Reklama

Vysazení Utrogestanu po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 19:40
vysazení utrogestanu po IVF

jsem po IVF ve 12+6 nemám žádné problémy, brala jsem dodnes utrogestan 2-2-2 a dneska už mě došel, jenže jsem se zapomněla v pondělí s doktorem domluvit jestli ho už vysadit, před třemi týdny mě jen říkal, že do 12.tt v plné dávce a pak se vysadí, ale teď už neříkal nic. Jak jste to měli vy??? v kolikátém týdnu jste ho vysadili? vysazovali jste ho jednorázově nebo postupně? žádné problémy nemám, díky za odpověď

Reklama

Reakce:

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 22.12.10 19:47

gold vysazuje sekolem 12 tt..nebo jakti to výjde do 13tt..a postupne..mela sem to tak i u míši

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 19:50

tak to je blbý, já už žádnej nemám, když mě fakt minule řekl v plný dávce, ptala jsem se ještě 3 holek co čekají po IVF a dvě vysazovali podle dr. zaráz a jedna postupně :nevim: tak nevím, aby jsem si to pak nevyčítala

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 22.12.10 19:52

spousta holek vysazovalo naráz…on jak kterej dr řekne asi :nevim:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 19:56

se bojím aby nějak prudce neklesla hladina hormonů a nemělo to následky, ale teď už by snad měla fungovat placenta

Marry11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.10 19:56

co zajet na pohotovst a poradit se?Než něco zanedbat zda se má něco ještě opatrně brát když ti léky došly?

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 22.12.10 20:27

Utrogestan se vysazuje okolo 12 tt, kdy přebírá funkci žlutého tělíska placenta. Spousta holek vysazovalo naráz, takže si myslím, že miminko v žádném případě neohrozíš.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 20:39

játo u dr, tenkrát taky pochopila tak jako že vysadit zaráz, jen jsem se chtěla tady ujistit, takže jsem ho dneska ukončil a nazdar,pokud by se začalo něco dít naklušu na pohotovost a nechám si ho zase rychle předepsat, ale taky si myslím, že placenta už funguje a vadit by to nemělo, díky za rady a názory

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >