Soukromá střední škola MAJA, s. r. o Mladá Boleslav
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Soukromá střední škola MAJA, s. r. o Mladá Boleslav
Ahoj, touto cestou hledám někoho, kdo má zkušenosti s touto školou a oborem PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA a mohl by mi poskytnout více informací. Předem děkuji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Anonymní píše:
Ano mám copak chceš vědět?
Mam zajem studovat kombinovane jeden rok ale byla sem upozornena jak to je s uznavanim vzdelani. Nemate s tim problem, pripadne kde? Nebo nemate odkaz kde se da dohledat uplatneni a aby to bylo i pravne vporadku? potrebuju do šd. Dekuju
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@M-A já teda nepotřebovala nic uznat, potřebuješ mít nějaké předměty již hotové?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@M-A studovala jsem před 2 lety a naprosto v klidu i všechny moje spolužačky neměly problém s uznáním studia vše právně sedí ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@M-A píše:
@Barborkaa26Mam zajem studovat kombinovane jeden rok ale byla sem upozornena jak to je s uznavanim vzdelani. Nemate s tim problem, pripadne kde? Nebo nemate odkaz kde se da dohledat uplatneni a aby to bylo i pravne vporadku? potrebuju do šd. Dekuju
s uznáním mít problém nebudeš, když se podíváš na kód vzděláváni tak sedí i s jinými školamy pedagogickýmí. Pokud chceš studovat na 1 rok musiš mít praxi tři roky někde ve školství buď školka nebo družina, jinak budeš muset studovat dva roky. Musiš už mít maturitu. A tam už budeš mít pouze odborné předměty. Taky pracuji ve šd, teď tedy půjdu na mateřskou a pak bych ráda do školky.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
s uznáním mít problém nebudeš, když se podíváš na kód vzděláváni tak sedí i s jinými školamy pedagogickýmí. Pokud chceš studovat na 1 rok musiš mít praxi tři roky někde ve školství buď školka nebo družina, jinak budeš muset studovat dva roky. Musiš už mít maturitu. A tam už budeš mít pouze odborné předměty. Taky pracuji ve šd, teď tedy půjdu na mateřskou a pak bych ráda do školky.
Ano vsechno vim a vse splnuju pro 1letou… ja studuju i vs ucitelstvi pro ms ale to prave mi nestaci pro druzinu kde momentalne pracuju a v nejblizsi dobe neni v ms misto tak resim jake mam moznosti a byla sem upozornena ze maja neodpovida pozadavkum na vzdelani ale jiny tvrdi ze v pohode… dekuju!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Holky, tak co hlásí se tam letos někdo na dvouleté PAMP? Nebo je tu někdo, kdo už to má za sebou a podal mi nějaké info?? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Reeeziiinaaa ja chtela na rocni ale to je ve vsedni den tak jsem premyslela na dvoulete kvuli tomu ze to je o vikendu (mam vic jak tri roky praxe) ale nakonec jsem to vymyslela jinak takze doufam ze nakonec nebudu muset sem ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Barborkaa26 píše:
@Reeeziiinaaa já končím letos, 2 leté
A jak to slo? Hrala jste na nejaky hud. nastroj, nez jste tam nastoupila? A ucite uz nekde?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Reeeziiinaaa Jde to v pohodě, někomu víc, někomu míň, ale jde
Kdysi v mládí jsem hrála na flétnu, jinak ne. Tady jsme měly flétnu a teď máme klávesy. Ještě nikde neučím, jsem na rodičáku ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj,
můžu se zeptat jestli to jde zvládnout? Ze školy už jsem dost let doma dva puberťáky
) Udělali to všichni a je to přísná škola? Byla by možnost odkupu učebnic? Díky Lea
- načítám...
- Citovat
- Zmínit