Šestikilové dítě porodila přirozeně

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22756
8.8.13 22:58

@tamata Jsem na něj pyšná :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1514
8.8.13 22:59

Taky jsem to dneska četla a první co mi proběhlo hlavou, že bych byla natržená až po lopatky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
8.8.13 23:00

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 18:42

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1255
8.8.13 23:00

@Kamča.dalmatinka
No, vzhledem k tomu, že byl syn docela velký - větší, jak ostatní nedonošenci narození v tom samém týdnu těhotenství -, tak bych tomu váhovému odhadu i věřila. Poslední odhad, než se narodil, se dost blížil těm 1910g, které při narození měl. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
8.8.13 23:03

@LLenča Mě se s odhadem doktor taky strefil, odhadoval 2,5 kila a bylo to 2,6. A to říkal, že za odhad neručí, že už nemám žádnou plodovku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22756
8.8.13 23:03

@tamata V září budu vyhlížet :D Moje druhé bylo dlouho stejně velké jako to první, zvrhlo se to až ke konci :lol: Tak máš ještě čas ho „vykrmit“ ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24837
8.8.13 23:04

Tak u nás 4950g, ale na emimču jsou určitě u mimča lehce přes 5kg ;)
Jinak mě MUDr. před posledním porodem uklidňoval, že já bych i těch 6kg dala. Naštěstí nebylo třeba 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
8.8.13 23:06

@fragola Tak příště! A budeš mít světovou publicitu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24837
8.8.13 23:07

@Ukulina Víš, že radši ani ne ;) Nemusím mít všechno 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35977
8.8.13 23:20

Ja mam 4180 ale hlavne 57 cm, takze hubenou nudli :-) a prirozene bez nastrihu a niceho, jako nova :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
8.8.13 23:21
@pikola píše:
Ja mam 4180 ale hlavne 57 cm, takze hubenou nudli :-) a prirozene bez nastrihu a niceho, jako nova :-)

8o čím si ji živila?
Jinak gratuluji :kytka: :hug:, jak se holčička jmenuje?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
8.8.13 23:23

@pikola 57 cm?! 8o To bude jednou dlouhonohá gazela!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35977
8.8.13 23:25

@Kelsey gumovyma medvidkama ;-) no ja mam 180 a tatinek dva metry, tak jsem zvedava, co z toho bude. Je to Karolina. Me se taky zdala normalni, ale pak jsem videla v porodnici ostatni a asi jsem mesic prenasela nebo co..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
703
8.8.13 23:29
:-O :-O
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2810
8.8.13 23:34

Hlásím syna do konkurzu. 5050g a 58cm :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová