Smetanové krémy

1
7.4.20 18:05

Smetanové krémy

Zdravím, dáváte prosím ročním dětem smetanové krémy? Manžel dnes koupil malému Bobíka, můžu mu ho dát? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64601
7.4.20 18:13

@DiankaS nedávám z jediného důvodu.. Je to jen tuk a cukr, nic víc.. Ale jasný, dítěti to neublíží.. U nás ale děcka jely na bílém jogurtu s ovocem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
7.4.20 18:19

Bobík neee… želatina, škroby, aroma… když už tak lipánek někdy po kolem dvou let a vyjímečně. Ted ve čtyřech častějí. Ale lipánek je aspon opravdu jen tvaroh, smetana i když cukru taky dost. Ale dcera to vyběhá. A do tě dvou domácí lipánek smetana vyšlehaná, a tvaroh. Bez cukru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54131
7.4.20 18:27

Nedávám, ale neumře na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
7.4.20 18:30

Klidně dej, neumře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
7.4.20 19:03

Neumře ale pochybují že pak sní čistý bílý jogurt nebo domácí neslazený pribinák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19842
7.4.20 19:14

@Veru1987 no to bych nesnědla ani já :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24578
7.4.20 19:18

Zazim ho nedavam, ale kdyz mu jednoho dáš, tak se nic nestane, krmit ho tim pravidelně neni nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
7.4.20 19:33

Když už tak aspoň půl na půl smíchat s bílým jogurtem, ať si nezvyklá na tolik sladké věci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
7.4.20 19:33
@DiankaS píše:
Zdravím, dáváte prosím ročním dětem smetanové krémy? Manžel dnes koupil malému Bobíka, můžu mu ho dát? Děkuji.

Dělala jsem domácího lipánka. Ale dostával i bílý jogurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
7.4.20 19:50
@Monchichik píše:
@Veru1987 no to bych nesnědla ani já :)

Dcera jedla bílé jogurty, čistý tvaroh… nooo do té doby než zkusila to sladké. Do dvou pila i jen čistou vodu, pak se to pokazilo. Nyní ji vypije, to zase jooo. Ale už dáva ve čtyřech přednost džusu, i když naředěny více vody tak 2:1. Pitička a takové ty oranžové něco to ji držím dál od toho… zatím to jde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19842
7.4.20 20:02

@Veru1987 Můj mladej ještě v pubertě pije neslazený dětský bylinkový čaj, každý den vaříme konvici :mrgreen: jinak k tomu pil odmala jen vodu…jasně, že má rád třeba colu, ale tu kupujeme jen v Německu, což zase není nijak často, tady má smůlu, maximálně jednou za čas u mcdonalda…ale bílý jogurt a neochucený tvaroh bych do tlamičky nedal…určitě ne ten český…zkoušela jsem německou Activii a pravda, bylo to o něčem jiném a dalo se to, ale já to prostě nemám ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
7.4.20 20:13
@Monchichik píše:
@Veru1987 Můj mladej ještě v pubertě pije neslazený dětský bylinkový čaj, každý den vaříme konvici :mrgreen: jinak k tomu pil odmala jen vodu…jasně, že má rád třeba colu, ale tu kupujeme jen v Německu, což zase není nijak často, tady má smůlu, maximálně jednou za čas u mcdonalda…ale bílý jogurt a neochucený tvaroh bych do tlamičky nedal…určitě ne ten český…zkoušela jsem německou Activii a pravda, bylo to o něčem jiném a dalo se to, ale já to prostě nemám ráda…

Noo dcera čajeee nee, od malá je nemá ráda. U dcera jsem v 8m dala poprve bílý jogurt a jedla to. A pak se to pokazilo sladkýma blbostma po druhém roce. Ale i tak se dívám na složení. Jak jde se mnou do obchodu a vidí tam ty jogurty s bonbonky, a kravinky… ufff… zatím ale dobrý. Ještě to jde. Ale i tak samozřejmě kinder vajíčko je oblíbené. Uplně ty děcka od toho nejde odervat. Ale jak si myslím že čím dýl tím líp. a do dvou to bylo u nás dosti striktní. Ve čtyřech už to jde mín. A jak bude ve škole věřím že si i sama koupí nějkaou tu blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
7.4.20 21:25

Tak asi záleží na tobe, nakolik chceš do budoucna držet a řešit jídlo tak celkově. Taky záleží, jak máš vybíravé dítě. Pro jednou to neublíží, ale může mu to zkazit chutě. U druhého dítěte jsem taky míň zásadova než u prvního, ale teda Bobíka ani to druhé tak brzy nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52401
8.4.20 05:55

Klidně bych dala. Nijak mu to neublíží. Kluk v roce jedl pravidelně Matyldu, o něco později začal s kakaovým tvaroháčkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat