Sladké a stále jenom sladké!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miska2410
Povídálka 44 příspěvků 01.11.18 15:16
Sladké a stále jenom sladké !

Ahoj :kytka: jdu s dotazem budu začínat 30tt. Od nějakého 23tt jim sladké ve velkém… cukrovku nemám. Kila nahoru taky moc nejdou zatím 5kg ale řekneme mi že nejsem jediná :D k snídani sladké, odpoledne nějaké sladké… a klidně mužů mít i oběd sladký! A to mám uvareno ale raději si dam kousek buchty.

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 01.11.18 15:18

Já jsem to tak měla u jednoho těhotenství,ale šíleně jsem trpěla na kvasinky a taky mě pálila žáha,v tom těhotenství jsem jedla i věci,které bych normálně nepozřela(třeba sladké knedlíky,žemlov­ka,rýžový nákyp).
Cukrovku jsem neměla,dítě se narodilo zdravé,s normální váhou a nijak extrémně jsem nepřibrala. Ale dcera moc na sladké není,je spíš masařka,takže se ty chutě nijak negativně neprojevily.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 01.11.18 15:59

Pokud nemáš zvýšený cukr tak je to v pořádku někdo v těhotenství jí sladké,někdo zase jen ovoce nebo kyselé u každého je to jinak.Jez na co máš chuť.

Uživatel je onlinejancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 01.11.18 17:04

jsem 33 tt a taky jím dost sladké. Prakticky celý život. Jsem milovník sladkého, čokolády a mléčných výrobků. Jen v prvním trimestru jsem měla ke sladkému úplný odpor, tak jsem zhubla 6 kg. Ale pak se mi ta chuť vrátila. Všechny výsledky mám v pořádku, cukrovka žádná, kila nejdou nijak extrémně nahoru a i mimčo má uplně normální velikost i váhu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >