Šestikilové dítě porodila přirozeně

15225
8.8.13 22:32

Šestikilové dítě porodila přirozeně

Něco pro ty, které se bojí, že budou rodit velké dítě. :)
 http://www.novinky.cz/…logramu.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4246
8.8.13 22:34

To je teda macek 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
8.8.13 22:34

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 18:42

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5724
8.8.13 22:35

Tak maminka asi taky nebude žádný drobeček. 8o :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
8.8.13 22:35

Tyjo, takže s dceřinýma čtyřma kilama jsem jako žabař, jo? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5748
8.8.13 22:36

@tamata máš boží podpis :D :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9090
8.8.13 22:36

@Ukulina hm, tak já rodila dceru s 2920g a měla jsem 12 stehů…rodit takové dítě, tak mám asi zašitý i záda :lol: 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1255
8.8.13 22:36

Au. :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
8.8.13 22:36

Cha, co to je čtyři kila :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
8.8.13 22:37

Paní by měla dostat metál 8) si to vůbec nedovedu přestavit, jsem měla pocit, že se pos… při tlačení 3 kg drobečků :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
8.8.13 22:38
@Clarkia píše:
Tak maminka asi taky nebude žádný drobeček. 8o :mrgreen:

Nevypadá nijak obrovsky
http://www.google.cz/imgres?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
8.8.13 22:38

:lol: Syn měl 3800g a na sále jsem byla 15 hodin. RAději nechci vědět, jak dlouho bych rodila 6kg :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
8.8.13 22:40
@Ukulina píše:
Nevypadá nijak obrovsky
http://www.google.cz/imgres?…

Ale jo, celá rodina vypadá, jak buclíci, tak asi proto, aby zapadl :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
8.8.13 22:41

Trošku větší novorozeně, no. :mrgreen: :lol:

První syn měl 4490g a šitá jsem byla i se zadkem. :mrgreen: Druhý měl jen 4130g, dostala jsem akorát tři pidi stehy a při narození mi připadal brutálně maličkatej. PA na mě vytřeštila oči a říkala něco o tom, jestli jsem už viděla maličkatý mimino. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
8.8.13 22:41

Tyjo, pěknej kousek 8o zlatí moji 3,67 a 3,89 :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová