Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Taky jsem to dneska četla a první co mi proběhlo hlavou, že bych byla natržená až po lopatky…
@Kamča.dalmatinka
No, vzhledem k tomu, že byl syn docela velký - větší, jak ostatní nedonošenci narození v tom samém týdnu těhotenství -, tak bych tomu váhovému odhadu i věřila. Poslední odhad, než se narodil, se dost blížil těm 1910g, které při narození měl. ![]()
@LLenča Mě se s odhadem doktor taky strefil, odhadoval 2,5 kila a bylo to 2,6. A to říkal, že za odhad neručí, že už nemám žádnou plodovku.
@tamata V září budu vyhlížet
Moje druhé bylo dlouho stejně velké jako to první, zvrhlo se to až ke konci
Tak máš ještě čas ho „vykrmit“ ![]()
Tak u nás 4950g, ale na emimču jsou určitě u mimča lehce přes 5kg ![]()
Jinak mě MUDr. před posledním porodem uklidňoval, že já bych i těch 6kg dala. Naštěstí nebylo třeba ![]()
Ja mam 4180 ale hlavne 57 cm, takze hubenou nudli
a prirozene bez nastrihu a niceho, jako nova ![]()
@pikola píše:
Ja mam 4180 ale hlavne 57 cm, takze hubenou nudlia prirozene bez nastrihu a niceho, jako nova
čím si ji živila?
Jinak gratuluji
, jak se holčička jmenuje?
@Kelsey gumovyma medvidkama
no ja mam 180 a tatinek dva metry, tak jsem zvedava, co z toho bude. Je to Karolina. Me se taky zdala normalni, ale pak jsem videla v porodnici ostatni a asi jsem mesic prenasela nebo co..