Slunečnicové karbanátky – recept

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 13:25
slunečnicové karbanátky

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda někdo neděláte vegetariánské karbanátky ze slunečnice nebo zelí. manžel si je čas od času kupuje v Govindě, jsou opravdu výborné. Chtěla bych je zkusit udělat sama, ale nevím vůbec, jak na to. Nemáte někdo recept?
Díky, V.

Reakce:
lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 14.11.10 14:20

Ahoj, já dělám pouze z cukety nebo z květáku, takže ti asi moc neporadím. Ale, co se týče zelí, tak by tam neměl být takový rozdíl.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 14.11.10 14:42

Já dělám vegetariánské karbanátky z ovesných vloček.Postup je stejný jako u masových karbanátků,pouze místo masa použíju uvařené vločky.Dělám tak i vegetariánský prejt,protože teplý prejt z vepřového bych nepozřela,je na mě příliš mastný.A když jsem koukala do vyhledavače na slunečnicové karbanátky tak je to pomalu to samé akorát jsou tam navíc přidaná slunečnicová semínka.

bt-cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.10 14:53

Slunečnicové karbanátky, to je nápad. Já mám zatím recept na pohankové karbanátky, ale slunečnici mám moc ráda, tak to zkusím.
Díky za inspiraci. :)

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 14.11.10 16:03

My děláme doma jen kapustové karboše, ty zvládám.
Ty govinďácké jsou ale jiné. A jaké tam dáváte koření? Prodávají je dost žluté.
včera jsme je nakoupili a snědli kupu :-D, ale kupované lezou do peněz.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 15.11.10 15:01

aby byli karbanátky žluté, lze tam přidat kurkumu.Jinak dávám sůl,pepř,majo­ránku,česnek,lze přidat i koření na mletá masa,a 1 vejce.Pokud je směs hodně řídká podle potřeby strouhanku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >