Dcera chce na maškarní růžové vlasy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 16:47

Dcera chce na maskaru ruzove vlasy

Ahoj prosim anonym
Uz pred vanoci jsme s pritelem dovolili nasi dceri,(16)ze muze jit vecer poprve se spoluzaky a kamarady u nas na mensim meste na karneval pro dospele, s tim ze ji pritel po pulnoci vyzvedne. My na takove akce nejsme a mame jeste maleho synka, ale pujde moje mladsi sestra, tak by po ni hodila „ockem“. No dnes prisla, ze s partou pujdou za barbie a keny a ze si koupila nekde ve vecerce ruzovou barvu na vlasy a ze si chce vycpat prsa.. ty prsa jeste toleruji, ale ta ruzova? Je prirodni blondyna a mela o prazdninach max melirky ruznych barev. Tak mam trosku obavy jednak jak dlouho ji to zustane a jak to bude pusobit ve skole a na okoli. Ikdyz jsme jako mladi taky delali ruzne blbosti tak po narozeni dcery jsem najednou hrozna konzerva. Jeste jsem nasla na internetu nejake pudrove barvy, ale ty jsme uz kdysi zkousely a neni to proste videt a jeste smrdi.. a paruku pry nechce.. :roll: povolily by jste a nebo rozmlouvaly? Jinak si na eshopu vybrala saty s flitry a prustrihem na zadech, co nejsou vulgarni a poprosila zda ji prispeju ke kapesnemu. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24279
12.1.22 16:50

Existují různě barevní spreje na vlasy, ty jdou smýt hned. A jo, dovolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27397
12.1.22 16:53

Dovolila bych, v tomhle věku sem nosila větší šílenosti než chvíli růžovou. To bude nějaký přeliv ne? To má za pár umytí dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
12.1.22 16:54

To mi přijde horší, že si vycpává prsa, než že si dá přeliv - navíc, to je ten, co se za pár umytí vymyje a jestli není úplně blond, tak jí to stejně moc nechytne… A teda do šatů ani vlasů už bych v tomhle věku vůbec nekecala, sama jsem taky v tomhle věku chodila všelijak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Kriss Tina no nevim, na krabicce neni cesky ani ň tak netusim co to muze byt za sajratj :D nechci aby mi pak bulila ze ji to znicilo vlasy. A jeste je to takova neonove tmava ruzova dle obrazku

• Citovat
  • Nahlásit
9821

Taky bych dovolila…co zkusit nechat naplest kanekalon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36174
12.1.22 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym
Uz pred vanoci jsme s pritelem dovolili nasi dceri,(16)ze muze jit vecer poprve se spoluzaky a kamarady u nas na mensim meste na karneval pro dospele, s tim ze ji pritel po pulnoci vyzvedne. My na takove akce nejsme a mame jeste maleho synka, ale pujde moje mladsi sestra, tak by po ni hodila „ockem“. No dnes prisla, ze s partou pujdou za barbie a keny a ze si koupila nekde ve vecerce ruzovou barvu na vlasy a ze si chce vycpat prsa.. ty prsa jeste toleruji, ale ta ruzova? Je prirodni blondyna a mela o prazdninach max melirky ruznych barev. Tak mam trosku obavy jednak jak dlouho ji to zustane a jak to bude pusobit ve skole a na okoli. Ikdyz jsme jako mladi taky delali ruzne blbosti tak po narozeni dcery jsem najednou hrozna konzerva. Jeste jsem nasla na internetu nejake pudrove barvy, ale ty jsme uz kdysi zkousely a neni to proste videt a jeste smrdi.. a paruku pry nechce.. :roll: povolily by jste a nebo rozmlouvaly? Jinak si na eshopu vybrala saty s flitry a prustrihem na zadech, co nejsou vulgarni a poprosila zda ji prispeju ke kapesnemu. Dekuji

Takhle to v životě funguje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
12.1.22 16:57

Ja nedavno dovolila sestnactiletymu diteti prvni kerku :lol:

Příspěvek upraven 12.01.22 v 16:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23068
12.1.22 16:58

Všimla sis vůbec, jaký je století? Růžové vlasy měla moje dcera v 7 letech a ne, nebyl to žádný šampon. V 16 poprvé se bavit se spolužáky :roll: chudák holka. A přítel je její otec nebo proč ten do toho krafe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
12.1.22 17:01
@Kriss Tina píše:
Dovolila bych, v tomhle věku sem nosila větší šílenosti než chvíli růžovou. To bude nějaký přeliv ne? To má za pár umytí dole.

jo v 16 jsem měla tuším černočervené vlasy, pak copánky, červenočerné, pak napůl růžové vlasy s černou a na tu růžovou se ty vlasy musely obarvit, no zkrátím to, do 20 jsem měla všechno kromě dredů, od 20 se držím na jednom odstínu :-)

moje máma mi od 15 dala ve vlasech volnost, říkala, že z toho vyrostu, no a ve 20 jsem z toho opravdu vyrostla, no moudrá to žena :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
12.1.22 17:03

Barbie s růžovými vlasy? Ať si teda koupí barevný sprej. Ten se smyje hned jakmile ho z vlasů osprchuješ vodou. Ale vím, že se dělá žlutý a červený, růžovou neznám. Tebou popisovaná barva vypadá jako trvalá nebo trvalejší.
A ano, v 16 letech bych ji nechala ať si jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
12.1.22 17:04

A co takhle koupit barvu, která se snadno umyje? A nebo ji už koupila? Jestli se nejedná o barvu, která se jen tak snadno neumyje, tak bych se ji snažila domluvit.
Opravdu by chtěla mít růžový vlasy a zníčit si tak svou přírodní barvu? Možná se ji tato změna bude líbit, ale nemusí, jde o její dobro. Hodně holek, co si nabarvilo hlavu litují toho, že už nemají tu původní barvu, to by si snad musely oholit hlavu a nebo nevím, ale nemusí to být zrovna případ vaší dcery. Ale jestli se jedná o barvu, která se snadno umyje, tak to by to nebylo tak strašné, ale kdy se to smyje nevím. Nevím, jestli to třeba zakázat, to je na vás, když už jí je šestnáct a nebo počkáte do osmnácti? A nebo ji to pořád rozmlouvat, vždyť Barbie je taky blondýna, co takhle nějaká růžová mašle a nebo šátek? :lol:

Příspěvek upraven 12.01.22 v 17:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
12.1.22 17:08

Dělali jsme i horší věci. Vlasy nastříkány barvou ve spreji že jsem musel jít dohola :lol:
Tak že nějaká růžová v 16ti ať si ji dá. Max bude chvíli nadávat že to nejde dolů.
Její hlava její vlasy a v tomto věku už by si o " vzhledu " měla rozhodnout sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21975
12.1.22 17:12

Teď se mi vybavilo, jak jsem přesně v tomhle věku objevila růžovej sprej na vlasy a hrdě ho používala na koncerty :mrgreen: Ale já teda „barvila“ jen jeden pramen, neb se mi to tak líbilo. A šlo to dolů s prvním mytím vlasů. Jestli jde na maškarní, přijde mi celá hlava úplně ok, horší je to s tou tvranlivostí barvy… Jako obecně mi přijde takový… ne úplně efektivní šestnáctce něco přímo zakazovat, spíš bych ji upozornila, že je možný, že jí ta růžová vydrží sakra dlouho, tak jestli nechce sehnat spíš nějaký ten sprej. Navíc jestli má tmavší vlasy, tak aby ta růžová vůbec byla růžová, musela by je nejspíš nejdřív odbarvit, případně obsahovat j silnej kysličník, pro vlasy dost velkej zásah, což je kvůli jednomu večeru dost škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2941
12.1.22 17:13

Bud rada, ze se te vubec zeptala a nedelej tlaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat