Sestouplé mimi - hodně předčasně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1618
23.12.10 10:56

Sestouplé mimi-hodně předčasně

Ahoj holky,
vcera jsem byla na gyndě, jsem ve 20+5tt. Tvdlo mi fest břicho, mimčo je prý natlačený dole, čípek malinko zkrácený, mám prý ležet a užívat Magnesolv. Myslíte, že to dobře dopadne? Jsem z toho vyplašená…díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38265
23.12.10 11:07

prosimte ja mela v tomhle tydnu rozsireny dolni segment,coz se taky obvykle deje par tydnu pred porodem - nevim, jestli je to totez, ale kazdopadne jsem porodila 39+1 - a vlastne neporodila, museli me nakonec fiknout, protoze jsem se vubec neotevirala.

jo a cipek jsem mela taky pohmatove zkraceny, ale na UZ mel dobrou delku. bricho mi tvrdlo furt, muj dr., me strasil, tak jsem radej lezela a ladovala se horcikem, ale kdyz jsem zpanikarila a vyjela na pohotovost, tak mi vsichni rikali, ze to je dobry, ze zadnej klidovej rezim dodrzovat nemusim (a meli asi pravdu). finalne muj dr pravil, ze to asi OK bylo, ze nekdo proste takovehle tehotenstvi ma, akorat ze to nejde dopredu poznat, jak to dopadne, takze je lepsi lezet.

kamoska mela taky natlaceny dite dole hodne brzo,pozdeji se ji to zlepsilo a nakonec prenasela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
23.12.10 11:12

ja mela mimco v tomhle obdobi take hodne dole, koupila jsem si podpurny pas a sundavala ho jen na spani, upravilo se to, ale tezko rict, jestli by to tak nebylo i bez pasu :nevim: . Pokud mas zkraceny cipek, urcite poctive lez. Drzim palce at je vse ok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5579
23.12.10 11:17

Klid, to samy jsem mela s prvnim ditkem, doktor hotovej, ze mrne je dole jak kdybych mela za tyden rodit, naridil lezet, nohy nahoru, magnezko… a mlady se narodil jeden den pred terminem.
Poslechni doktora a bude to v pohode :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
23.12.10 12:48

zdravím jsem na tom stejně,zkrácený děl.čípek tvrdé břicho a magnesium 4× denně.taky mám hodně ležet a odpočívat -což se synáčkem moc nejde ale snažím se.já to na sobě docela poznám když už něco dělám doma (a není to zas extra námaha) začne mě pobolívat břicho.tak se jdu natáhnout.raději bych se opravdu šetřila a co nejvíc ležela tím nic nezkazíš :palec: Z vlastní zkušenosti radím kdy se mi syn narodil předčasně už bych to nechtěla zažít takže taky mám nožky často nahoře a odpočívám :palec: P5eju pohodové těhu ať je vše o.k :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16313
23.12.10 16:25

měla jsem to podobné v prvním těhu. od 6. měsíce jsem ležela s nohama nahoře, na začátku 8. dokonce 14 dní v nemocnici. pak se nález stabilizoval a rodila jsem 38+3. ale klárka byla od samého začátku na všech UTZ o cca 10 dní starší, třakže to vlastně bylo přesně v termínu. pokud máš tu možnost, tak opravdu lež a odpočívej. bude to všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
23.12.10 17:04

Já mám hlavičku taky uplně dole už od 25. týdne, doktor mi nařídil ležet, to jsem vydržela tak týden, pak jsem spíš jen odpočívala a moc nechodila. No ted už zas běhám jak srnka a zatím mám prdolu porád v sobě. Tenhle týden jsem byla na kontrole a prý jsem uplně zavřená ale hlavička je pořád moc nízko a už se to asi nezmění. Holky kdo z vás měl takhle nízko mimčo, jaký jste měli porod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat