Snažení 35+

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 24.01.18 15:54
Snažení 35+

Ahoj holky, když jsem tak brouzdala diskuzemi, tak mám nějak pocit, že jsem všude nejstarší…všechny moje kamarádky mají děti a když nemají, tak jsou o deset let mladší než já. Já toho pravého potkala před rokem a půl, v září jsem nečekaně otěhotněla a bohužel před měsícem, po odmítnutí revize v 7tt, samovolně potratila. Moc bych si dítě přála a budu ráda, když se nás tu na povídání sejde víc těch, co už jim není 20. Doteď mi to nepřišlo, že jsem starší, ale zajímalo by mě, jak to probíhá u vás a jestli je vyšší věk podle vás nějak limitující a jak snažení probíhá u vás (nějaké doplňky stravy apod.)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Pomka
Kelišová 7261 příspěvků 24.01.18 16:01

Ahoj, hlasim se, i kdyz uz teda jedno mam, chteli bysme druhe. Je mi 35 :-)

warita
Kelišová 7146 příspěvků 24.01.18 16:02

Tech diskuzi tady je vice, pozadej adminy at tu tvou smazou, nema smysl plevelit forum dalsi diskuzi na to same tema.

Jinak, v dnesni dobe je spis vyjimka mit dite ve 20 plus, ja ve sve vlastni socialni sfere nikoho takoveho ani neznam. Mne je take 35+ a spis se lide udivuji, ze uz jsem si poridila dite. Je sice pravda, ye vypadam o hodne mladsi nez jsem, ale i tak, na 30 urcite vypadam, takze nechapu, cemu se divi.

sarah1618
Kecalka 228 příspěvků 24.01.18 16:31
@warita píše:
Tech diskuzi tady je vice, pozadej adminy at tu tvou smazou, nema smysl plevelit forum dalsi diskuzi na to same tema.

Jinak, v dnesni dobe je spis vyjimka mit dite ve 20 plus, ja ve sve vlastni socialni sfere nikoho takoveho ani neznam. Mne je take 35+ a spis se lide udivuji, ze uz jsem si poridila dite. Je sice pravda, ye vypadam o hodne mladsi nez jsem, ale i tak, na 30 urcite vypadam, takze nechapu, cemu se divi.

Jaké pleveleni?
Nemusíš to vůbec číst
Zakladatelko 35 je sice více, ale vůbec by té to nemělo odradit…
Držím palce
:srdce:

warita
Kelišová 7146 příspěvků 24.01.18 16:41
@sarah1618 píše:
@warita píše:

Jaké pleveleni?
Nemusíš to vůbec číst
Zakladatelko 35 je sice více, ale vůbec by té to nemělo odradit…
Držím palce :srdce:

pleveleni proto, za tady jsou 2 aktivni diskuze s nazvem tehotenstvi po 30 a jedna tehotenstvi po 40. Takze mas pocit, ze nutne potrebujeme JESTE JEDNU?

Mimo to mi neprijde, ze by tehotenstvi po 35 bylo neco tak vyjimecneho.

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 24.01.18 17:06

Pokud jsi otěhotněla, aniž byste to plánovali, tak nic neřeš. Já přišla o první dítě, když mi bylo 20. Další 2 se narodily zdravé. Prostě si dál užívejte milování a ono to vyjde.

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 24.01.18 17:08
@warita píše:
Mimo to mi neprijde, ze by tehotenstvi po 35 bylo neco tak vyjimecneho.

Vyjímečné to není, ale ideální určité také ne.

marinana
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 24.01.18 17:17
@warita píše:
pleveleni proto, za tady jsou 2 aktivni diskuze s nazvem tehotenstvi po 30 a jedna tehotenstvi po 40. Takze mas pocit, ze nutne potrebujeme JESTE JEDNU?Mimo to mi neprijde, ze by tehotenstvi po 35 bylo neco tak vyjimecneho.

Warito, pro me to neco je. Taky ti nerikam, co je pro tebe vyjimecne, tak prosim nerikej ze diskuze kterou jsem zalozila je zbytecna…a uz tu prispevky jsou, takze i kdybych udelala chybu, tak uz ji smazat nenecham, to by asi nebylo vuci ostatnim hezke :nevim:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 24.01.18 17:48

35..me prave prijde i podle okoli ze spousta maminek je kolem 35 let :))) nerus diskuzi…aspon tu bude treti i :)

warita
Kelišová 7146 příspěvků 24.01.18 17:49

My si asi nerozumime. Tema zbytecne NENI, me je take pres 35 a taky se snazim. Ja rikam, ze takove diskuze tady jsou a jsou aktivni, takze mas primarne prispivat tam. V pravidlech emimina je to jasne napsane, ze mas nejdrive hledat podobnou diskuzi a nezakladat zadnou duplicitni.

Ale tobe asi jde o to, aby tohle byla jenom tva diskuze, ze? Dobre, tim tady koncim, protoze za mne je to egocentricke a proti pravidlum. Nazdar!

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 24.01.18 17:50
@warita píše:
Tech diskuzi tady je vice, pozadej adminy at tu tvou smazou, nema smysl plevelit forum dalsi diskuzi na to same tema.Jinak, v dnesni dobe je spis vyjimka mit dite ve 20 plus, ja ve sve vlastni socialni sfere nikoho takoveho ani neznam. Mne je take 35+ a spis se lide udivuji, ze uz jsem si poridila dite. Je sice pravda, ye vypadam o hodne mladsi nez jsem, ale i tak, na 30 urcite vypadam, takze nechapu, cemu se divi.

Coze 8o..docela drzi ne…me fakt nevadi teda…jinak me bude 33 ale vlastne taky jsme se ted snazily :lol: a uspesne jak vidis :srdce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 24.01.18 17:51
@warita píše:
My si asi nerozumime. Tema zbytecne NENI, me je take pres 35 a taky se snazim. Ja rikam, ze takove diskuze tady jsou a jsou aktivni, takze mas primarne prispivat tam. V pravidlech emimina je to jasne napsane, ze mas nejdrive hledat podobnou diskuzi a nezakladat zadnou duplicitni.Ale tobe asi jde o to, aby tohle byla jenom tva diskuze, ze? Dobre, tim tady koncim, protoze za mne je to egocentricke a proti pravidlum. Nazdar!

Egocentricke :lol: no ty vado to je slepicinec :lol: :lol: :potlesk:

warita
Kelišová 7146 příspěvků 24.01.18 17:53
@Andy27 píše:
Coze 8o..docela drzi ne…me fakt nevadi teda…jinak me bude 33 ale vlastne taky jsme se ted snazily :lol: a uspesne jak vidis :srdce:

Drze? Co je drze? Ty sis pri zakladani diskuze nikdy nevsimla toho upozorneni, ze clovek nema zakladat duplicitni diskuze? Ja si tady pripadam obcas, jako Alenka v risi divu…

Jestli mas na mysli vek, mne je 38 a snazim se. Nic neobvykleho na tom teda neni.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 24.01.18 17:57

Aha a proc tu na jedno tema je vic jak 20 skupinek :lol: koukni na tema ovulace..a vsechny jedou..a nikomu nevadi…co dodat

sarah1618
Kecalka 228 příspěvků 24.01.18 18:23

@warita
Wow Špatný den?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama