Samovolný potrat - jak dlouho trvá krvácení?

Anonymní
31.5.12 15:07

samovolný potrat -jak dlouho trvá krvácení?

Je to jako měsíčky nebo šestinedělí? Stalo se to v 6tt . Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5505
31.5.12 15:10

Ja taky potratila v 6tt, masivni krvaceni trvalo 2 dny, pak se to preneslo v normalni MS, takze dalsi 4-5 dny slabsiho, pak uz bylo dobre :) … Jen jsme mela mnohem vetsi bolesti nez pri normalni MS. Hodne stesti do dalsich pokusu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
31.5.12 16:10

Já v 8 tt, krvácení trvalo celkem 8 dní, z toho tak 5 opravdu hodně. 20 dní od začátku toho krvácení přišla ovulace, kdy jsem znovu otěhotněla, nyní jsem 26 tt a vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
31.5.12 16:25

Ja v 6tt a jak pisou holky,2-3dny hodne silna ms(vlozku jsem menila cca pul hodiny,ale jen par hodin)a pak dalsich 5dni normalni ms.Take sem pi tomto krvaceni uz dalsi ms nedostala a tedka jsem cca11tt.Hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
31.5.12 16:26

Ja v 6tt a jak pisou holky,2-3dny hodne silna ms(vlozku jsem menila cca pul hodiny,ale jen par hodin)a pak dalsich 5dni normalni ms.Take sem pi tomto krvaceni uz dalsi ms nedostala a tedka jsem cca11tt.Hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.12 17:09

Tak já jsem krvácelaa asi měsíc :oops: z toho týden opravdu hodně moc… ale asi jsem extrém…zastavovali mně krvácení orgametrilem a za další měsíc jsem byla znova těhotná :) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6326
1.6.12 12:38
@Anonymní píše:
Tak já jsem krvácelaa asi měsíc :oops: z toho týden opravdu hodně moc… ale asi jsem extrém…zastavovali mně krvácení orgametrilem a za další měsíc jsem byla znova těhotná :) ;)

teda tak to je mazec, já krvácela 6dní, ale první dva dny byl horor, bolelo mi to víc jak normální ms.no a teď uvidíme zda se to povedlo či nikoli:)musíme jen čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Babeta Šlingrová
1.7.12 18:21

TAK MI PORADTE SAMOVOLNE JSME MINULY CTVRTEK POTRATILA ASI V 55TT NEVIM PRESNE PAC TO JESTE NEBYLO VIDET NA UTZ..MELA JSME TO JEN POTVRZENE 2X Z KRVE ZE JSEM TEHOTNA…A OD CTVRTKA KRVACIM…V PATEK NIC A TED V SOBOTU OPET…TAKZE UZ JAKO 111DEN…A TO JSEM CHTELA HNEDC ZACIT ZKOUSET DALSIHO MIMISKA?:) J TU NEKDO KOMU SE POVEDLO IHNED POTOM OTEHOTNET?

• Citovat
  • Nahlásit
6326
1.7.12 18:55

@Babeta Šlingrová ahojky tak se jukni na mě:) já sem potratila v 5tt a další ms už nedorazila:)mimi se má čile k světu a srdíčko bije jako o závod:) a žádné prášky neberu na udržení páč se to stalo poprvé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Babeta Šlingrová
1.7.12 19:02
@Zlobísek:)) píše:
@Babeta Šlingrová ahojky tak se jukni na mě:) já sem potratila v 5tt a další ms už nedorazila:)mimi se má čile k světu a srdíčko bije jako o závod:) a žádné prášky neberu na udržení páč se to stalo poprvé

jéé to bych si přála..ale proč teda od čvtrtka krvácím?dneska je ot 11den a čekala jsme spise ovulaci nez tohle porad :) a docela citim jako ze ovulku..ale proc to krvaceni?nemuze to bejt i cysta?me ji tam objevil cca pred 3tydny a pomalu se vytraci…no sere me to..prala jsme si hnedka ted v plodne dny na to vlitnout :)) ale moc ti to preju..to je parada..

• Citovat
  • Nahlásit
11512
1.7.12 19:05

Když jsem potratila spontánně, tak jsem krvácela jako silnější MS… jen když mi dělali revizy, tak to krvácení bylo delší dobu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Babeta Šlingrová
1.7.12 19:15

Tak já mohu jen tušit jak asi dlouho jsme byla tt…dle ms..asi 5-6tt ale na utz nic videt nedbylo jen cysta..ktera se zmensuje..krvacet jsme zacala ve ctvrtek a porad to trva a uz me to s…v deloze mi rikal ze nic neni…tak o kyretazi nic nerikal..se toho bojim…

• Citovat
  • Nahlásit
MarriB
2.7.12 08:56

Ahoj, já teď prožívám něco podobného ale nejsem si jistá. Minulý týden mi vyšel tt pozitivní hoodně lehce (no, musela jsem to téměř hledat), pak během dne negativní a o tři dny později ráno slabý druhý proužek ale už viditelný. Pak začly strašné bolesti, že se nedalo ani narovnat, jiné než při menstruaci, následně 1den špinění a následne velmi silné krvácení. Jsou to dva dny a teď se mi to upravilo a vypadá to jako normální měsíčky… už jsem o jedno mimi přišla ale s tímhle jsem se nesetkala, nevíte některá? K dokt. určitě půjdu, ale mám strach a chtěla jsem se poradit…kuju…

• Citovat
  • Nahlásit
6326
2.7.12 09:31
@MarriB píše:
Ahoj, já teď prožívám něco podobného ale nejsem si jistá. Minulý týden mi vyšel tt pozitivní hoodně lehce (no, musela jsem to téměř hledat), pak během dne negativní a o tři dny později ráno slabý druhý proužek ale už viditelný. Pak začly strašné bolesti, že se nedalo ani narovnat, jiné než při menstruaci, následně 1den špinění a následne velmi silné krvácení. Jsou to dva dny a teď se mi to upravilo a vypadá to jako normální měsíčky… už jsem o jedno mimi přišla ale s tímhle jsem se nesetkala, nevíte některá? K dokt. určitě půjdu, ale mám strach a chtěla jsem se poradit…kuju…

já ti můžu akorát napsat jak to bylo u mě :think:
já sem hrozně dlouho čekala než se na testíku objeví čárka, a pak byla furt slabší a nechtěla sílit, tak sem šla za doktorem a když sem zkoukla ultrazvuk bylo mi to jasný, něco tam sice bylo, ale… přišla sem dom a to už sem silně cejtila záda a bříško, pak se to rozjelo, ale první dva dny sem byla vyřízena, bylo to o hodně silnější než při normální ms a hlavně šli ze mě takový kusy :oops: :think: dokonce sem ty dni i proležela :? ale pak sem už fungovala normálně. hlavně ti tím nechci ňák strašit jo :hug: jen píši jak to bylo u mne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
2.7.12 09:36

V 6tt je plod ještě malý, mělo by to být jako menstruace. Mně se to stalo v 10tt, odešlo skoro vše, ale začala jsem hodně krvácet + psychický nátlak ze strany lékařů - po týdnu vyčkávání jsem stejně šla na revizi, ačkoliv si i teď myslím, že by si tělo tak na 95% poradilo samo.
Myslím si, že pokud by krvácení trvalo dýl než třeba 2 týdny, nebo bylo extrémně silné, tak bych šla k lékaři, jinak bych vyčištění nechala na přírodě. Téměř všechno je lepší než revize, kterou lékaři dělají jako na běžicím pásu a berou ji jako jediné možné řešení - toť moje zkušenost z FN Hradec Králové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat