Sex před koncem šestinedělí po revizi a koupání

24.8.21 22:20

Sex před koncem sestinedeli po revizi a koupání

Ahoj holky,
Ve čtvrtek mi konci sestinedeli po revizi po zamlklem těhotenství. Chtěla jsem udělat tlustou čáru za tímhle silenym období a tak jsem koupila letenky k moři. V pondělí, tedy tři dny před koncem sestinedeli, jsme měli nechráněný sex.
Chtěla jsem to vydrzet, ale říkala jsem si, ze ty tři dny už nebudou vadit. Co si o tom myslíte?
Zároveň jsem tak nějak myslela, ze menstruaci dostanu po čtyřech/pěti týdnech, ale bohužel nepřišla. Proto se chci zeptat..kdybych to dostala na dovolené, myslíte ze nebude vadit tampon a případně bazén? A kdybych nedostala..nebude vadit bazén?
Pardon za hodně dotazu, ale mám toho plnou hlavu :)

Děkuji moc a přeji krásný den všem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18536
24.8.21 22:27

Proc si s dovolenou nepockala až po kontrole u doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 22:47

Tak já jsem potratila 4× a revize proběhla 2×. Nesla bych do bazénu dříve než po první MS. Rozhodne bych nepoužívala tampony. Taky jsem byla přesně v tomhle období u moře a měla jsem první MS. Nekoupala jsem se s měla vložky. Tampon až snad ke konci MS a měnila jsem je velmi často. V moři jsem byla asi dvakrát když už byl téměř konec MS. Měla jsem totiž jednou zánět dělohy s neriskovala bych to znovu.

• Citovat
  • Nahlásit
24.8.21 23:49

@lachtanice86 protože mi rekl, že kontrola po sestinedeli není nutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.8.21 23:51

@lachtanice86 a ptám se protože mi rekli, že tampony nemám používat 6 týdnu. Proto se divim, že nemohu po 6 týdnech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3732
25.8.21 06:44

Já bych na tvém místě zavolala lékaři a poradila se s ním. Pokud nemáš problémy typu záněty, kvasinky a podobně, tak by snad neměl být problém. Já jsem (po porodech) taky úplně nedodržela šestinedělí co se sexu týká, ale už jsem ani nešpinila a cítila se dobře, tak se nikdy nic nestalo. Ale nikdo ti neřekne, jak to budeš mít ty konkrétně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
25.8.21 07:47

Já po revizi byla na kontrole po 14 dnech, kdy bylo vše v pořádku a mohla jsem se pak koupat i mít sex. Šestinedělí jako fakt šest týdnů není potřeba, proto se chodí na kontrolu po dvou týdnech a ne po šesti. Opatrná bych byla akorát s tím nechráněným sexem, to se má čekat minimálně po první MS, ale spíš déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
25.8.21 08:15

Achjo, to to už ženské nemůžete vydržet? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.21 08:26

@LadyDelRey myslíš o ty dva dny? Muzu, ale byla to záležitost okamžiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 10:09

Ahoj my to s manželem nevydrželi..10 dní po revizi jsme měli sex.. nešlo to vydržet.. myslíte že to bude v pořádku? Nic mě nebolí.. sex byl bez potíží..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat