Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj, dcerka půjde v září do školy a plánujeme, že ji ježíšek přinese aktovku? Viděli jsem ji i ,naživo´ a líbí se. Proto bych chtěla vědět, jak jsou s ní spokojeny vaše děti a vy
. Díky ![]()
Tuhle máme vybranou http://www.skolni-aktovky-batohy.cz/…ur-1915.html
Máme ji akorát s jiným obrázkem a dcera je spokojkená a aktovka se jí moc líbí. Původně jsem měla vybranou jinou. Vejde se tam všechno co potřebujeme
My mame presne tuto i s timhle obrazkem. Zatim jsem spokojena ja i dcera. Nespini se, zatim se nejak nerozpada. Dcerka ji krasne sama zapne. Dobra cena.
Mame ji teda chvili, 3 mesice…
My máme tu vedle ní, ale s jiným obrázkem. Dcera jí má 2. rok a jsme spokojeni ![]()
Tak dcera ji měla ( s jiným obrázkem) v 1.,2. a 3. třídě. Byli jsme s ní maximálně spokojení, navíc když jsme ji kupovali, dostali jsme na ni tříletou záruku a asi vědí, co dělají, aktovka je fakt kvalitní. Dcera teda není žádný ničitel, ale po těch třech letech denodenního nošení je aktovka jako nová, nic se nerozpadá, nic se nepáže, zipy i přezka krásně chodí. Dokonce jsem ji jednou opatrně hubkou ručně „vyprala“ a opravdu je jako nová. jen pro tu 4. třídu už byla fakt malá, tak jsme ji s lítostí museli vyměnit za něco většího..
Za mě teda jednoznačně doporučuji, i záda má skvělá, dobře sedí ![]()
Taky ho máme, jen klučičí s obrázkem draka (máme k tomu i penál). Používáme ho teprve od září a zatím není žádný problém. Všechno se tam vejde, je lehoučký, snadno se v něm orientuje, obrázek si vybíral syn sám (dostal ho k svátku), má spoustu reflexních ploch, takže za mě spokojenost
.
To jste mě teda moc potěšily
. takže už máme asi vybráno. Super
![]()
Ahoj!
Syn má taky Emipo, nosí ji už druhým rokem a jsme spokojeni.
Příští rok ji převezme brácha, tak snad vydrží. ![]()
Kupovali jsme ji v tomhle internetovém obchodě. http://www.papirko.eu/detail.php?…
dcera má taky Emipo - jen jiný design, spolu s 2-patr. penálem a pytlíkem na boty a od září zatím spokojenost ![]()
Ahoj, chtěla bych se zeptat maminek co kupovaly aktovky/batohy Emipo. Není tam to anatomické tvarování malé? Srovnávala jsem s taškami Herlitz a tam je to tvarování takové molitanévé a větší. To Emipo mi přišlo rovné oproti tomu
Zase herlitz se mi nelíbí tvarem, přijdou mi takové krabicové. Dcera si vybrala vzor od Emipa, ale ona má ty záda takové prohnulé, že jí ten batoh páteř opravdu nekopíruje. Nicméně, do školy to má cca 1 minutu tak jestli má vůbec cenu to řešit…
Příspěvek upraven 27.05.13 v 11:58
@Enoulik mladý má emipo a sedí velmi dobře, navíc aktovka bez problémů přežila 1. ročník, stále vypadá jako nová ![]()
Našla jsem toto video, přijde vám, že ta holčička při pohledu z boku má ten batoh správně? Já jsem někde četla, že vrch aktovky má být stejně s ramenama tak jsem to dceři v obchodě pořád cpala dolů, ale jestli to má být správně takto? ![]()
Tam my jsme s aktovkou Emipo moc spokojeni, dcera ji nosila 2 roky, a protože je pořád OK, bude ji mít po ní i mladší. Po ní jsem jí koupili školní batoh Topgal, taky s anatomicky tvarovanýma zádama.