Školky na Praze 8

2
3.4.16 14:42

Školky na Praze 8

Dobrý den,

milé maminky, obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Píši bakalářskou práci na téma výběru školek, konkrétně se jedná o téma Preference a očekávání rodičů při výběru předškolní vzdělávací instituce. Jelikož se však jedná o téma téměř nezmapované, je třeba, abych provedla několik rozhovorů, a to s maminkami (případně tatínky) dětí, které navštěvují státní MŠ na Praze 8 (do práce mohu zahrnout pouze jednu takovouto školku, proto bych potřebovala více maminek, jejichž děti navštěvují jednu a tu samou MŠ).

V práci budou srovnávána očekávání a preference u rodičů, kteří mají děťátko právě na státní MŠ a očekávání těch, kteří potomka umístili do MŠ soukromé (tu mám již vybranou). Jednalo by se o půlhodinový až hodinový rozhovor, přičemž bych se zajímala o Vaše dětství, místo Vašeho bydliště, Váš životní styl a podobně. V práci by pochopitelně nebylo zveřejněno Vaše jméno a kdyby Vám jakákoli otázka byla nepříjemná, přešly bychom na další. Nejde o žádný dotazník, je to kvalitativní výzkum, tudíž je to spíše o povídání :)

Doufám, že tu tímto tématem nikoho nepohorším a setkám se s pochopením - jiná možnost, jak práci kvalitně zpracovat, než oslovit právě maminky, není. Nehledě na to, že Vaše typy a postřehy se mi zakrátko budou hodit i v osobním životě :)

Pokud by některá z Vás byla ochotna s rozhovorem pomoci, případně věděla o nějaké mamince, na kterou by mohla předat kontakt, byla bych velmi vděčná.

Prozatím děkuji a užívejte s ratolestmi krásného dne!
Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7254
3.4.16 21:10

Jediné, co mne napadá, je vybrat si jednu školku a zajít jednak před školku (odchytávat maminky) a nebo se domluvit s ředitelkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.4.16 23:08

Děkuji za reakci… Paní ředitelky jsem už zkoušela, protože bych je do rozhovorů potřebovala zahrnout také, ale bohužel bez úspěchu… Do oslovování před školkou se nejspíš pustím během příštího týdne, byla to poslední plánovaná možnost. Ještě jednou děkuju a kdyby se tu přeci jen někdo našel, budu ráda!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kla
2531
7.4.16 21:29

Anicko ja ti nevim, ale to pak nepujde o tema vyberu skolek, ale o hodnoceni jedne skolky. Vetsina matek bude mluvit vseobecne. Kazda skolka je original. Reditelkam se nedivim. Nehlede nechapu smysl takove bakalarky. :-). K cemu to je. Do statni skolky chodi deti pac jsou nejlevnejsi, nekterym rodicum vadi alter skolky, soukromym neduveruji. Soukrome skolky voli lide bud, ze potrebuji preklenout cas, kdy se dite dostane do statni nebo, ze v soukr skolce je mene deti na ucitelku tudiz teoreticky vetsi sance na individ pristup. Nebo potrebuji mit pocit, ze davaji detem neco vic nez ost rodice. :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama