Reklama

První porod rychlý, druhý překotný, třetí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzejn111
Kecalka 178 příspěvků 06.09.18 18:54
První porod rychlý, druhý překotný, třetí?

Mám dotaz, spíše že zvědavosti :) Mám za sebou 2 porody, první vyvolávaný za 3 a třičtvrtě hodiny od první kontrakce, druhy spontánní za hodinu a třičtvrtě, bez komplikací. Zajímalo by mě, zda máte někdo stejnou zkušenost s rychlými porody a vrhli jste se na třetí - jak probíhal? Slyšela jsem, že druhé bývají nejlepší a třetí nejhorší :)

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 06.09.18 19:00
@Dzejn111 píše:
Mám dotaz, spíše že zvědavosti :) Mám za sebou 2 porody, první vyvolávaný za 3 a třičtvrtě hodiny od první kontrakce, druhy spontánní za hodinu a třičtvrtě, bez komplikací. Zajímalo by mě, zda máte někdo stejnou zkušenost s rychlými porody a vrhli jste se na třetí - jak probíhal? Slyšela jsem, že druhé bývají nejlepší a třetí nejhorší :) [/citace
Chci tvou panev. (26h)

Lenka_Hal
Závislačka 4543 příspěvků 06.09.18 19:00

Prvni vcelku rychle (4hod?), druhy neco malo nad dve hodiny, treti neco malo pod dve hodiny. Je fakt, ze mam pocit, ze treti bolel nejvic, ale zase ten druhy byl pred deseti lety a pamet je znacne selektivni a cim dale jsem od tretiho, tim vic mi taky prisel v poho… :think: :lol:

miluver
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 06.09.18 19:06

Ahoj, ja mela první překotny porod ve 41 tt( od prvni kontrakce 35 minut :D) druhy byl normalni 14 hodin ve 41 tt a ano byl to nejlepší porod :srdce: třetí byl vyvolávany v 37 tt a od tablety presně 5 h a ano byl to nejhorší porod :lol: a čtvrtý byl vyvolávaný v 40 tt a od tablety přesně 2h a 50 minut ;) v prosinci mě to čeká po páté a pokud nepujdeme na vyvolání, tak snad stihneme dojet do porodnice :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 19:13

Já první vyvolaný a druhý doma neplánovaně za pár chvil, ani jsem neodpustila koupelnu, byla jsem jen na a starší dítě. Do třetího nejdeme, raději.

lampicka11
Závislačka 3352 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 19:14

První 4h druhý 15 (počítam od přijetí)

Michalka80
Kelišová 5044 příspěvků 06.09.18 19:26

Ja mela nejhorsi a nejdelsi prvni, 36 h od prijeti do porodnice, epidural, oxytocin, zasivani. Druhy byl nejkrasnejsi, ve 21:00 prijezd do porodnice, 21:36 mimi na svete. No a treti byl trochu delsi. Ve 2 v noci prijezd, v 8 na svete. Ale to bylo kvuli tomu, ze me vystresli, ze kdyz byl 2.porod tak rychly, at prijedu radeji driv. No a ja prijela moc brzo, bxla jsem otevrena jen na 2 cm a v porodnici se mi to myslim trosku zastavilo. Mela jsem zustat doma dele :think: ale jinak si nemuzu stezovat, nakonec to probehlo cajk. Kazdopadne druhy porod byl nejkrasnejsi :srdce:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 06.09.18 19:27

Prvni cca 4 hodinky, druhy kolem 2 hodin-nejkrasnejsi, temer bezbolestny porod :srdce: a treti taky ty 4 hod, ale se strasnyma bolestma a dlooouhe tlaceni kvuli pupecniku 3× kolem krku- zjisteno az po narozeni. Pro me treti nejhorsi. Ale vpodstate vsechny bezproblemovy, rychly…

Jannys
Kelišová 6166 příspěvků 06.09.18 19:32

Já Tedy dva porody zatím… první 17 h druhý 2 h se vším všudy a třetí?To se uvidí.
Každopádně by mě jen zajímalo .Hlídá se rodička ke konci těhotenství víc když měla překotný porod?Nebo to riziko není?

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 06.09.18 19:54

Haha, první 28 hod, zakončený kleštěmi, druhý 16, třetí 12, takže u mě sestupná tendence…

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 06.09.18 19:54

Tak ja se přidám zatím se dvěma porody. Počítám je od první bolístky, první 7 hodin a druhy 3 hodiny. Třetí nás podle plánu čeka v březnu a už ted jsem zvědavá co do třetice přijde. Ale už ted cítím ze je děloha citlivější, cele dny cítím dělohu jak me všude picha a tlačí :lol: . Myslím že to bude pěknej, bolestivej mazec :jazyk: .

nikousek1
Kecalka 326 příspěvků 06.09.18 20:08

První porod po prasknutí plodové vody za cca 2hod.Malý měl 3550g a 50cm,narozen v 36+6tt.Dcera narozena ani ne za 2hod.po příjezdu do porodnice.4,05kg,52cm a 38+3tt.Každou chvilku očekávám 3.porod.Jsem zvědavá :think: :mavam:

Hoa Mai
Kelišová 5573 příspěvků 16 inzerátů 06.09.18 21:23

@Dzejn111 nerekla bych, ze treti byl nejhorsi.Byl jiny, nez ty predchozi dva, ale horsi nebyl. Vsechny porody jsem mela fajn, nedokazu je srovnat, pro me vysly nastejno. Treti porod byl kratsi nez prvni a delsi nez druhy.

Dzejn111
Kecalka 178 příspěvků 07.09.18 06:51

Moc dekuju za vase zkušenosti. Potvrdilo se mi to, co jsem.slyšela od kamarádek, že druhe porody bývají rcasto rychle a pohodové a třetí už zas trochu delší, překotně už většinou nebývají :)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 07.09.18 18:01

Prvni vyvolany, druhy jako po masle a treti po 12ti letech taky jako po masle..neboj :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama