obor Sociální práce na UJEP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:25
Sociální práve Ujep

Mám dotaz, dostala jsem se na sociálně-ekonomickou fakultu ujep, konkrétně na sociální práce. Máte zde někdo zkušenost s tímto oborem? Jak probíhá výuka? Jací jsou profesoři? A popř. zda jste našli zaměstnání, které jste chtěli? Děkuji moc :srdce:

Reakce:
Anetaa120
Povídálka 43 příspěvků 25.06.19 11:34

Ahoj, studuju sociální práci druhým rokem. Jsem spokojená, profesoři jsou féroví a většina z nich se snaží vyjít studentům vstříc. Další + je, že si rozvrh volíš sama a na některé přednášky ani nemusíš, ale takhle to je asi na každé VŠ. Osobně mi první semestr přišel daleko horší a těžší než ten další. Taky dost lidí vypadlo, nastupovalo nás asi 65 a teď je nás sotva 40. Většinou každá přednáška či cvičení trvá hodinu a půl. Jinak, co se pozdějšího zaměstnání týče, tak problém ho sehnat určitě není, naopak, je podstav sociálních pracovníků všude, kde se podíváš.. Je to tím, že práce sociálního pracovníka není dobře finančně ohodnocená, tak spoustá lidí získá titul a jde pracovat někam jinam, za lepší peníze. :nevim: Klidně mi napiš do zpráv ;)

Váš příspěvek
Reklama