Reklama

Otec u císařského řezu na Obilňáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina7689
Povídálka 32 příspěvků 06.09.18 20:57
Otec u císařského řezu na obilnaku

Ahoj holky chci se zeptat může být otec u porodu ať už se jedná o plánovaný či akutní císařský řez (v lokální nebo celkové anestezii) v porodnici na obilnim trhu v Brně? Jak jste tam byly spokojené a co vše sebou? Díky moc a snad Vás odpověď na moje dotazy moc nevycerpaji :D :D

Nejnovější zkušenosti z porodnice Obilní trh

Reklama

Reakce:

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 17 inzerátů 06.09.18 21:08

@Martina7689 nemuze byt primo u tebe u luzka. Je ve vedlejsi mistnosti. Ale plati se jakoby byl … pred dvema lety ro byla 500 ,–. Ja byla s peci jak o me, tak se dvojcatka spokojena. Samozrejme vsude se najdou lidi neprijemni, ale dalo se to vsechno v pohode snest. Moc jich nebylo …

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 06.09.18 21:10

měla jsem plánovaný císař a rozhodně přítel tam se mnou být nemohl, protože je to bráno operace. Jen když mi dali epidural a čekalo se až zabere, tak tam byl se mnou. Jinak čekal ve vedlejší místnosti a díval se ze dveří. a pak byl s malým vedle a čekal až jej vyšetří dětská doktorka, asistentka umyje, zváží a změří a pak si ho chvíli choval. Mě pak převáželi na Aro.

Martina7689
Povídálka 32 příspěvků 06.09.18 21:58

Díky holky já to tušila že tam otec být nemůže :,( a co tak sebou do porodnice? Dodržují časy návštěv?

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 17 inzerátů 06.09.18 22:17

Ja mela vlastni pyzamo, zupan, hygienu, popr. vlozky, boty crosky, chodila jsem s nima i do sprchy. Rucniky, toaletak, vodu, jestli nechces pit jejich caj. Pro mimca jsem nemela nic, vedela jsem, ze budou v inkubatoru … Ted me nic vic nenapada. Kdyz si vzpomenu pisnu …

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 06.09.18 22:45

doklady ;)

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 06.09.18 23:01

Jestli trvas na pritomnosti otce u porodu - v Bohunicich u me manzel pri lokalni anestezii normalne celou dobu byl a je to tam bezne.

Martina7689
Povídálka 32 příspěvků 07.09.18 12:25

Děkuji holky zatím jsem 34.tt a chlapeček je stále hlavičkou nahoru podle včerejšího ultrazvuku a je velký takže moc nevěřím tomu že se ještě otočí ale kdo ví třeba to tak nakonec bude, důležité je aby byl v pořádku jestli se narodí přirozeně nebo císařem je už detail ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama