Sedmiměsíční se o mě opře a sedne si

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2044
13.1.22 20:57

Sedmiměsíční se o mě opře a sedne si

Ahoj,
mám skoro sedmiměsíční dceru. Od pěti měsíců se plazí a od šesti peruje na kolinkach.

Zakládám si na tom, že posazovat ji budeme, až si sama sedne. Nicméně dnes mi začala dělat, že je na čtyřech, pak jakoby na mě začne lézt a opře se o mě a jde do sedu.

Je to špatně? Mám ji nechat až si sedne úplně sama ve volném prostoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6631
13.1.22 21:05

Osobně bych asi už nechala jak si takto sedla sama…zvlášť, že i tak je dosti po předu ve všem, ale i tak bych prostě „neposazovala“ a nepobízela ji k tomu, jen jak si sedne sama… my i jak si dcera poprve sedla, pořád ten sed tak nějak omezovali, nechali to na ní, v kočárku stále polosed apod…na páteř je to prostě náročnější než se postavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
13.1.22 21:22

Ja bych ji nechala, kdyz nepomahas aktivne, tak to dela sama… kdyz by nelezla po tobe, nasla by si jinou prekazku o kterou by se zvladla takto posadit :potlesk: at se dari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
13.1.22 21:27

Děkuju, asi jo teda bránit nebudu, ale ani nijak nepodporovat. Třeba to už za chvilku zvládne sama :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16815
13.1.22 21:43
@Nicole 1234 píše:
Děkuju, asi jo teda bránit nebudu, ale ani nijak nepodporovat. Třeba to už za chvilku zvládne sama :)

Cim min zatim bude sedet, tim lip.
Takze bych neposazovala ani v zidlicce, ani kocaru.
Ale sednout si treba s pomoci gauce ji stejne „zakazat“ nejde. Dcery si takhle v 6m stouply, nadsena jsem nebyla, ale co nadelam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
13.1.22 21:46

@Lucie_Sx V kocaru, leží, jídelní židličku máme zatím schovanou, akorát při jídle je buď v lehátku nebo se snažím aby byla v náručí v polosedu. Snažím se jí tu páteř nezatěžoval, ale při chování a nošení je dost těžký ji udržet v nějaké „správne poloze“, protože je strašně živá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
16.1.22 20:37

Kdyz to dela sama co nadelas? Mojikluci oba zacdli v deviti mesicich sami chodit. Nikdy jsme jim s nicim nepomohli. Kazde dite je jine. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat