Reklama

Slunečnicové karbanátky – recept

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 13:25
slunečnicové karbanátky

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda někdo neděláte vegetariánské karbanátky ze slunečnice nebo zelí. manžel si je čas od času kupuje v Govindě, jsou opravdu výborné. Chtěla bych je zkusit udělat sama, ale nevím vůbec, jak na to. Nemáte někdo recept?
Díky, V.

Reklama

Reakce:

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 14.11.10 14:20

Ahoj, já dělám pouze z cukety nebo z květáku, takže ti asi moc neporadím. Ale, co se týče zelí, tak by tam neměl být takový rozdíl.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 14.11.10 14:42

Já dělám vegetariánské karbanátky z ovesných vloček.Postup je stejný jako u masových karbanátků,pouze místo masa použíju uvařené vločky.Dělám tak i vegetariánský prejt,protože teplý prejt z vepřového bych nepozřela,je na mě příliš mastný.A když jsem koukala do vyhledavače na slunečnicové karbanátky tak je to pomalu to samé akorát jsou tam navíc přidaná slunečnicová semínka.

bt-cz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 14:53

Slunečnicové karbanátky, to je nápad. Já mám zatím recept na pohankové karbanátky, ale slunečnici mám moc ráda, tak to zkusím.
Díky za inspiraci. :)

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 16:03

My děláme doma jen kapustové karboše, ty zvládám.
Ty govinďácké jsou ale jiné. A jaké tam dáváte koření? Prodávají je dost žluté.
včera jsme je nakoupili a snědli kupu :-D, ale kupované lezou do peněz.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 15.11.10 15:01

aby byli karbanátky žluté, lze tam přidat kurkumu.Jinak dávám sůl,pepř,majo­ránku,česnek,lze přidat i koření na mletá masa,a 1 vejce.Pokud je směs hodně řídká podle potřeby strouhanku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >