Spontánní potrat 2

Anonymní
14.12.18 16:33

Spontánní potrat 2

Ahoj holky vím že to tu dnes už někdo psal a jsem tě stejne otázky… Jdu na kontrolu a jsem strašné nervózní(stres) že se nevyvíne srdíčko :(… Neumím na to přestat myslet zblbnul mě internet ale poraďte co dělat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1162
14.12.18 16:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky vím že to tu dnes už někdo psal a jsem tě stejne otázky… Jdu na kontrolu a jsem strašné nervózní(stres) že se nevyvíne srdíčko :(… Neumím na to přestat myslet zblbnul mě internet ale poraďte co dělat :(

Vyvine. Mysli pozitivně! Jsem po potratu v 8tt a teď znovu těhotná ve 13+5tt a všechno je v pořádku. Taky žiju ve stresu, aby to dobře dopadlo, ale je vážně důležitý myslet pozitivně a nepřipouštět si nějaké ale…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
14.12.18 16:37

Nemysli na to, nečti katastrofální scénáře tady ani jinde na netu, dej si dobrou večeři pusť si film a hoď se do klidu ;) není důvod se stresovat, stejně to nijak nemůžeš ovlivnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
14.12.18 16:37

Jedna diskuze za den na stejne tema staci ne? :nevim: chapu Tvuj strach,ale tohle uz je paranoia :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Pandulka
14.12.18 16:38

Mně pomohlo si vnitřně uvědomit, že s tím stejně nic neudělám a neovlivním to.. Takže proč myslet na něco ( a stresovat se tím), čemu nijak nemůžu pomoct :nevim: Prostě buď tam bude, nebo ne. A když bude, tak to stejně není ničeho záruka.. Prostě nějak to dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
6303
14.12.18 16:39

Ne ze to psal nekdo,ale psala si to ty. Prestan vymyslet blbosti a hod se do klidu.jdes na kontrolu v kolikátém tydnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.12.18 16:40

@Pandulka přesně tak. Ja srdciko na kontrole mela 2× vidět a potřetí už ne. Stresovala jsem se tak, ze jsem se po kyretazi totalne sesypala 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10784
14.12.18 16:47

Uvědom si ze je to buď a nebo. A ty to neovlivnís.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5865
14.12.18 22:21

Necti nic po netu a mysli pozitivne ;) bohuzel s tim stejne neudelas nic…strach je normalni…ja sla poprve v pohode, nic si nepripoustela a bylo to spatne, nakonec ZT…podruhe strach jak blazen a mam pulrocni holcicku :srdce: chapu te, ale vseho s mirou…stres neni pro miminko taky nic dobreho ;) dej si neco na zub, pust film a relaxuj ;) at to dobre dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama