Sjelo z lehačky

Anonymní
12.7.13 16:29

Sjelo z lehačky

Dobrý den,
dneska se mi stala nepříjemná věc. Chystala jsem dítěti sunar a dala ho na chvíli do lehčky, která byla hned vedle mě. Jenže se už začíná otáčet a různě kroutit a ze sedačky sjelo po zádíčkách na zem a překulilo se hlavičkou na podlahu až to duclo.
Chvilku brečelo, ale asi tak minutku a dobré. Nemá modřinu, nic, normálně se směje. Jsem trošku v šoku, myslíte, že je potřeba jet na pohotovost?
Výška to byla max. 20cm :(
Musím dávat opravdu veliký pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8879
12.7.13 16:41

Vaše lehačka nemá takovej ten pás na připnutí? Ale to je věc jiná. K dotazu - záleží asi na tom, jak staré dítko máš - s úplným miminkem (cca do půl roka) bych asi sjela pro klid duše, s dítkem trošku větším bych počkala, pozorovala a kdyby nezvracelo a nechovalo se nijak jinak oproti normálu, tak bych na příště dávala jen větší pozor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
12.7.13 16:47

To je mala vyska na to aby se mohlo nejak moc prastit. Jak je stare? Myslim, ze bude stacit jen pozorovat a kdyby se neco delo - zvraceni, zvysena spavost, nekoordinovane pohyby, zvysujici se teplota, tak bych jela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 16:57

Já ji připínám, ale měla to být rychlovka, jen udělat sunar :( Zabere mě to tak minutku :( Jsem hloupá.
No vypadá uplně normálně, brebentí, směje se. Spí tak jak vždy, teplotu nemá. Ale sledoju ji pořád. Má právě přesně půl roku.
Ona se jako by překulila z těch zádíček na tu hlavičku. Ale i tak jsem dost vyděšená. No, chybama se člověk učí… :(

• Nahlásit
  • Citovat
15419
12.7.13 16:59

Stalo se mi malem to samy, zachytila jsem ho tak tak. Kamaradce spadl 5ti mes. z postele a nejeli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
12.7.13 17:08

Stalo se to spoustě maminkám. taky mi dcerka spadla, bylo to naše první překulení a rovnou bum ho… hlídala jsem jí ale naštestí jí nic nebylo… ale ten pocit si moc dobře vybavuju, to bude dobry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
12.7.13 17:11

.

Příspěvek upraven 22.02.14 v 00:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
12.7.13 17:14

Ahoj, nám dcera spadla ve 3m z autosedačky, která ležela na jídelním stole. Nic by ti neřekli, RTG tak malému miminku nemůžou dělat. Jen pozoruj zorničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
12.7.13 17:45

Osobne bych pro klid duse sjela mrnouse prekontrolovat. Na jaky povrch spadl?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.13 18:23

Z 20cm? Nejela bych nikam. Takových pádů ještě bude i v postýlce o šprušle.

• Nahlásit
  • Citovat
14857
12.7.13 18:47

V sesti/sedmi mesicich mi dite zuchalo ze stoje :nevim:, nebo kdyz uz tech 20 cm, tak treba se blbe skulil z kleku, to bych musela byt na pohotovosti xkrát denne. Pohotovosti bych ho fkat nestresovala. Je i riziko, ze se na te pohotovosti nakazi nejakou chutovnou, ted v lete radi treba chutovka zvana ruce-nohy-pusa, nebo sesta nemoc. Na mladoboleslavsku meningitida. Takze bych si to fakt rozmyslela. Loni si dcera tu sestku prave z pohotovosti nejspis dovezla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25130
12.7.13 18:55

Mně se malý v podobném věku převrátil s autosedačkou - měla jsem ho v ní taky nepřipnutého, něco jsme spolu dělali a v tom zvonek, tak jsem jen běžela otevřít dveře a zpět. Byl normální, brečel jen chvíli, spíš jak se lekl. Teď mu bude 15m a je OK :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
12.7.13 19:07

.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 23:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 21:09

Malá vypadá uplně v pořádku. Manžel říkal, že to není potřeba jet na pohotovost. Bylo to opravdu jen sesunutí a překulení. Byli jsme i na procházce, normálně brebentí, papá, všecko. Spavá není, uplně normálně ponocuje jako každý večer.
Ale už budu teda obezřetná, přesvědčila jsem se, že stačí opravdu chvilka nepozornosti a je malér na světě.
Moc vám všem děkuji za reakce. Byl to pro mě šok i poučení. Budem na malou dohlížet i přes noc.

• Nahlásit
  • Citovat
15419
12.7.13 22:03
@Anonymní píše:
Malá vypadá uplně v pořádku. Manžel říkal, že to není potřeba jet na pohotovost. Bylo to opravdu jen sesunutí a překulení. Byli jsme i na procházce, normálně brebentí, papá, všecko. Spavá není, uplně normálně ponocuje jako každý večer.
Ale už budu teda obezřetná, přesvědčila jsem se, že stačí opravdu chvilka nepozornosti a je malér na světě.
Moc vám všem děkuji za reakce. Byl to pro mě šok i poučení. Budem na malou dohlížet i přes noc.

Ponocuje, jo ;-) drzte se, opravdu je to otazka vteriny, taky jsem se presvedcila. Mejte se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama