Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Něco pro ty, které se bojí, že budou rodit velké dítě. ![]()
http://www.novinky.cz/…logramu.html
@Ukulina hm, tak já rodila dceru s 2920g a měla jsem 12 stehů…rodit takové dítě, tak mám asi zašitý i záda
![]()
Paní by měla dostat metál
si to vůbec nedovedu přestavit, jsem měla pocit, že se pos… při tlačení 3 kg drobečků
.
@Clarkia píše:
Tak maminka asi taky nebude žádný drobeček.![]()
Nevypadá nijak obrovsky
http://www.google.cz/imgres?…
Syn měl 3800g a na sále jsem byla 15 hodin. RAději nechci vědět, jak dlouho bych rodila 6kg ![]()
@Ukulina píše:
Nevypadá nijak obrovsky
http://www.google.cz/imgres?…
Ale jo, celá rodina vypadá, jak buclíci, tak asi proto, aby zapadl ![]()
Trošku větší novorozeně, no.
![]()
První syn měl 4490g a šitá jsem byla i se zadkem.
Druhý měl jen 4130g, dostala jsem akorát tři pidi stehy a při narození mi připadal brutálně maličkatej. PA na mě vytřeštila oči a říkala něco o tom, jestli jsem už viděla maličkatý mimino. ![]()