Špatně pije z láhve - dítě 3,5 měsíce

231
16.3.21 19:30

Špatně pije z láhve - dítě 3,5 měsíce

Dobrý večer, setkaly jste se prosím někdy s tímto? 3,5 měsíční dcera strašně špatně pije z láhve. Je od narození na UM. Posledních pár dní se prisaje, 2 krát se napije a trhnutim hlavičky se pustí. Potom se zase chytí, napije, zakucka se, zase se pustí, chytí, napije vyplivne, začne řvát, zase se chytí a takhle pořád dokola. Někdy to i prska a mlátí do lahve. Už jsem z toho na nervy. Zkoušela jsem větší savicku, nepomáhá, zkusila jsem krmit v lehátku a ne na sobě, taky nic. Krmit po delších pauzach, po menších dávkách, dát odbrknout, nic. Dela to pořád 😠 díky za postřehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10500
16.3.21 19:37

A neteče jí to málo /hodně? Já takhle dala na začátku dceři savičku S od Nuku, divila se, že těch 80ml pije asi půl hodiny. Až pak jsem si přečetla, že mají tři velikosti dírek a S je na čiré tekutiny, M na mléko a L na hustší kaši atp. Nebo jí možná nevyhovuje tvar dudlíku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
16.3.21 19:38

Teď koukám, že píšeš 3,5 měsíce, já myslela týdnů :zed :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
16.3.21 19:58

Přesně, taky jsem hledala tvar a velikost, která vyhovuje dceři. A taky teplotu, malá byla citlivá na teplejší mléko i když mě přišlo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
16.3.21 20:47

U nás to dělá, když je moc teplé mléko.. Můj má rád téměř studené. Cokoliv teplejší mi odmítá přesně tímto stylem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.21 08:24

Přesně buď teče málo nebo moc, pak ještě teplota. Možná už potřebuje větší dírky, syn byl taky spokojený a když začal vyvádět zkusmo jsem přidělala ještě jednu dírku docela pořádnou ( s tím, že stejně budu muset koupit jinou savičku) a zabralo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
18.3.21 15:45

Mně začala dcera dělat nějak po druhém měsíci to samé, vadila jí malá dírka v novorozenecké savičce. Vyměnila jsem ji za savičku s větším průtokem a pila normálně.

Teplota taky může vadit, ale to by po vystydnutí pila bez řevu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat