Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@TerezkaaKubik po špatných zkušenostech ti přeji, aby to konečně vyšlo
Já jsem si říkala, že buď a nebo, tak jsem to moc neřešila, ale teď teda taky doufám, že už to bude v pohodě.
@TerezkaaKubik dnes jsem nestihala tady cist a nez jsem se sem dostala, tak jste vsechno probraly
chtela jsem jen rict, ze treba v Praze nepotrebujes zadne doporuceni prostě nic. Prijdes si k Apolinari pro zadanku na krev a hned te objednaji na screening. Neplati se ani koruna a ze jsou tam kapacity ![]()
@kaluta Já jdu na screeninig do Ústí nad Labem a to je nějaká soukromá klinika, kde se platí 900,– UTZ. Zajímalo by mě, jestli už je tam vidět pohlaví miminka
![]()
@TerezkaaKubik Co vim, tak v Usti je Tornero - soukroma klinika. Kolik se tam plati nevim, ale holky co tam byly, tak byly spokojene. Ja jsem z Chomutova. Pohlaví dvoum rekli, třem ne..asi jak to jde videt. My jsme ted byli u Apolinare v Praze a pohlaví nam nerekli. Teda nezminili se a my jsme byli tak paf, ze jsme se zapomeli zeptat
jedeme tam v 16tt znovu, tak snad nam to uz reknou
@kaluta to je ona Tornero. platí se tam UTZ 900,–. Tak snad už se konečně dozvíš co čekáte
my by jsme to také rádi věděli ![]()
Já sem teď ve 12tt.Na krev jsem šla v 10tt a čeká mě screening teď ve středu v Kolíně a platí se 1000kč. Jsem starší tak jsem zvědavá co mi tam řeknou ![]()
@Madlafous Nemaluj čerta na zeď předčasně
já jedu zítra na screeninig UTZ, i když mám strach po dvou samovolných potratech a navíc se léčím se štítnou žlázou, tak se zároveň moc těším až uvidím naše štěstí
![]()
Jak ti dopadla krev ze screeningu? Mě dopadla dobře, tak snad bude v pořádku i UTZ ![]()
Tak už mám po vyšetření. Někdo tady psal že v Kolíně nebyli ochotní a nic jí neřekli. Tak já se tam setkala jen s ochotou a vstřícností. Dokonce i fotku mi vytiskli, samozřejmě za 100kč poplatek.Ale takových peněz to stálo než se to podařilo tak nějaká stovka sem nebo tam. Všechno máme v pořádku. Ale že mám mimčo čiperu. Ležela jsem tam asi 15min. než se dr. podařilo změřit co potřebovala. Pořád se mrňousek otáčel dokola jak šus. Až jsme se tam všichni smáli. ![]()
Ahoj, me ceka screening zhruba za 3 tydny a uz ted se hrozne bojim aby to nedopadlo spatne..ma s tim nekdo zkusenost?? dekuji
Ahoj mám dotaz ohledně prvního screeningu, doktor mi neřekl ani že mě to čeká a ani, že máma něco platit jen, že chtějí moč a krev . Je hodně důležitý tento screening. Nic o tom nevím . Děkuji za odpověď.