Schopný celostní lékař celá ČR SOS!

385
4.6.21 12:50

Schopný celostní lékař celá ČR SOS!

Čauvec ženy, děvčata, prosím SOS!

Hledám fakt schopného lékaře celostní medicíny, případně léčitele s dobrými referencemi. Lokalita: Celá ČR. Pojišťovna: Nezáleží, klidně i samoplatba (platím modrým z nebe).

Ve zkratce: Řada celkem závažných zdravotních problémů zatím neznámých příčin. Mám podezření na dvě varianty společné příčiny: autoimunita, anebo lymeská borelioza. U obou 95 % lékařů řekne, že si neví rady, nebo že to léčit „nejde“. Na netu jsem něco pohledala, řada lidí se nakonec vyléčila, ale info jsou takové roztříštěné.

Tak si tu s dovolením zakládám „anketu“ - kdo měl zdraví úplně v háji a našel lékaře, který mu pomohl? Prosím hlavně kontakty a reference, případně i vaše příběhy, pokud chcete, ráda pokecám. Jsem už v háji, do třicítky daleko a zdraví jak v 70. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.6.21 13:04

Já ti doporučuji najít kvalitní imunologii. Já třeba chodím do Brna Aki. Jinak jsem se Zlína a péči lékařů mám hlavně v Brně, protože ve Zlíně už jim nevěřím ani dobrý den. Manželovi místo rakoviny diagnostikovali angínu a mně chtěli poslat skrz neustále bolesti břicha, hlavy, nachlazení, prujmy k psychiatrovi. V Brně zjistili histaminovou intoleranci a do toho nedostatek vitaminu D. Následně se zjistilo, že ve 40 letech mám osteoporózu jak 75 leta stařena. U rovnatek rovněž v Brně mi diagnostikovali ze špatné krční páteře zablokovanou čelist. Kdybych měla pokračovat, co jsem se o sobě poslední dva měsíce dozvěděla čistě náhodou při řešení jiného problému, tak tu sedíme do rána. Boreliózou mám diagnostikovanou rovněž a rovněž se tím nikdo nehodlá zaobírat. Z Brna chteli k mému případu Konzilium skrz lumbalni punkci, ve Zlíně to smetli ze stolu, že hodnoty jsou dlouhodobé, tudíž nemá smysl řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
6613
4.6.21 13:28

Zkusila bych imunologii
Mě lékařka říkala že výborná je v Hradci Králové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
5.6.21 09:59

Tak díky, holky. Zavolám do obou, zeptám se, co by se mnou svedli, a uvidím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
10.6.21 16:20

Čauvec. Volala jsem do AKI, chcou tam žádanku, ale i tak že mě vezmou nejdřív za 4 měsíce. To nedám. Odpusťte, následuje uvolnění přetlaku v hlavě:

Dneska jsem byla u obvoďáka na krev a co teda s tím. Sumarizace za 2 roky: 40 kg nadváhy, ze štíhlé vysportované slečny je dle pana doktora „Hospodářské zvíře, takový spíše pašík“ (doslovně). Mám lupénku, revma, epilepsii a cukrovku. A zánět v uchu. A to všechno od té doby, co žeru ty jejich „antidepresiva“. Do té doby jsem k doktorovi chodila max. pro razítka na úřady. Sice po duši jsem na tom o 90 % líp, jak tehdy, ale stojí mi to za tohle?

Já ty „humanocidy“ (jedy na lidi) snížila už asi na 1/4 původní dávky - samozřejmě navzdory doporučení a strašení lékařky. Cítím se psychicky pořád dobře, dost dobře. Ale fyzické tělo je úplně v háji.

Horolezit už nemůžu, nevytáhnu se nahoru. A to jsem se tak těšila na léto a čundry. Jezdit na kole - leda bez řídítek s těma mýma zápěstíma a loktama. Tak už jen makám na chalupě a na zahradě. :?

Obvoďák do mě chtěl píchat nějaký analgetika, když jsem se nedala, tak mi je napsal na recept (už je v košu); kožní mi píše furt kortikoidy (vyzkoušeno - nefungujou); neuroložka ten jejich Lamotrigin (co jsem ho přes dost hustý absťáky vysadila, tak epilepsie není, zajímavý, hmm). Cvokařka antidepresiva a prášky na spaní… A co ještě? Teď je nová ta cukrovka, tak jako dostanu ještě inzulin? A neposrali se všichni v letním kině? 8o

Kašlu jim na to, nechám si akorát bylinkový čaje a vitamíny, minerály a doplňky a howgh. Kdybych náhodou umřela, tak sem napíšu.

:pocitac: :poblion: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
10.6.21 16:48
@AZ29 píše: Čauvec. Volala jsem do AKI, chcou tam žádanku, ale i tak že mě vezmou nejdřív za 4 měsíce. To nedám. Odpusťte, následuje uvolnění přetlaku v hlavě:

Dneska jsem byla u obvoďáka na krev a co teda s tím. Sumarizace za 2 roky: 40 kg nadváhy, ze štíhlé vysportované slečny je dle pana doktora „Hospodářské zvíře, takový spíše pašík“ (doslovně). Mám lupénku, revma, epilepsii a cukrovku. A zánět v uchu. A to všechno od té doby, co žeru ty jejich „antidepresiva“. Do té doby jsem k doktorovi chodila max. pro razítka na úřady. Sice po duši jsem na tom o 90 % líp, jak tehdy, ale stojí mi to za tohle?

Já ty „humanocidy“ (jedy na lidi) snížila už asi na 1/4 původní dávky - samozřejmě navzdory doporučení a strašení lékařky. Cítím se psychicky pořád dobře, dost dobře. Ale fyzické tělo je úplně v háji.

Horolezit už nemůžu, nevytáhnu se nahoru. A to jsem se tak těšila na léto a čundry. Jezdit na kole - leda bez řídítek s těma mýma zápěstíma a loktama. Tak už jen makám na chalupě a na zahradě. :?

Obvoďák do mě chtěl píchat nějaký analgetika, když jsem se nedala, tak mi je napsal na recept (už je v košu); kožní mi píše furt kortikoidy (vyzkoušeno - nefungujou); neuroložka ten jejich Lamotrigin (co jsem ho přes dost hustý absťáky vysadila, tak epilepsie není, zajímavý, hmm). Cvokařka antidepresiva a prášky na spaní… A co ještě? Teď je nová ta cukrovka, tak jako dostanu ještě inzulin? A neposrali se všichni v letním kině? 8o

Kašlu jim na to, nechám si akorát bylinkový čaje a vitamíny, minerály a doplňky a howgh. Kdybych náhodou umřela, tak sem napíšu.

:pocitac: :poblion: :zed:

Ahoj, to mě moc mrzí, že jsi na tom takhle, ale chci ti napsat, že v tom nejsi sama (vím ale, že je to chabá útěcha). Já ze začátku mé léčby na psychiatrii byla ještě taky štíhlá, vysportovaná, nekuřačka, žádné nemoci, odběry ukázkové, nízký tlak… postupem těch 14ti let léčby jsme nabrala 35 kg, cukr jsem při posledních odběrech měla 6,1 takže prediabetes, bez sladkého, po kterém mám úplné bažení, ale moc dlouho nevydržím, na kole taky nejezdím, asi bych z něj spadla, fyzička šílená, kouřím (to mě naučila psychiatrie skvělá), počínající hypertenze… Ach jo, no. Ráda bych tě nějak podpořila, ale moc nevím jak, tak alespoň na tebe myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
11.6.21 00:29
@Lollitka píše:
Ahoj, to mě moc mrzí, že jsi na tom takhle, ale chci ti napsat, že v tom nejsi sama (vím ale, že je to chabá útěcha). Já ze začátku mé léčby na psychiatrii byla ještě taky štíhlá, vysportovaná, nekuřačka, žádné nemoci, odběry ukázkové, nízký tlak… postupem těch 14ti let léčby jsme nabrala 35 kg, cukr jsem při posledních odběrech měla 6,1 takže prediabetes, bez sladkého, po kterém mám úplné bažení, ale moc dlouho nevydržím, na kole taky nejezdím, asi bych z něj spadla, fyzička šílená, kouřím (to mě naučila psychiatrie skvělá), počínající hypertenze… Ach jo, no. Ráda bych tě nějak podpořila, ale moc nevím jak, tak alespoň na tebe myslím.

Ja si te pamatuju, ty jsi ta medicka, a nezabiraji ti leky, vid? Ja jich vyzkousela snad 20 druhu a vzdy ucinek chvili a pak prd. Jak je tobe tedka? Fyzicky asi naprd, ale hlava?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
11.6.21 17:27
@AZ29 píše:
Ja si te pamatuju, ty jsi ta medicka, a nezabiraji ti leky, vid? Ja jich vyzkousela snad 20 druhu a vzdy ucinek chvili a pak prd. Jak je tobe tedka? Fyzicky asi naprd, ale hlava?

Ahojki,
jj, studovala jsem 4 roky medicínu, ale pak jsem se zhroutila. S těmi léky to mám taky podobné, vystřídala jsem přesně 52 druhů psychiatrických léků a efekt nikdy žádná sláva. Fyzicky jsem dost sesypaná a psychika taky nic moc. Navíc jsem začala mít ještě větší problémy s únavou, v půl desáté večer většinou přestávám mluvit, chodit… jen padnu do postele. Ráno spím do 12 h a stejně je mi zle. Když jsem vstávala k psycholožce v 9 h, tak mi bylo tak zle, že mi tekly slzy, nevím zas, co to má být. Doufám, že nemám Covid, ale mám už měsíc po první dávce očkování (samozřejmě vím, že ochrana to není úplná). A co ty? Ty jsi mi psala do jednoho mého dotazu, že jsi byla v NÚDZu, že? A že ti tam pomohli? Nebo teď už je zas blbě i psychicky? Opatruj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
14.6.21 04:18

Psychika dobry, ale zase nespim. Jako mne se to libi - vstanu ve 4 a v 6 rano mam treba uvareno a uklizeno, jako vcera, ale zdrave to asi neni. :lol: NUDZ je fajn, hlavne ty prednasky a terapie tam byly super. Ten spanek je ale divnej, neusnu bez tech prasku za ziveho boha, to si muzu dat jointa, homeopatika, lektvar z medunky, trezalky, kozliku a jeste to zazdit panakem a stejne nic (tohle je extrem, ale pro ilustraci). Ono ani s tim Tritticem to neni kdovico. :zed: Zrovna jsem na chalupe a celej den se nezastavim, ale i tak.

Hele asi nebudu prvni, kdo se pta, ale i tak - nezkousela ses na ty tvy prasky proste vyprdnout? Protoze tvuj stav se zdravim asi moc spolecnyho nema, tak jestli by to ve vysledku nebylo lepsi, nebo aspon stejny. :nevim: Taky se opatruj. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56465
14.6.21 05:48

Myslíš, že doktoři ti píšou léky aby ti ublížili? Až ti dají inzulín, tak ho taky hodíš do koše?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
14.6.21 06:40
@AZ29 píše:
Psychika dobry, ale zase nespim. Jako mne se to libi - vstanu ve 4 a v 6 rano mam treba uvareno a uklizeno, jako vcera, ale zdrave to asi neni. :lol: NUDZ je fajn, hlavne ty prednasky a terapie tam byly super. Ten spanek je ale divnej, neusnu bez tech prasku za ziveho boha, to si muzu dat jointa, homeopatika, lektvar z medunky, trezalky, kozliku a jeste to zazdit panakem a stejne nic (tohle je extrem, ale pro ilustraci). Ono ani s tim Tritticem to neni kdovico. :zed: Zrovna jsem na chalupe a celej den se nezastavim, ale i tak.Hele asi nebudu prvni, kdo se pta, ale i tak - nezkousela ses na ty tvy prasky proste vyprdnout? Protoze tvuj stav se zdravim asi moc spolecnyho nema, tak jestli by to ve vysledku nebylo lepsi, nebo aspon stejny. :nevim: Taky se opatruj. :hug:

Ahojki,
s tím spaním tě chápu, já tedy většinou spím hrozně moc, ale třeba na dnešek jsem nemohla zabrat, musela jsem si vzít 4 mg Rivotrilu. A teď jsem se zas vzbudila. A ty na spaní bereš jen Trittico? Nebo bereš i hypnotika? To je nepříjemné, když člověk nespí…

Léky jsem úplně vysazené za 14 let nikdy neměla, ale jednou jsou skončila jen na Neurontinu a malé dávce Abilify a za chvílí těžké deprese a paranoia šílená, že jsem nevycházela z domu, takže jsme léky hned nasadily. Takže myslím, že bez nich by to byl průser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
14.6.21 14:49

@aiwwa Ne aby ublizili. Humanocidy - kdyz uz pak beres leky proti vedlejsim ucinkum jinych leku, asi to se zdravim nema moc spolevneho, ne? Ale proto, ze je to pohodlne, stale v ramci lege artis, tak co. Kdyz mas dvacet zedniku, tak se slozitejsim ukolem si kvalitne poradi tak 3 z nich a jeste na ne budes dohlizet. S doktorem to samy, zdravi je to moje, ne jeho. Platim si jeho sluzby. :nevim: Tak budu dodržovat doporuceni nekoho, kdo vi, co dela, a ne nekoho, kdo mi od stolu rekne takovy blaboly jak ten obvodak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56465
14.6.21 14:54
@AZ29 píše:
@aiwwa Ne aby ublizili. Humanocidy - kdyz uz pak beres leky proti vedlejsim ucinkum jinych leku, asi to se zdravim nema moc spolevneho, ne? Ale proto, ze je to pohodlne, stale v ramci lege artis, tak co. Kdyz mas dvacet zedniku, tak se slozitejsim ukolem si kvalitne poradi tak 3 z nich a jeste na ne budes dohlizet. S doktorem to samy, zdravi je to moje, ne jeho. Platim si jeho sluzby. :nevim: Tak budu dodržovat doporuceni nekoho, kdo vi, co dela, a ne nekoho, kdo mi od stolu rekne takovy blaboly jak ten obvodak. :nevim:

jaký bláboly ti řekl obvodák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
14.6.21 22:14

@aiwwa Ze antidepresiva se maji brat max 3 mesice v kuse na jare nebo na podzim. :lol: Pak na bolesti kloubu mi nutil analgetika v injekci, nakonec mi je napsal na recept - tak ten jsem vyhodila. :nevim: Nic vic - zamysleni se nad pricinou, vyptani na pohyb a cviceni, nic. Nic, nic. Blbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat