Sex s tělískem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 20:34
Sex s tělískem

Včera jsme měli s přítelem pohlavní styk a udělal se do mě, mám už delší dobu zavedené hormonální tělísko a dnes mě začalo bolet. Myslíte že nějak vadí když se udělá do mě na to tělísko?

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 15.03.18 20:37
@Anonymní píše:
Včera jsme měli s přítelem pohlavní styk a udělal se do mě, mám už delší dobu zavedené hormonální tělísko a dnes mě začalo bolet. Myslíte že nějak vadí když se udělá do mě na to tělísko?
:roll: jo vadí to..to ti nikdo neřekl že při tělísku se nesmí stříkat dovnitř? spermie to tělísko postupně rozpustí :mrgreen:
David322017
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 20:39

Nevadí ne?

Rive
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 15.03.18 20:45

Tak to by tělísko nemělo moc smysl, ne?

SAJ
Závislačka 3497 příspěvků 15.03.18 21:00
@smurfka píše: :roll: jo vadí to..to ti nikdo neřekl že při tělísku se nesmí stříkat dovnitř? spermie to tělísko postupně rozpustí :mrgreen:

Proč to děláš? I na trochu pitomoučký dotaz se dá normálně odpovědět.

Zakladatelko, ne, nevadí to, bolest bude mít jinou příčinu.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 15.03.18 21:02
@SAJ píše:
Proč to děláš? I na trochu pitomoučký dotaz se dá normálně odpovědět.Zakla­datelko, ne, nevadí to, bolest bude mít jinou příčinu.

ne..na pitomý dotaz, pitomá odpověd..ženská která si nechá do sebe strčit kus plastu a nezjistí si při tom ani základní informace.. :roll:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30182 příspěvků 15.03.18 21:32
@smurfka píše: :roll: jo vadí to..to ti nikdo neřekl že při tělísku se nesmí stříkat dovnitř? spermie to tělísko postupně rozpustí :mrgreen:

ano, rozpustí a odplaví.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 15.03.18 21:38
@Burj Chalifa píše:
ano, rozpustí a odplaví.
:lol: :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >