První porod rychlý, druhý překotný, třetí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 06.09.18 18:54
První porod rychlý, druhý překotný, třetí?

Mám dotaz, spíše že zvědavosti :) Mám za sebou 2 porody, první vyvolávaný za 3 a třičtvrtě hodiny od první kontrakce, druhy spontánní za hodinu a třičtvrtě, bez komplikací. Zajímalo by mě, zda máte někdo stejnou zkušenost s rychlými porody a vrhli jste se na třetí - jak probíhal? Slyšela jsem, že druhé bývají nejlepší a třetí nejhorší :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 06.09.18 19:00
@Dzejn111 píše:
Mám dotaz, spíše že zvědavosti :) Mám za sebou 2 porody, první vyvolávaný za 3 a třičtvrtě hodiny od první kontrakce, druhy spontánní za hodinu a třičtvrtě, bez komplikací. Zajímalo by mě, zda máte někdo stejnou zkušenost s rychlými porody a vrhli jste se na třetí - jak probíhal? Slyšela jsem, že druhé bývají nejlepší a třetí nejhorší :) [/citace
Chci tvou panev. (26h)

Lenka_Hal
Kelišová 5335 příspěvků 06.09.18 19:00

Prvni vcelku rychle (4hod?), druhy neco malo nad dve hodiny, treti neco malo pod dve hodiny. Je fakt, ze mam pocit, ze treti bolel nejvic, ale zase ten druhy byl pred deseti lety a pamet je znacne selektivni a cim dale jsem od tretiho, tim vic mi taky prisel v poho… :think: :lol:

miluver
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 06.09.18 19:06

Ahoj, ja mela první překotny porod ve 41 tt( od prvni kontrakce 35 minut :D) druhy byl normalni 14 hodin ve 41 tt a ano byl to nejlepší porod :srdce: třetí byl vyvolávany v 37 tt a od tablety presně 5 h a ano byl to nejhorší porod :lol: a čtvrtý byl vyvolávaný v 40 tt a od tablety přesně 2h a 50 minut ;) v prosinci mě to čeká po páté a pokud nepujdeme na vyvolání, tak snad stihneme dojet do porodnice :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 19:13

Já první vyvolaný a druhý doma neplánovaně za pár chvil, ani jsem neodpustila koupelnu, byla jsem jen na a starší dítě. Do třetího nejdeme, raději.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 06.09.18 19:14

První 4h druhý 15 (počítam od přijetí)

Michalka80
Kelišová 5627 příspěvků 06.09.18 19:26

Ja mela nejhorsi a nejdelsi prvni, 36 h od prijeti do porodnice, epidural, oxytocin, zasivani. Druhy byl nejkrasnejsi, ve 21:00 prijezd do porodnice, 21:36 mimi na svete. No a treti byl trochu delsi. Ve 2 v noci prijezd, v 8 na svete. Ale to bylo kvuli tomu, ze me vystresli, ze kdyz byl 2.porod tak rychly, at prijedu radeji driv. No a ja prijela moc brzo, bxla jsem otevrena jen na 2 cm a v porodnici se mi to myslim trosku zastavilo. Mela jsem zustat doma dele :think: ale jinak si nemuzu stezovat, nakonec to probehlo cajk. Kazdopadne druhy porod byl nejkrasnejsi :srdce:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 06.09.18 19:27

Prvni cca 4 hodinky, druhy kolem 2 hodin-nejkrasnejsi, temer bezbolestny porod :srdce: a treti taky ty 4 hod, ale se strasnyma bolestma a dlooouhe tlaceni kvuli pupecniku 3× kolem krku- zjisteno az po narozeni. Pro me treti nejhorsi. Ale vpodstate vsechny bezproblemovy, rychly…

Jannys
Kelišová 6447 příspěvků 06.09.18 19:32

Já Tedy dva porody zatím… první 17 h druhý 2 h se vším všudy a třetí?To se uvidí.
Každopádně by mě jen zajímalo .Hlídá se rodička ke konci těhotenství víc když měla překotný porod?Nebo to riziko není?

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 06.09.18 19:54

Haha, první 28 hod, zakončený kleštěmi, druhý 16, třetí 12, takže u mě sestupná tendence…

Ivčis
Závislačka 3860 příspěvků 06.09.18 19:54

Tak ja se přidám zatím se dvěma porody. Počítám je od první bolístky, první 7 hodin a druhy 3 hodiny. Třetí nás podle plánu čeka v březnu a už ted jsem zvědavá co do třetice přijde. Ale už ted cítím ze je děloha citlivější, cele dny cítím dělohu jak me všude picha a tlačí :lol: . Myslím že to bude pěknej, bolestivej mazec :jazyk: .

nikousek1
Kecalka 353 příspěvků 06.09.18 20:08

První porod po prasknutí plodové vody za cca 2hod.Malý měl 3550g a 50cm,narozen v 36+6tt.Dcera narozena ani ne za 2hod.po příjezdu do porodnice.4,05kg,52cm a 38+3tt.Každou chvilku očekávám 3.porod.Jsem zvědavá :think: :mavam:

Hoa Mai
Kelišová 5721 příspěvků 19 inzerátů 06.09.18 21:23

@Dzejn111 nerekla bych, ze treti byl nejhorsi.Byl jiny, nez ty predchozi dva, ale horsi nebyl. Vsechny porody jsem mela fajn, nedokazu je srovnat, pro me vysly nastejno. Treti porod byl kratsi nez prvni a delsi nez druhy.

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 07.09.18 06:51

Moc dekuju za vase zkušenosti. Potvrdilo se mi to, co jsem.slyšela od kamarádek, že druhe porody bývají rcasto rychle a pohodové a třetí už zas trochu delší, překotně už většinou nebývají :)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 07.09.18 18:01

Prvni vyvolany, druhy jako po masle a treti po 12ti letech taky jako po masle..neboj :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >