Dolní pěná mívá samosběr-jihočeský kraj. a vysočina u Havlíčkova brodu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2299
9.6.14 09:00

@Lilua Vždycky byl v Mažicích u Veselí nad Lužnicí, ale letos jsem se dočetla na jejich stránkách, že se pro velký zájem o jahody nekoná. Zřejmě už mají dopředu prodáno. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
9.6.14 09:02

@jančamamča dobrý den, samosběr je v Brně Dostálovi, ale tam podle mého infa asi končí? nevím :nevim: jinak jsem z Olomouce a tady je samosběr..momentálně 45 kč/kg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10486
9.6.14 09:05

@Lilua podle toho odkud primo jste? Ja vim ze je to nekde v Bavorove a pak jsou dve mista u Strakonic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
9.6.14 09:08

Ještě otázka. Co provádíte z jahod? Zamražujete, marmelády, přesnídavky? Jestli máte některá osvědčený recept :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
9.6.14 09:12

@lennynov Tak, my z nich uděláme hromadu knedlíků, část sníme, část zamrazíme. Pak náš oblíbený jahodový srnčí hřbet a zbytek jde do mrazáku. Marmeládu jsme dělali jednou a nikdo jí nejedl :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9044
9.6.14 09:28

@Lilua Tak já vím jen okres Strakonice a to v Bavorově a potom Radomyšl a Leskovice u Radomyšle. V Leskovicích se bude sbírat od příštího týdne, Bavorov už se sbírá za 40 kč kilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1633
9.6.14 09:57

Já vím o Bavorově a taky Písek. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3102
9.6.14 10:38

@marinka5 ja jsem od ceskeho krumlova

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3102
9.6.14 10:41

@merlose ta Mokra je za Horicema?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný