Vysazení Utrogestanu po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 19:40
vysazení utrogestanu po IVF

jsem po IVF ve 12+6 nemám žádné problémy, brala jsem dodnes utrogestan 2-2-2 a dneska už mě došel, jenže jsem se zapomněla v pondělí s doktorem domluvit jestli ho už vysadit, před třemi týdny mě jen říkal, že do 12.tt v plné dávce a pak se vysadí, ale teď už neříkal nic. Jak jste to měli vy??? v kolikátém týdnu jste ho vysadili? vysazovali jste ho jednorázově nebo postupně? žádné problémy nemám, díky za odpověď

Reakce:
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 22.12.10 19:47

gold vysazuje sekolem 12 tt..nebo jakti to výjde do 13tt..a postupne..mela sem to tak i u míši

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 19:50

tak to je blbý, já už žádnej nemám, když mě fakt minule řekl v plný dávce, ptala jsem se ještě 3 holek co čekají po IVF a dvě vysazovali podle dr. zaráz a jedna postupně :nevim: tak nevím, aby jsem si to pak nevyčítala

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 22.12.10 19:52

spousta holek vysazovalo naráz…on jak kterej dr řekne asi :nevim:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 19:56

se bojím aby nějak prudce neklesla hladina hormonů a nemělo to následky, ale teď už by snad měla fungovat placenta

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.10 19:56

co zajet na pohotovst a poradit se?Než něco zanedbat zda se má něco ještě opatrně brát když ti léky došly?

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 22.12.10 20:27

Utrogestan se vysazuje okolo 12 tt, kdy přebírá funkci žlutého tělíska placenta. Spousta holek vysazovalo naráz, takže si myslím, že miminko v žádném případě neohrozíš.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 22.12.10 20:39

játo u dr, tenkrát taky pochopila tak jako že vysadit zaráz, jen jsem se chtěla tady ujistit, takže jsem ho dneska ukončil a nazdar,pokud by se začalo něco dít naklušu na pohotovost a nechám si ho zase rychle předepsat, ale taky si myslím, že placenta už funguje a vadit by to nemělo, díky za rady a názory

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >