Šance na oplodnění vajíčka

Anonymní
30.7.15 09:50

šance na oplodnění vajíčka

Prosím jaká je šance, že se vajíčko ještě oplodní? včera sem podstoupila OPU, bylo jen jedno jedinné vajéčko. Dnes sem si volala paní embrioložce a vajíčko se prý nepodařilo oplodnit, ale mám si volat zítra :? jaká je šance, že se ještě oplodní? máte některá zkušenost a jak to nakonec dopadlo. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
30.7.15 09:53

Ahoj, myslíš že ti tady někdo poradí víc, než embryolog? Musíš si počkat a zítra tam zavolat, nic víc, zbytek se tady těžko dozvíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
30.7.15 10:37
@Anonymní píše:
Prosím jaká je šance, že se vajíčko ještě oplodní? včera sem podstoupila OPU, bylo jen jedno jedinné vajéčko. Dnes sem si volala paní embrioložce a vajíčko se prý nepodařilo oplodnit, ale mám si volat zítra :? jaká je šance, že se ještě oplodní? máte některá zkušenost a jak to nakonec dopadlo. Děkuji

Pokud bylo ICSI, tak se ještě může chytnout. Jednou se mi to stalo, pěkně se pak i dělilo a protože jsem měla imunoproblém, tak šlo embryo do mrazáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
30.7.15 10:38

@chipsa tvoje odpověď je irelevantní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
30.7.15 10:56

A co na to chceš říct? Zakladatelka očekává naději, i já jsem si tím prošla.. Ale bohužel k naději patří i zklamaní. Můžeme tady spekulovat a básnit o tom, co kdyby, jak by.. Zakladatelce tím nepomůžeme, zítra se dozví výsledek. Samozřejmě že jí přeji, at se vajíčko oplodní a dál jde všechno jenom tím nejlepším směrem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19173
30.7.15 11:27

Podle mé zkušenosti je šance nulová. Podstoupila jsem 2× IVF, druhý den bylo vždy jasné, kolik jich je oplodněných a nikdy k nim žádné další nepřibylo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
30.7.15 11:38

@Kikuška90

Asi tak. Nechtěla jsem brát zakladatelce naději, ale.. Šance je velmi mizivá. Taky jsem čekala na telefonu a lovila naděje. Ale hned z jednání embryologa už byl jasný ortel. Mě teda embryolog řekl vše rovnou - vyvíjelo, nevyvíjelo a za pár sekund při telefonátu bylo jasno. Když už se ví, že se vajíčko neoplodnilo, tak bude lepší se s tím smířit a nedávat zbytečné naděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3351
30.7.15 11:56

Nikdo nemá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3351
30.7.15 12:43

Omlouvám se, předtím se mi to neukázalo :oops: