Smývatelné barvy na vlasy

7
18.12.19 18:08

Smývatelné barvy na vlasy

Ahoj,
pokouším se najít nějakou smývatelnou barvu na vlasy. Máte s ní někdo zkušenosti? Chtěla bych asi blond a opravdu nechci, aby na těch vlasech zůstala navždy. Prostě hledám nějakou, která by se opravdu po nějaké době všechna smyla a neničila by vlasy.
Děkuji za všechny tipy a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7726
18.12.19 18:31

A svou barvu máš jakou? Pokud máš hnědou něco tmavsiho tak blond jedině barvou nebo odbarvovacem a do toho bych se sama rozhodně nepouštěla, jestli nechceš flekatou hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13339
18.12.19 18:49

@Sally024 smyvatelnou blond 8o :roll: to asi tezko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
18.12.19 18:55

@Sally024 Zesvetlit vlasy opravdu nejde smyvatelnou barvou :nevim:
Smyvatelne jsou ty barevne bez peroxidu (ruzova, oranzova, modra, zelena), ktere se vymyji po 1 mozna 3 umytich vlasu. Ale blond opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.12.19 19:38
@cecetka píše:
@Sally024 Zesvetlit vlasy opravdu nejde smyvatelnou barvou :nevim:
Smyvatelne jsou ty barevne bez peroxidu (ruzova, oranzova, modra, zelena), ktere se vymyji po 1 mozna 3 umytich vlasu. Ale blond opravdu ne.

https://www.dm.cz/…1232769.html?… ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.12.19 19:39
@JancaS84 píše:
A svou barvu máš jakou? Pokud máš hnědou něco tmavsiho tak blond jedině barvou nebo odbarvovacem a do toho bych se sama rozhodně nepouštěla, jestli nechceš flekatou hlavu.

Mám špinavou blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
18.12.19 19:49

I když máš špinavou blond…vymyvatelnou barvou co vydrží jedno dvě umytí si vlasy opravdu nepřebarvíš na jinou blond!!! Leda pokud bys chtěla např růžovou, či zelenou… Pokud myslíš vymyvatelnou barvu…tzn color shampoo..Tak tě musím zklamat…Ta už peroxid obsahuje. Píší že se vymyje za 24 umytí..ale musím přiznat že jako puberťačka jsem je používala a vždy mi po nich na hlavě zůstala nějaká barva…Své vlasy mám hnědé dala jsem si nějakou mahagon..Ta červená se vymyla a zůstala mi flekatá hnusná peroxidem zničená barva… Takže za mě ne…na blond ke kadeřnici a peroxid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
18.12.19 21:09
@Sally024 píše:
https://www.dm.cz/…1232769.html?… ?

Ano, a proto se tam pise toto: Odstín 10.21 nechte na již zesvětlených vlasech působit jen 10 minut. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To znamena nejprve zesvetlit a potom dotonovat touto smyvatelnou barvou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
19.12.19 06:41

@Ufinka87 já si dokonce na hlavu plácla červenou, smývatelnou a u kořínků je sice vymytá, ale zbytek oslavených vlasů je pořád červený ať dělám co dělám.
Za mě už žádný takový experimenty, buď promyslet a ke kadeřnici a nebo se na to vyprdnout.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat