Umožnění distanční výuky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
18.1.21 13:23

@neumisa ničím se neohanim. Situaci teprve zjišťují. A ne není po zadu ve výuce, myslím že dokonce je i napřed ;) v praktické škole nefunguje online výuka, vše je na rodiči, bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
52842
18.1.21 14:13
@Anonymní píše:
Já právě vůbec nevím, co dělat. My jedeme už 4 karanténu, mezitím jsem byla dlouho na kyslíku, učitelka už je mírně naštvaná, že je furt doma…a nevím jak ji omluvit tedy :nevim:

my to řešili s třídní a pak i s ředitelkou. Dcera je doma, dostává denně úkoly a zítra a ve středu tam jde na hodinu do prázdné třídy kde si napíše pololetní práce ;).je to jen na domluvě ;) Učitelka na angličtinu jí vyzkoušela on-line ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21327
18.1.21 15:58
@Anonymní píše:
@neumisa ničím se neohanim. Situaci teprve zjišťují. A ne není po zadu ve výuce, myslím že dokonce je i napřed ;) v praktické škole nefunguje online výuka, vše je na rodiči, bohužel.

zjišťuješ situaci tak, že sháníš zákon místo aby ses spojila s učitelkou. Tak jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 16:06
@neumisa píše:
zjišťuješ situaci tak, že sháníš zákon místo aby ses spojila s učitelkou. Tak jo.

Vím, že ses učitelka, tak tě nejspíš můj příspěvek mírně rozčiluje. Ale já opravdu sháním dostupné informace, jak situaci řešit. Musela jsem se samozřejmě připravit, vědět, co říct. Tož tak.

• Citovat
  • Nahlásit
1093
18.1.21 16:19

Kamarád řešil distanční výuku pro dítě z gymnázia, dítě z druhého stupně a dítě z první třídy. U všech to řešil s jednotlivými řediteli škol. Všude mu vyšli bez problémů vstříct. Děti má předběžně omluveny do konce školního roku.
Gymnázium jede online i v případě klasické výuky (mohou sledovat vyučování přes kameru). U dítěte v 1.třídě paní učitelka pošle úkoly na týden + 3×týdně má individuální online hodinu(2× učitelka a 1× třídní asistenka). U druhého stupně zatím neřešeno, protože, kromě jednoho týdne, byl neustále online pro všechny.
Důvodem je velmi riziková osoba v domácnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat