Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Martina7689 nemuze byt primo u tebe u luzka. Je ve vedlejsi mistnosti. Ale plati se jakoby byl … pred dvema lety ro byla 500 ,–. Ja byla s peci jak o me, tak se dvojcatka spokojena. Samozrejme vsude se najdou lidi neprijemni, ale dalo se to vsechno v pohode snest. Moc jich nebylo …
měla jsem plánovaný císař a rozhodně přítel tam se mnou být nemohl, protože je to bráno operace. Jen když mi dali epidural a čekalo se až zabere, tak tam byl se mnou. Jinak čekal ve vedlejší místnosti a díval se ze dveří. a pak byl s malým vedle a čekal až jej vyšetří dětská doktorka, asistentka umyje, zváží a změří a pak si ho chvíli choval. Mě pak převáželi na Aro.
Díky holky já to tušila že tam otec být nemůže
a co tak sebou do porodnice? Dodržují časy návštěv?
Ja mela vlastni pyzamo, zupan, hygienu, popr. vlozky, boty crosky, chodila jsem s nima i do sprchy. Rucniky, toaletak, vodu, jestli nechces pit jejich caj. Pro mimca jsem nemela nic, vedela jsem, ze budou v inkubatoru … Ted me nic vic nenapada. Kdyz si vzpomenu pisnu …
Jestli trvas na pritomnosti otce u porodu - v Bohunicich u me manzel pri lokalni anestezii normalne celou dobu byl a je to tam bezne.
Děkuji holky zatím jsem 34.tt a chlapeček je stále hlavičkou nahoru podle včerejšího ultrazvuku a je velký takže moc nevěřím tomu že se ještě otočí ale kdo ví třeba to tak nakonec bude, důležité je aby byl v pořádku jestli se narodí přirozeně nebo císařem je už detail ![]()