Slevové kupony do Tety - Jsem idiot :)

chatwenna
7.8.13 12:51

Slevove kupony do Tety - Jsem idiot :)

Holky, vi tady nekdo, jak funguji slevove web kupony do Tety…?

Jsem clenem klubu, mam aktivovane web konto, na webu mi nabidli k vytisknuti kupony.

Momentalne je tam akce 50% dolu na Niveu. A na webu se pise:

*Slevový kupon platí pouze s vytištěným číslem zákaznické TETA karty, které je v zájmu ochrany spotřebitele částečně skryto. Kupon platí výhradně pro držitele této karty a uplatnit ho lze na všech prodejnách označených logem Teta klub po předložení kuponu a klubové karty. Seznam prodejen naleznete na www.tetadrogerie.cz/klub-prodejny

SLEVA SE VZTAHUJE MAXIMÁLNĚ NA 30 KS VÝROBKŮ ZNAČKY DOMESTOS a 30 KS VÝROBKŮ ZNAČKY NIVEA.

Kupon lze uplatnit pouze na jeden nákup. Použít ho lze pouze jednou, v případě storna, kupon není možné znovu uplatnit.*

Ja nerozumim tomu, jestli si muzu nabrat plny kosik vyrobku Nivea a ze vsech mi strhnou padesat procent? Nebo jeden kupon uplatnim na jeden vyrobek?
A proc tam tedy je za poznamka o triceti kusech…

Jsem z toho jelen :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1764
7.8.13 12:54

Můžeš si nabrat 30 kusů, zrovna včera jsme tento kupón na všech 30 výrobků uplatnili a na každý z nich ta sleva 50% platila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
7.8.13 12:55
@chatwenna píše:
Holky, vi tady nekdo, jak funguji slevove web kupony do Tety…?

Jsem clenem klubu, mam aktivovane web konto, na webu mi nabidli k vytisknuti kupony.

Momentalne je tam akce 50% dolu na Niveu. A na webu se pise:

*Slevový kupon platí pouze s vytištěným číslem zákaznické TETA karty, které je v zájmu ochrany spotřebitele částečně skryto. Kupon platí výhradně pro držitele této karty a uplatnit ho lze na všech prodejnách označených logem Teta klub po předložení kuponu a klubové karty. Seznam prodejen naleznete na www.tetadrogerie.cz/klub-prodejny

SLEVA SE VZTAHUJE MAXIMÁLNĚ NA 30 KS VÝROBKŮ ZNAČKY DOMESTOS a 30 KS VÝROBKŮ ZNAČKY NIVEA.

Kupon lze uplatnit pouze na jeden nákup. Použít ho lze pouze jednou, v případě storna, kupon není možné znovu uplatnit.*

Ja nerozumim tomu, jestli si muzu nabrat plny kosik vyrobku Nivea a ze vsech mi strhnou padesat procent? Nebo jeden kupon uplatnim na jeden vyrobek?
A proc tam tedy je za poznamka o triceti kusech…

Jsem z toho jelen :cert:

tak jí kup 30×, zaplat jednu po druhé zvlášt a nemusíš duumat.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5758
7.8.13 12:55

Co vím, tak těch 50% se ti strhne z celkové částky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.8.13 12:56

@Omii No to je bozi…

Ja kupuju Nivea Baby :) Maji tam sampon pro prcka a penu :))

• Nahlásit
  • Citovat
73
7.8.13 12:56

@chatwenna Předesílám, že nemám ani kupon Teta, ani nejsem jejich zákazníkem, ale omezení na 30 ks výrobků je jasný. Jinak tam hned při otvíračce vtrhnout naši přičinliví spoluobčané co provozují večerky a všechno zkoupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.8.13 12:59

@Olinka2201 Ja to chapu… Nepochopila jsem uplne neco jineho :))

• Nahlásit
  • Citovat
7.8.13 13:01

Nevíte někdo náhodou jak to je když si znovu vtisknu kupon, jelikož na webu to jde :-) zda bude fungovat pi nákupu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
7.8.13 13:03

@Petulka1410
platí to jen na jeden nákup

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
7.8.13 13:04
@Petulka1410 píše:
Nevíte někdo náhodou jak to je když si znovu vtisknu kupon, jelikož na webu to jde :-) zda bude fungovat pi nákupu

Nebude, ten systém na pokladně už to podruhé nevezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
7.8.13 13:33

Je to super sleva, byla jsem tam se synem v pondělí. Můžeš si vzít různé zboží do nivea, ať už je to kosmetika pro dítě, mýdlo, sprcháč, deodorant, krém, ale dohromady můžeš vzít 30 kusů. Cena všech výrobků se sečte a odečtou ti 50% z celkové ceny a plus ještě nějakou slevu z tetakarty. Kupon se může použít jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
7.8.13 13:37
@abeille píše:
Je to super sleva, byla jsem tam se synem v pondělí. Můžeš si vzít různé zboží do nivea, ať už je to kosmetika pro dítě, mýdlo, sprcháč, deodorant, krém, ale dohromady můžeš vzít 30 kusů. Cena všech výrobků se sečte a odečtou ti 50% z celkové ceny a plus ještě nějakou slevu z tetakarty. Kupon se může použít jen jednou.

Tak to je bomba. To musim vyuzit- jestli na mne do zitra v te nasi drogerce neco zbyde :pankac:
Pro sebe krem, pro deti olej, mydlo, manzelovi deo… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8317
7.8.13 13:38

Také ten kupon mám a přijde mě to až neskutečně výhodné-udělaly jste mě radost, že to tak opravdu funguje a není v tom nějaké ALE-jako to často u akcí bývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
7.8.13 13:44
@Omii píše:
Můžeš si nabrat 30 kusů, zrovna včera jsme tento kupón na všech 30 výrobků uplatnili a na každý z nich ta sleva 50% platila :)

Mate obchod nebo takovou spotrebu? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
7.8.13 13:48

Je uplne fuk, jestli odectou 50% z kazdeho vyrobku, nebo 50% z celkove ceny:-D vzdy to vyjde stejne;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama