Snažení srpen 2020 - testy

Anonymní
20.8.20 16:38

Snažení srpen 2020 - testy

Ahojte. Která z Vás tento měsíc taky čeká na vytoužené //?
My se snažíme přesně rok, za sebou 3 biochemická a do října čas na otěhotnění, pak jdeme s přítelem na testy. Jedno dítě už spolu máme, tak si říkám, že to musí být v pořádku.
Cyklus mám 27-29. Teď jsem 30dc a 14dpo. Své testy přidávám (zkusím další zítra), ukažte i ty Vaše ???? nebo na ně teprve čekáte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.8.20 16:52

Nam to neslo 4 roky po zjisteni priciny se zadarilo. Ted mame skoro 9ti mesicniho syna a ja v pondeli zjistila ze bude mit sourozence. Ted jsme se nesnazili :nevim: z jednoho sexu bez ochrany co me manzel premluvil to vyslo… :think: ale naprosto chapu nadseni z pozitivniho testu… taky jsem si behem prvniho snazeni prosla brzkymi potraty. Drzim palce at to vyjde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 16:55

Zakladatelka:
Já pořád doufám, že to vyjde. Už jsem z toho dost na nervy. Syn se povedl po 3 měsících od vysazení antikoncepce.
Páni. Gratuluji :srdce: i když věřím, že to bude asi šílené.. Kamarádka si s přítelem řekla, že to zkusí. Jeden pokus, ještě pár dní už mimo ovulaci (podle gyndařky) a je vymalováno.

• Citovat
  • Nahlásit
1431
20.8.20 16:58

Doktori jsou sikovni. I kdyby to nevyslo tak dokazou pomoct :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
21.8.20 08:02

My se snažíme první měsíc, ale doma uz dvě cacorky mam. Jsem 8DPO

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 11:16

Zakladatelka:
@VerikaS držím Vám palce!
Já dnes takto (spodní teď). Snad to sílí jak má 😍

• Citovat
  • Nahlásit
81
21.8.20 15:17

@zakladatelka děkuji, ja budu zkoušet test asiv pondělí ale začaly se mi mastit vlasy, dva dny je mi odpoledne nevolno(to jsem měla u prvni dvery), bílý vytok. Tak nevím, běžné to nemivam 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 18:01

@VerikaS tak výtok mám taky, ale ten běžně před MS 🤦‍♀️ 😁 teď mám šílené bolesti prsou, dnes i žádá a do toho občasné křeče v podbřišku. Jo a taky bych spala půl dne 😂
Tak snad uz je to ono 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 18:19

Holky je tam duch nebo je to ryska? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 18:26
@Anonymní píše:
Holky je tam duch nebo je to ryska? :think:

Ať se dívám jak se dívám… Nic nevidím..

• Citovat
  • Nahlásit
10
21.8.20 21:17

Jéé přidávám se do skupiny :D. Já si budu dělat test zítra, tak jsem zvědavá. Snažíme se první měsíc o druhé miminko, ale vůbec netuším, jestli jsme se trefili do správných dnů. Ale s dcerou mi vyšel pozitivní test až 6 dní po vynechání ms… a to jsem měla ovulaci 8. den cyklu :D, tak uvidíme.
Jinak nechci nic zakřiknout, ale moc gratuluji všem ke 2 čárkám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 07:49

Tři dny zpoždění MS, test negativní

Ahoj. Jsem po prvni IUI s přítelem. Třetí den mam zpoždění MS, měla dostavit 21.8.20, test negativní a žádné bolesti, ani prsou ani v podbřišku, jinak jsem zvykla mávat. Slabe bolesti v podbřišku jsem měla asi tak 2-3dni přes neocakavanou. Nevím co mam o tom myslet. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 07:56
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem po prvni IUI s přítelem. Třetí den mam zpoždění MS, měla dostavit 20.8.20, test negativní a žádné bolesti, ani prsou ani v podbřišku, jinak jsem zvykla mávat. Slabe bolesti v podbřišku jsem měla asi tak 2-3dni přes neocakavanou. Nevím co mam o tom myslet. Děkuji za rady.

Oprava datumu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 10:43

Ahoj, taky se pridávám. Vidíte na tom testu taky ducha nebo už jsem se zbláznila? A je nějaká šance že to vydrží do terminu MS? Jsem po první IUI. 10. Den byl snehobily a dneska ráno toto. (12DPO) :srdce: Jinak testovat jsem měla až 16DPO ale nedalo se to vydržet. :) Jinak všem držím palce. :*

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 11:23
@Anonymní píše:
Ahoj, taky se pridávám. Vidíte na tom testu taky ducha nebo už jsem se zbláznila? A je nějaká šance že to vydrží do terminu MS? Jsem po první IUI. 10. Den byl snehobily a dneska ráno toto. (12DPO) :srdce: Jinak testovat jsem měla až 16DPO ale nedalo se to vydržet. :) Jinak všem držím palce. :*

Zakladatelka:
Já vidím 🤗

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama