Sex 11dní po porodu? Co vy na to?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18651
27.1.12 21:41
IvkaH píše:
Lacenka píše:
vážně bych chtěla zažít porod abych po něm 11tý denměla chuť na sex 8o :roll: :roll: hmm to je hukot..Jo a Sophi u tebe už se nedivím ničemu :lol:
tak některé jsme měly v uvozovkách lážoplážo tak pak jsme brzo myslely na takové pitomosti jako sex, stehy žádné, bolesti žádné, špinění jen občas, taky si říkám, že je to až moc štěstí na jednu, když vše proběhlo tak v klidu :kytka:

a já vám takové porody fakt přeju, jen víc takových šťastlivkyň :dance: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
27.1.12 21:45

V MB se z porodnice propouští čtvrtý den. Když propustili jednu Romku, tak tam ještě ten den vletěl její manžel a hulákal, co jí s ní udělali, že se do ní nemůže dostat. Takže někdo má chut´hned.
Prosím vás, nemyslím tím nic proti Romům, prostě měli chut´.
Jo a mně nebylo nic už na sále, dítě venku a klidně by to šlo. Žádná bolest, všechno super.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka
27.1.12 21:46
pampeliška189 píše:
sophinka píše:
Lacenka píše:
vážně bych chtěla zažít porod abych po něm 11tý denměla chuť na sex 8o :roll: :roll: hmm to je hukot..Jo a Sophi u tebe už se nedivím ničemu :lol:
no jo ,je fakt ,že poslední porod prval od první bolístky po malou v náručí přesně hodinu a 37 minut :mrgreen: takže o oporaněních nebylo řeči a očistky taky nebyly nějak hrozné ,jo a když jsem mohla čvrtý den být v práci,proč bych nemohla šestý sexovat :mrgreen: :cert:
tak to jo, tý jo, 4 den v práci? já ležela dva týdny doma s migrénou po epiduralu. a jak to máte s malým? kdo hlídá takhle malý dítko?

nejmladší už budou v březnu 3 roky
8o :mrgreen: a brala jsem ji sebou

  • Citovat
  • Upravit
74217
27.1.12 21:46
Lacenka píše:
IvkaH píše:
Lacenka píše:
vážně bych chtěla zažít porod abych po něm 11tý denměla chuť na sex 8o :roll: :roll: hmm to je hukot..Jo a Sophi u tebe už se nedivím ničemu :lol:
tak některé jsme měly v uvozovkách lážoplážo tak pak jsme brzo myslely na takové pitomosti jako sex, stehy žádné, bolesti žádné, špinění jen občas, taky si říkám, že je to až moc štěstí na jednu, když vše proběhlo tak v klidu :kytka:
a já vám takové porody fakt přeju, jen víc takových šťastlivkyň :dance: :palec:

tak my třetí dítě už neplánujeme, když i druhé se povedlo, jako neplánovaná haluz, ale taky bych takový průběh přála všem maminám, ale upřímně, teď jen čekám a kdy se začne kazit :think: když zatím vše bylo tak snadné :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
27.1.12 21:51
Angua píše:
já už dlouho přemýšlím nad tím, jestli jsou teda očistky infekčnější, než normální menstruace a jestli jo, tak proč a čím :think: :lol:

Mě přijde, že se kolem té infekčnosti dělá moc velká hysterie, když tam mám šité zranění, přes to mi jdou očistky, statisticky se prý do rány zanese infekce v 1 z 500 případů - info od gyndařky v porodnici… A tady se některé strachují, jak kdyby šlo o dýmějový mor. S kondomem fakt nevidím problém.
A teď přemýšlím, jak je to s ms, protože při začínající či končící ms se taky někdy odehraje něco, samozřejmě se oba umejem, ale nevidím na tom nic odporného :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
27.1.12 21:52

Ty očistky jsou infekční hlavně až když se začnou rozkládat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
27.1.12 21:54
pampeliška189 píše:
Gladys píše:
pampeliška189 píše:
IvkaH píše:
Tak mi sexovali jen když jsem byla čistá, když jsem nešpinila celé šesti nedělí mi to dělalo, že třeba 2 dny jsem špinila a pak 4 dny vůbec nic, asi jak mi dali v nemocnici ty 3 injekce, tak největší hrůza vytekla první týden a pak to odcházelo klidněji. A u první dcery, jsme taky sexovali 3 týdny po porodu, ale tam otravoval chlap, tak dlouho až mě ukecal, ale tehdy vím, že byl sex trošku vedle :lol: , takže mu očistky nevadily :P když tam byl tampon a chlap vedle 8) .
jak chlap vedle?
já taky jednou slyšela, že kámoš sexoval a ona měla tampon normálně, takže on byl za ním, jako to nechápu, ho měl asi tak malýho :nevim:
A nebylo to myšleno spíš ve vedlejším vchodu? :mrgreen:
jo, tak to jo, u vás.
ale ten kámoš v zadku rozhodně nemyslel. tak se ptám, jeslti je to vůbec možný, no, jinak měl ho fakt malýho, ale zarazilo mě to, já bych si tampon vyndala :mrgreen:

No já si to s tamponem nedokážu představit, to by muselo šíleně bolet, i tak je tam někdy dost málo místa a nárazy nejsou moc příjemné :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
27.1.12 21:55
eva valoi píše:
Ty očistky jsou infekční hlavně až když se začnou rozkládat.

No tak to snad maj všichni dost soudnosti, aby se po aktu mazali umýt :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
27.1.12 21:56
Gladys píše:
eva valoi píše:
Ty očistky jsou infekční hlavně až když se začnou rozkládat.
No tak to snad maj všichni dost soudnosti, aby se po aktu mazali umýt :nevim:

Určitě mají, neboj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
27.1.12 21:57
Gladys píše:
eva valoi píše:
Ty očistky jsou infekční hlavně až když se začnou rozkládat.
No tak to snad maj všichni dost soudnosti, aby se po aktu mazali umýt :nevim:
:palec: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4855
27.1.12 22:06

My teda vydrzeli az do konce sestinedeli.. Vynahrazovali jsme si to jinak.. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
27.1.12 22:07
Gladys píše:
Angua píše:
já už dlouho přemýšlím nad tím, jestli jsou teda očistky infekčnější, než normální menstruace a jestli jo, tak proč a čím :think: :lol:
Mě přijde, že se kolem té infekčnosti dělá moc velká hysterie, když tam mám šité zranění, přes to mi jdou očistky, statisticky se prý do rány zanese infekce v 1 z 500 případů - info od gyndařky v porodnici… A tady se některé strachují, jak kdyby šlo o dýmějový mor. S kondomem fakt nevidím problém.
A teď přemýšlím, jak je to s ms, protože při začínající či končící ms se taky někdy odehraje něco, samozřejmě se oba umejem, ale nevidím na tom nic odporného :nevim:

No právě, u nás taky není MS překážkou i bez kondomu (samozřejmě se myjeme :mrgreen: ), tak jsem nad tím právě přemýšlela, jestli je nutná až taková hysterie :lol:

Mně teda šití zhnisalo, ale myslím, že úplně z jiných důvodů :roll: A 11 dní po porodu mi doktor ty stehy vytahoval, takže jejich porušení sexem bych se fakt nebála. Max. toho tahání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
27.1.12 22:16

No ja neviem, ja to stále s tou „infekčnosťou“ očistkov nechápem. :nevim: Infečkní = nákazlivý. Čo je na očistkoch nákazlivé? To predsa nie je choroba… Ano, je to krv, plus nejaké zbytky, ale krv samotná žiadne nákazlivé baktérie neobsahuje. Mám pocit, že sa to akurát tak o očistkoch „hovorí“, ale očistky samotné nemôžu nikoho ničím nakaziť… (vyveďte ma z omylu, ak niekto viete, ako to je…)

  • Citovat
  • Upravit
1319
27.1.12 22:23
Gladys píše:
pampeliška189 píše:
IvkaH píše:
Tak mi sexovali jen když jsem byla čistá, když jsem nešpinila celé šesti nedělí mi to dělalo, že třeba 2 dny jsem špinila a pak 4 dny vůbec nic, asi jak mi dali v nemocnici ty 3 injekce, tak největší hrůza vytekla první týden a pak to odcházelo klidněji. A u první dcery, jsme taky sexovali 3 týdny po porodu, ale tam otravoval chlap, tak dlouho až mě ukecal, ale tehdy vím, že byl sex trošku vedle :lol: , takže mu očistky nevadily :P když tam byl tampon a chlap vedle 8) .
jak chlap vedle?
já taky jednou slyšela, že kámoš sexoval a ona měla tampon normálně, takže on byl za ním, jako to nechápu, ho měl asi tak malýho :nevim:
A nebylo to myšleno spíš ve vedlejším vchodu? :mrgreen:

Jako u sousedky? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TessAg
27.1.12 22:29

Já čekala až vypadly stehy…21.den byl sex a žiju a jsem zdravá
Chuť byla hned co jsem se vrátila z porodky

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková