Šampon, po kterém svědí hlava - zkušenosti

7.1.20 22:32

Šampon zkušenosti

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat zda některou z vás po nějakém šamponu svědila hlava a po kterém to bylo? Mám přecitlivělou pokožku v zimě a proto bych chtěla ještě vědět, jestli máte zkušenost s nějakým šamponem, který ji zklidní. Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21135
7.1.20 22:40

Mě svědí hlava, pokud si myju a oplachuji moc teplou vodou.

Jinak dřív mi vadila Wella, po té mě svědila hlava, ale dlouho jsem ji uz nemela.

Naopak mi vyhovuji znacky Goldwell, Alterna a Redken.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.20 22:49

@Hanka1 děkuji za odpověď :palec:. Akorát tyhle šampony jsou celkem drahé a na moje vlasy (pod zadek) bych měla lahvičku tak na 5× a to si bohužel nemůžu dovolit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
7.1.20 22:51

Mě na podobný problém teď pomohl šampon z lékárny. Uriage.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3057
7.1.20 23:22

Pouzivam sampon San'Activ od Just, je cenove vys, ale taky se toho dava par kapek. Rozhodne je zbytecne placat na hlavu tolik samponu, jak pises, ze bys mela lahev na par pouziti. Zbytecne plno samponu pak splachujes, protoze takove mnozstvi vlasy nepojmou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
7.1.20 23:43

Me pokozku vlasu totalne zmrvila shauma a garnier, ted pouzivam od yves rochera nebo zminene uriage, ale nemam po nem takovy lesk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
7.1.20 23:51

Začala svědit po Elseve Dream Long (měla jsem z něj trochu i lupy) a pomohl Urtekram Aloe Vera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
8.1.20 05:58

Šíleně mě svědila hlava po Schaume. Šampóny střídám L'Oréal Elseve, Head&shoulders, Lacura.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
8.1.20 06:00
@Dory22 píše: Šíleně mě svědila hlava po Schaume. Šampóny střídám L'Oréal Elseve, Head&shoulders, Lacura.

Ještě po Gliss Kurr (nevím, jak se to přesně píše) po něm taky. Ale já obecně moc šamponů nesnesu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
8.1.20 09:02
@Daniela1994 píše:
@Hanka1 děkuji za odpověď :palec:. Akorát tyhle šampony jsou celkem drahé a na moje vlasy (pod zadek) bych měla lahvičku tak na 5× a to si bohužel nemůžu dovolit. :roll:

Tak ale to si myjes vlasy spatne, i na délku pod zadek ti staci samponu do dlaně, staci si namydlit pokožku hlavy
a vlasy nechat oplachnout stékající vodou se samponem…vlasy se vubec mydlit nemusi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
8.1.20 11:02

Po těch z drogerie.. ;) :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 11:26
@Hanka1 píše:
Tak ale to si myjes vlasy spatne, i na délku pod zadek ti staci samponu do dlaně, staci si namydlit pokožku hlavy
a vlasy nechat oplachnout stékající vodou se samponem…vlasy se vubec mydlit nemusi…

Zapomněla jsem dodat že pracuji v kravíně a toho prachu a všeho možného mě opravdu nutí mýt vlasy po celé délce. Držím mi stačil jeden šampon na 3-4 měsíce a to jsem si myla vlasy Ob 2 dny. Teď je myjí Ob 3 dny ale vystačí mi tak na 3 týdny až měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat