Škola bez jídelny

Anonymní
7.9.20 21:29

Škola bez jidelny

Jak jste to resili? To, ze skola jidelnu nema, je nevyhoda, ale je ti dobra skola, takze nemuze mit vsechno.
Co mne ale zarazi, ze dite nema kdy obedvat. V 10:30 ma 20min. prestavku a pak jenom 10min.To si ani nestihne ohrat jidlo a natoz ho snist.
Je to SS, ale jsou na skole deti od 6tridy.
Ja si na teplem obedu docela zakladam, nemize mit prece na obed rohlik…mate to nekdo takto? Jak to resite?

prosim anonym, nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19033
7.9.20 21:33

Mela jsem tak celou střední, u nas ve skole byl teda bufet, kde se dalo koupit treba aspon teply toust, ale to bylo spis na svaciny. Normálně sem si brala vetsi svačinu a obed sem si dala doma, treba ve 2, ve 3 odpoledne no. Nebo si brat do krabicky neco, co se da snist za studena, treba rizek, testovinovy salat apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13861
7.9.20 21:35

Já teda na SŠ jídelnu měla. Ale byly jsme jediná škola v okolí. Z těch okolních škol chodili jist k nám.
Jak to má dotyčná škola zařízené se musíš zeptat u nich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10435
7.9.20 21:36

Já myslím, že jedno teplé jídlo denně stačí, a je úplně jedno, jestli se sní ve 12h nebo v 16h.
Dají se jíst různé studené saláty (i syté s těstovinami, s kuřecím masem, s tuňákem apod.), případně se dá jídlo ohřát ráno a nosit v termosce na jídlo (některé jsou vyloženě na jednu porci a nezaberou místo - já je nosím na výlety v sychravém počasí třeba s rizotem nebo s hustou polévkou, a přijde to k chuti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 21:38

Ted jsou skolni jidelny v okoli pouze pro sve zaky.
mne jde o to, ze vlastne ani nema kdy pak az korona skonci(skonci vubec?)..o pul 11obedvat je podle mne strasne brzy a stejne ma to 20min…to do sebe nahazi akorat a utika zpet do skoly.Pak jsou uz jenom kratke prestavky

• Citovat
  • Nahlásit
4826
7.9.20 21:41
@Anonymní píše:
mne jde o to, ze vlastne ani nema kdy pak az korona skonci(skonci vubec?)..o pul 11obedvat je podle mne strasne brzy a stejne ma to 20min…to do sebe nahazi akorat a utika zpet do skoly.Pak jsou uz jenom kratke prestavky

V práci jsem jedla taky o půl 11, a končila jsem v 18.00. Bohužel, bude to muset děťátko přežít, ať se připravuje na realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19033
@Anonymní píše:

A do kolika v té skole je? Se konci tak ve 2 nejpozději ne, pokud nemaji odpoledni vyucovani a i to je tak 1× za tyden :nevim: se naji az pride domu no, nebo delat místo obeda teplou veceri. Jedno teple jidlo za den staci a nemusi se jist presne na poledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50533

Moje SS byla po prestehovani do jine budovy bez jidelny i bez bufetu. Kousek byla nemocnice, tak se o volne hodine slo tam do bufetu. Ted to maji bezva, uz jim skoro vedle skoly stoji Lidl.
Tehdy jsem si nosila proste svacinu nebo jsme spolecne o volne hodine sli neco koupit.
A obed jsem mela doma na veceri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23075
7.9.20 21:50

Jen svačinu, teplé jídlo doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2947
7.9.20 21:53

My jsme mohli chodit do jídelny cca 10 minut od školy, chodila jsem tam asi 2 měsíce, jídlo tam bylo fakt hnusné, když jsem končila brzo jedla jsem doma, když jsem měla odpolední vyučování chodili jsme do hospody na polévku nebo nakládaný hermelín… bufet jsme měli ale tam max. hanácký salát, bagetu nebo teplou housku :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 21:56

Dekuji. takze obedvat bude kolem 15:30..
ty 4roky to zvladne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
8052
7.9.20 21:57

No a v kolik se končí?

Oběd neřeší nijak? Co dotaz na ředitele/ku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15627
7.9.20 21:58

Kluci maji normalne svacu kolem poledne (tu jim chystam). Rano maji treba vajicka s nejakou zeleninou, vecer teplou veceri, akorat teda docela brzo, protoze mivaji hlad. Nevidim to jako problem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
7.9.20 21:58

Jedná se o střední školu, jak jsem pochopila. Tak to už není žádné malé dítě. Buď si může brát jídlo sebou a nebo se naobědvat až doma. :nevim: Divné je, že nemají ani delší přestávku na oběd. My jsme na SŠ také neměli jídelnu, byla možnost chodit do cca 15 min vzdálené ZŠ, ale nebyla jsem za ty roky ani jednou. Rychlejší pro mě bylo jet domů a najíst se až doma. Když jsme měli odpolední vyučování, tak jsem si buď vzala něco z domu a nebo jsme šli někam na jídlo. Ptala jsi se ředitele, proč nemají pauzu na oběd? Aspoň 30 min? To je vážně divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
7.9.20 22:01

Na stredni jsme taky jidelnu nemeli, kdo chtel, skola mu zajistila stravovani na blizke zakladce. Skoro nikdo ale nechodil, spousta lidi dojizdela, tak radsi sli na vlak. Ja jedla doma, koncili jsme po jedne hodine a pred odpoledkou jsme melu dlouhou pauzu, tak se to stihnout dalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama