Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Anonymní píše:
@Tichošlápek já rodila ale 160km od domova. Gynekolog nic neudělá?
Gynekolog te posle do nemocnice
sám to řezat nebude
@Tichošlápek píše:
Gynekolog te posle do nemocnicesám to řezat nebude
Dobře, zkusilm zavolat do místní.
@Tichošlápek píše:
Gynekolog te posle do nemocnicesám to řezat nebude
Tak v nemocnici stejně chtějí, aby to vyšetřil můj dr a řekl co a jak. Jdu tam v pondělí a uvidí se. Snad to půjde jen v místním znecitlivění a ne narkozou ![]()
Moc díky za radu. Snad už to budu mít brzo za sebou…
@Anonymní píše:
@Sue2008 tyjo z toho mám docela strach. Dle mého názoru by se ta přebytečná kůžička měla nechat odstranit… ale to bude bolestale přežila jsem porod že
Ničeho se neboj, já byla na odstranění kůžičky, která trčela z pochvy, vůbec to nebolelo. Potřeli tu kužičku místem aby to umrtvili, podvázali, ustřihli a šla jsem domů. Žádná bolest ????
@Anonymní píše:
Ničeho se neboj, já byla na odstranění kůžičky, která trčela z pochvy, vůbec to nebolelo. Potřeli tu kužičku místem aby to umrtvili, podvázali, ustřihli a šla jsem domů. Žádná bolest ????
Tyjo tak to je super. Díky. V pondělí jdu na gyndu, tak snad se toho co nejdřív zbavím… i kdyby to nějak bolelo či tak, hlavně ať to mám pryč a kůže se může normálně hojit.
je to hnus jak mito furt krvácí ![]()
Moc všem děkuju, bála jsem se toho, co to může být, ale když vidím, že nejsem jediná, je to fajn ![]()
@Anonymní píše: Více
Obnovuju diskusi, vím, že už je to dlouho ale prosím jak to u vás dopadlo? Zažívám ted podobné trápení 🥹