Slow carb diet

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CaraCara
Kecalka 134 příspěvků 12.02.18 08:17
Slow carb diet

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti se SLOWcarb dietou. Už na ní frčím pár týdnů a vypadá to dobře. Zhubli ste? Držíte to stále? nemáte nějaké zdrav. komplikace? :) :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dudinecka
Povídálka 39 příspěvků 12.02.18 08:41

Tak ja znam jen Low carb diet. O slow carb jsem slysela, ale ja bych ji nevolila. Mela bych problem s tim podvadecim dnem. Telo si zacne zvykat, ze neji pecivo a cukry a pak prijde den, kdy to so sebe nacpes a takhle to jde porad dokola. Na low carb jsem si zvykla tak, ze bych se takto mohla stravovat nadale. Kvuli tehotenstvi jsem tedy musela jidelnicek upravit, jelikoz mi bylo ze vseho na zvraceni. Ale byla jsem na low carb (ve stavu ketozy) asi 8 mesicu a zhubla jsem 20kg. Bylo mi krasne, nemela jsem absolutne hlad a hlavne zadnou chut na cukr. Kazdopadne pak musis opravdu hoooodne pomaluju prejit na jiny typ stravovani (ale samozrejme se nesmis vratit k cukru, pecivu apod). Kazdymu sedne asi neco jinyho a jestli s tim nemas problem, pak jedine dobre..

BloomingGorgeous
Závislačka 2717 příspěvků 12.02.18 09:54

Slow carb neznam, low carb (i “jen” bez veskereho cukru, tedy i skryteho a se sacharidy - prilohy) - v okoli skvele vysledky. Zdrave, udrzitelne, normalni stravovani.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 12.02.18 09:59

Blbosti, vratis se zpet a naberes mnohem vic. Proste jez vyvazene a mej prijem nizsi nez vydej. Ja mluvim z vlastni zkusenosti..zhubla jsem trvale az vyvazenou stravou.

CaraCara
Kecalka 134 příspěvků 12.02.18 10:20

No mně právě jdou kila dost dobře dolů, Low carb mi nevyhovuje mj. protože nejím maso. Proto je pro mě lepší slow carb, kde jsou hlavně luštěniny. Slow carb mi vyhovuje, protože nemám právě vůbec hlad (asi stejně jako u lowcarb) a právě ten podváděcí den mi sedí, že si můžu pak dopřát no :D Tak snad ještě někdo napíše, kdo tím zhubl a drží si to.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 12.02.18 10:41

Zkus mrknout třeba na tuto diskuzi, je o low carb, ale princip těchto proteinových diet je podobný: https://www.emimino.cz/…port-218092/

mababa232
Povídálka 30 příspěvků 21.07.18 07:48

Holky jakou a tímhle máte zkušenost? Jedna kamarádka mé tam přidala na fb do skupiny..jako výsledky to určitě má. Ale přijde mi sice, že při tomhle typu stravování ckov k může jíst smažené, majolku, tučné syry a tvarohy. To se musí někde projevit ne?

dudinecka
Povídálka 39 příspěvků 21.07.18 08:10

@mababa232 Primarne se ji zelenina, maso, ryby, vejce apod. Ja jim na low carb o hodne vice zeleniny nez kdy jindy a smazene temer nejim. Nemuzes zahltit telo trans tukama… A tucne tvarohy a syry, tak na nich neni nic spatnyho. Kdyz prijmes nizky podil sacharidu ve strave, tak logicky musis prijmout mnohem vetsi podil tuku. Tak to funguje a nemusis se bat..

berusa.m
Závislačka 2593 příspěvků 21.07.18 08:13
@mababa232 píše:
Holky jakou a tímhle máte zkušenost? Jedna kamarádka mé tam přidala na fb do skupiny..jako výsledky to určitě má. Ale přijde mi sice, že při tomhle typu stravování ckov k může jíst smažené, majolku, tučné syry a tvarohy. To se musí někde projevit ne?

Jo projeví se na váze. Jde směrem dolů. Akorát to smažené není uplně pravda. Pro mě je LC v kombinaci s Paleo stravováním nejefektivnější, hubnu, cítím se dobře :) Akorát když mi zavoní čerstvý rohlík nebo bageta ještě pořád musím zatlačit slzu :,(

medunka23
Kelišová 6710 příspěvků 21.07.18 08:17

@dudinecka @berusa.m holky a co tak jite?? A stravujete se takto už pořád??

dudinecka
Povídálka 39 příspěvků 21.07.18 08:25
@medunka23 píše:
@dudinecka @berusa.m holky a co tak jite?? A stravujete se takto už pořád??

Ted v lete jim jednou za 2 dny grilovane maso se zeleninou, pak hodne salaty. Ujizdim na tunakovym a kurecim. Proste trochu maso, vejce, zelenina.. Obcas si udelam nejaky low carb dezert. Napr.vcera jsem si upekla donuty z mandlovy mouky a k tomu boruvkova slehacka - syn mel narozky..:-) Hrozne moc mi chutna cuketa opecena na grilu nebo panvi. Kdybych nekojila, tak jim hodne kvetak. Ten je variabilni. Je z nej vyborna kase i rýže.. Pak jim ty tvarohy a syry. Udelam pomazanku a mazu bud na platky okurek nebo si obcas koupim Večerní chlebik. Ten je nejlepsi jeste nechat vykřupat v troubě.:-)

berusa.m
Závislačka 2593 příspěvků 21.07.18 08:26

@medunka23 Snídáme většinou vajíčka na 100 způsobů - omeletky, vejce se slaninou, volské oko…a k tomu zeleninu. K obědu ryby nebo klidně bůček na grilu a k tomu miluju různá zeleninová pyré (květákové, patizonové) nebo pečenou dýni. Nebo koktejl z rostliného mléka a avokáda - ten je boží! Večeře třeba salát s pečeným sýrem, nebo masem. Počítám si na kalorických tabulkách tuky, bíkoviny a sacharidy - aby mi vycházely přesně podle mých potřeb. Na paleosnadno.cz je Low carb kalkulačka a její ukázkový jídelníček. Mě ale tento moc nesedl. Ale celkově je tam spousta rad a perfektních receptů.

dudinecka
Povídálka 39 příspěvků 21.07.18 08:27

@medunka23 Drzim ji podruhe. Musela jsem prestat kvuli tehotenstvi. Bylo mi hodne spatne, takze to neslo drzet a pak mi dietu totalne zabili v nemocnici (musela jsem tam 2 mesice lezet). Ale uz jsem najela zpatky a bylo to fajn. Ne jako poprve ..

berusa.m
Závislačka 2593 příspěvků 21.07.18 08:30

@dudinecka O tom Večerním chlebíku jsem četla. Jen jsem si moc nebyla jistá tím složením. :nevim: Včera jsem dělala tatarák z lososa a k tomu jsem upekla sezamové krekry a bylo to fantastické.

Lenka_Hal
Závislačka 4268 příspěvků 21.07.18 11:28

Tuky musis vybirat zdrave, co se tyce smazeni, na to jsou vhodnejsi nektere vic, nektere min. Proste v tomhle clovek musi vybirat at je na „normalni“ nebo nizkosacharidove strave. Kolik se sni smazeneho taky nemusi souviset s mnozstvim sacharidu. Ty hrozne trans jsou hlavne v upravovanych rostlinych tucich.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama