Sex první den užití HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nonelano
Nováček 2 příspěvky 09.12.18 14:17
Sex první den užití HA

Ahojte mám otázku. Antikoncepci beru už cca rok ale v Listopadu se mi poprvé stalo že jsem zapomněla pilulku a to dvakrát o jedné jsem věděla že jsem ji zapoměla takže jsme s pritelem nemeli sex asi tyden ale pak jsem jsi všimla že jsem zapoměla ještě jednu ale nevěděla jsem kdy a sex jsme měli bez ochrany nakonec jsem mestruaci dostala. A v sobotu jsem začala nové plato, vzala jsem si první pilulku a asi 3 hodiny po užití jsem měla sex, má otázka zní jestli jsem byla už chráněná, mám trochu obavy, děkuji předem za odpovědi.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 09.12.18 14:36

Ano, pokud bereš správně, pak jsi chráněna úplně každý den. :palec: Se u některých divím, že si nezjistí všechna pozitiva prášků, když už do sebe ten blivajz cpou. :think:

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 09.12.18 14:44

@Nonelano Když se tolik bojíš, pořiďte si s partnerem kondomy

Nonelano
Nováček 2 příspěvky 09.12.18 14:50

@Icestar nebojím se, ale tohle bylo vyjmečně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >