Proplatí pojišťovna potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 20:13
Proplatí pojistovna potrat?

Dobry vecer, chtela bych se zeptat mam zavedeny telisko a otehotnela jsem pres nej, dite si nemohu nechat. Takze moje otazka zni, potrat si mam platit sama? Nebo mi to nekdo proplati nekde jsem neco slysela o tomhle ale nevim co je na tom pravdy, pokud s tim nejaka mate nejakou zkusenost tak mi prosim napiste :) budu rada za komentare (k tomuto prispevku a ne k tomu proc si dite nenecham atd!!!) dekuji moc za pochopeni a prosim bez rypání!

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 7 inzerátů 04.12.18 20:19

tak pojišťovna určitě ne, ale skrz doktora se můžeš obrátit na výrobce a ten by Ti to měl proplatit, když selhal jeho výrobek ;) můžu se jen zeptat jaké máš tělísko?

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 04.12.18 20:19

To pochybuju. Kdyby tak mely pojistovny platit potraty vsem, komu selze antikoncepce, tak nedelaji nic jineho :mrgreen: Mozna to proplaci, pokud je to ze zdravotniho duvodu. Jen hadam, nic o tom nevim. Zadna antikoncepce neni 100%, to je tam snad napsane. Proc by ti to mel nekdo platit??

histep
Závislačka 4024 příspěvků 04.12.18 20:20

Nezaplati ti to nikdo, ty sama. Zadna antikoncepce neni 100%, nikdo ti zaruku (a tim padem uhradu nakladuv pripade selhani) neda.

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 04.12.18 20:21
@Twixinka píše:
tak pojišťovna určitě ne, ale skrz doktora se můžeš obrátit na výrobce a ten by Ti to měl proplatit, když selhal jeho výrobek ;) můžu se jen zeptat jaké máš tělísko?

Tak s tim by se ji myslim, akorat vysmali. Zadna antikoncepce nefunguje na 100%. To neni mikrovlnka :lol:

Aspera
Generální žvanilka 21461 příspěvků 04.12.18 20:21

@ajmy tak něco jiného je selhání HA, kde je to většinou vinou ženské a tělísko, kde je to chyba tělíska.

Dle mě by to na pojišťovnu mělo jít, protože ty ses chránila, tělísko je kde je a i přesto jsi těhotná. Možná by to šlo uhrát i na nějaká rizika, že může tělísko zarůst do dítěte atd.

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 04.12.18 20:23
@Aspera píše:
@ajmy tak něco jiného je selhání HA, kde je to většinou vinou ženské a tělísko, kde je to chyba tělíska.Dle mě by to na pojišťovnu mělo jít, protože ty ses chránila, tělísko je kde je a i přesto jsi těhotná. Možná by to šlo uhrát i na nějaká rizika, že může tělísko zarůst do dítěte atd.

A vyrobce tam nekde uvadi, ze je to 100% ochrana? To pochybuju…

Aspera
Generální žvanilka 21461 příspěvků 04.12.18 20:24

https://www.emimino.cz/…o-dal-71406/ dle této diskuze je právo na potrat zdarma.

Aspera
Generální žvanilka 21461 příspěvků 04.12.18 20:25
@ajmy píše:
A vyrobce tam nekde uvadi, ze je to 100% ochrana? To pochybuju…

To sice ne, ale tělísko těhotenství ovlivňuje a může způsobit potrat a postižení atd.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 04.12.18 20:25

Zakladatelko co máš za teslisko?

chaela
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 2 inzeráty 04.12.18 20:25

Mně doktorka říkala, že v případě, že budu mít telisko v deloze správně zavedene a i presto otehotnim, potrat pojistovna zaplati. Ale vetsina otehtoneni pres telisko je prave kdyz vypadne nebo se posune.

Terkapali
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 1 inzerát 04.12.18 20:25

vim, že to řešila kámoška a neproplatily.

Příspěvek upraven 04.12.18 v 20:26

elle21
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 04.12.18 20:26

a doktor ti na to řekl co?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29524 příspěvků 04.12.18 20:27

pevně doufám že pojišťovna nic nezaplatí.Nejsou peníze na onkologické pacienty , natož na tohle.Kdo souloží, musí prostě počítat s rizikem.

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 7 inzerátů 04.12.18 20:27

@ajmy a víš co je zajímavé? že mi přímo tohle říkala doktorka, když jsem se na to ze zvědavosti ptala, takže pokud o tom nic nevíš, tak se laskavě zdrž komentáře ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >