Sebevražda – nevím co dál?

Anonymní
15.11.19 21:39

sebevražda nevím co dál ?

Posledních pár měsíců, nemyslím na nic jiného, jednou jsem se pokusila a nevyšlo to stavy se mi vrací, neuvidím otce 2 roky a vím, že bude psychicky trpět, i když za nic nemůže je to hodný muž, mamka je na mě zasedlá nebo mi to jen přijde, nevím, přítelovo rodiče mě v této situaci úplně potopily a přítel už nemůže, jsem na vše sama, přijdu si zrazena a že už můj život nemá smysl, je mi 19 a neskutečně trpím bolestí ostatních

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.11.19 21:42

Co konkrétně tě trápí? Byla jsi u psychologa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 21:49

@AnneElliot Mého otce před měsícem zavřeli, nic neudělal, vím to, je to nespravedlivé a soud byl proti němu, je po vážných operacích, ani jsme neměly čas se rozloučit, šel si vyzvednout dopis a druhý den ho vzali pryč, je to skvělej tata a vím, že trpí a nezaslouží si to, vím, že pro mamu to je těžké ale přijde mi, že mě nemá ráda, hlavně nedokážu žít s tou bolestí neumím to popsat, vím, že jsou o dost horší věci, ale můj život je příšernej, všechno mě to bolí a nutí

• Nahlásit
  • Citovat
117
15.11.19 21:51

Ve vezeni sou navstevy kazdy mesic a muze se telefonovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 21:53

Ahoj, je mi moc líto, že máš tak velké trápení, že jsi ztratila smysl života :,( Musí to být pro tebe moc těžké. Někdy člověk má pocit, že už nemůže dál a nejde to vyřešit. Cítíš se zoufale a situace vypadá beznadějně. Taky jsem zažila situace, kdy jsem měla pocit, že už nemůže být hůř, ale věř tomu, že ať šlo o cokoliv, vždycky se to zlepšilo nebo vyřešilo a zpětně už to vidím jinak. Zkus tomu dát ještě šanci. Tvůj život za to stojí! Věřím tomu, že jednou tu budeš psát deníček o tom, jak život se mění a tvůj životní příběh nabral jiný směr a jsi moc ráda, že jsi neudělala takovou blbost, abys ublížila sobě a tím zároveň i svým blízkým. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 21:55

@Agusaguss já vím, bohužel je v tom víc tohle je poslední kapka, když slyším ten hlas nebo čtu dopis vidím, že to není upřímné a trápí se, strašně mi chybí bez něj jsem na vše sama

• Nahlásit
  • Citovat
2868
15.11.19 21:55
@Anonymní píše:
@AnneElliot Mého otce před měsícem zavřeli, nic neudělal, vím to, je to nespravedlivé a soud byl proti němu, je po vážných operacích, ani jsme neměly čas se rozloučit, šel si vyzvednout dopis a druhý den ho vzali pryč, je to skvělej tata a vím, že trpí a nezaslouží si to, vím, že pro mamu to je těžké ale přijde mi, že mě nemá ráda, hlavně nedokážu žít s tou bolestí neumím to popsat, vím, že jsou o dost horší věci, ale můj život je příšernej, všechno mě to bolí a nutí

Nikoho nezaviraji do vezeni za nic a bez dukazu :nevim: Ale to je v tehle diskuzi jedno a at uz je za tim cokoliv, dva roky utecou jako voda, to neni konec sveta. Jeste ho treba pusti za dobré chovani driv. Můžete se navštěvovat a telefonovat si. Ty ale potrebujes hlavne odbornou pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6072
15.11.19 21:57
@Anonymní píše:
@AnneElliot Mého otce před měsícem zavřeli, nic neudělal, vím to, je to nespravedlivé a soud byl proti němu, je po vážných operacích, ani jsme neměly čas se rozloučit, šel si vyzvednout dopis a druhý den ho vzali pryč, je to skvělej tata a vím, že trpí a nezaslouží si to, vím, že pro mamu to je těžké ale přijde mi, že mě nemá ráda, hlavně nedokážu žít s tou bolestí neumím to popsat, vím, že jsou o dost horší věci, ale můj život je příšernej, všechno mě to bolí a nutí

tak mysli na taťku, jak by ho tvůj odchod zlomil. Žádná smůla netrvá věčně, to mi věř. Pokud je toho na tebe příliš, někomu se svěř. A jestli v okolí není nikdo, kdo by vyslechl, tak na internetu je plno lidí, co si tě poslechnou. Jsou i stránky, kam můžeš zavolat na helpline, poradí ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
15.11.19 21:58
@Anonymní píše:
Posledních pár měsíců, nemyslím na nic jiného, jednou jsem se pokusila a nevyšlo to stavy se mi vrací, neuvidím otce 2 roky a vím, že bude psychicky trpět, i když za nic nemůže je to hodný muž, mamka je na mě zasedlá nebo mi to jen přijde, nevím, přítelovo rodiče mě v této situaci úplně potopily a přítel už nemůže, jsem na vše sama, přijdu si zrazena a že už můj život nemá smysl, je mi 19 a neskutečně trpím bolestí ostatních

A jak si myslíš, že bude tatínkovi až vyleze z vězení klidně i dřív za dobré chování a jeho dcera bude mrtvá? Já tě chápu, kolikrát život hraje dost tvrdě, sama to znám, ale neboj žádná bouřka věčně netrvá, vyhledej psychologa on ti pomůže a přijdou lepší časy, určitě, tomu věř, nejsem o moc starší než ty. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 21:59

Máš to moc těžké, ale uvidíš, že bude zase dobře. Z toho co čtu vnímám, že máš taťku hrozně moc ráda, tak zkus být silná i kvůli němu. Dva roky není úplně krátká doba, ale není to věčnost. Můžou ho klidně pustit dříve na podmínku. Hlavně nevymýšlej žádné blbosti a vyhledej odbornou pomoc, nezůstávej na to sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 22:00

Z čeho tatínka obvinili? Pokud je nevinný, tak se to třeba ještě vysvětlí a napraví se omyl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
15.11.19 22:06

Jako pozůstalá po sebevraždě tě moc prosím, nedělej to, všechno má svoje řešení, všem okolo to jenom ublíží :oops: Vyhledej odborníka, promluv si s ním, pokud si nesednete, hledej dál, píšeš o přítelovi, prober to s ním, proto jste partneři, hlavně to nevzdávej :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 22:13

Uz kvuli tatovi to nesmis udelat. Jestli jsi na dne a jen kousek od sebevrazdy, tak si bud zavolej rychlou a oni te dopraví na psychiatrii, nebo si v pondeli zajdi na psychiatrii, ze potrebujes akutne vyszrit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 22:14

@Katchulina Je to nevlastní tatka, ujal se mě když mi byli tři roky a můj biologický otec se na mě vykašlal, je to užasnej chlap a já si ho nevážila, byla jsem parchant a nikdy neřekla jak moc ho mám ráda nevážila si ho

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10313
15.11.19 22:15

Antidepresiva a psychoterapie.

Máš psychickou nemoc, není to tvoje vina a dá se to léčit a zvládnout. Jen musíš sebrat odvahu se sama za sebe postavit. Půjde to.

Pro začátek zkus třeba zavolat na nějkou linku důvěry - je to anonymní, kdykoliv to můžeš položit a stejně tak jim tam můžeš zavolat znova- i když jim to položíš, nebo jim nic neřekneš, nebo budeš plakat, nebo na ně budeš křičet.

Jsou na to zvyklí, počítají stím, že to je jen projev toho, že ti je špatně.
Tady si najdi nějakou, co máš poblíž, v případně že dojdeš k názoru, že bys možná do léčby vstoupila, budou ti umět poradit na koho se obrátit.

http://www.capld.cz/linky-duvery-cr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama