Nemocná po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 02.12.18 19:51
Nemocna po potratu

Ahoj,

dnes je to dva týdny, co jsem po kyretazi. Jsem po dvou prohlídkách na gynekologii a vysetreni krve a vše, či se tyče gynekologie je prý v poradku. Zánět není.
Ale mam cele dva týdny zvýšenou teplotu 37.2 (moje normalni je 36.5, když mam zvýšenou, něco se děje).
Před potratem jsem mela hraniční hodnotu hemoglobinu, cernevych krvinek a železo po 70. Také mi zjistili plicní chlamydie a EBV a cytomegalovirus. Vše jsem prý už prodělala dávno. Ale nikdo se mnou nic nedělal. Přitom ja vím, ze mononukleóza (EBV) se muže reaktivovat…
Po operaci je mi ale fakt zle. Byla jsem přijata pro omdleni na pohotovosti, kde mi udělali EKG, změřili srazlivost a udělali echo srdce. Vše ok… poslali mě domu, ze nervy.
Ja samozřejmě vím, ze nervy umí hodně a znám stavy úzkosti, ale mě už děsí co mi je.
V pátek jsem byla u obvodni, která na mě kouká, ze je normalni, ze denne spim 14 hodin, ze nejsem schopna nic, zadychana, malátnost, špatně vidim, motam se jako opila a mam silene bolesti hlavy a neustale teplotě 37.2. Vzala mi krev, ale jen na moji vyslovnou zadost. Jsem na neschopence a neumím si představit, ze nastoupim zpět do dětského kolektivu.
Myslite, ze za to muzou hormony? Nebo rekstivovana mononukleóza? Mate někdo zkušenost? (Potratila jsem v 9.tt)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 02.12.18 20:39

tlak máš v pořádku?

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 02.12.18 20:41

a ještě mě napadla štítná

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 02.12.18 21:19

@ka2ka tlak mam nižší, 100/60, ale to mam cely život. Stitnou z klasických naberu mam taky v poradku.

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 02.12.18 21:21

Ty prvni dve oblasti me taky napadly, pak jeste dostatek zeleza? :think:

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 02.12.18 21:26

Jinak me to moc mrzi, urcite pracuji i nervy, taky nevim jestli to nemuze jeste byt tim, cim sis prosla, protoze nekdo ma cely prvni trimestr takto zvysenou teplotu :think:

Jestli muzes, zustala bych jeste chvili na neschopence a snazila se z toho pomalicku dostat, muze Ti MUDr napsat vychazky?

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 02.12.18 23:11

@Helca83 železa mam méně. Ale jen železo. Hemoglobin a červené krvinky a transferin je ok. Kamaradka laborantka mě docela vyděsila, ze takové výsledky mají lidé, kterým anémií způsobuje jiná chronická nemoc (zánět ale i nádory…). A jelikož mam tu zvýšenou teplotu, bolesti hlavy… tak mam fakt sileny strach.

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 02.12.18 23:12

@Helca83 vycházky mam. Od 13-19. Jenže když jsem někde venku a mam
Jakoukoli zátěž, mam motani hlavy, jsem slaba, špatně vidim, jsem nejistá v nohou a špatně vidim… brýle mam, ale jen slabé. Takže jit někam je pro mě utrpení.

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.12.18 06:41

@Jeanine33 To bude tím zelezem a vším k tomu… Jasné, chapu, ale přeci nebudeš doma na veky zavřená, čerstvý vzduch Ti udělá dobre :hug: Akorat proste po malých dávkách, nedělat žádné velké výpravy. Užíváš nějaké železo v tabletach? Držím palce, snad se to pomalinku spravi :kytka:

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 03.12.18 17:15

@Helca83 dneska mi doktorka
Volala výsledky, prý mi nic není. Ale množství železa mi nebrala. Jen hemoglobin s červené krvinky a bílé. To mam sice nižší, ale v normě. Jenže ja vím, ze je několik druhu chudokrevnosti. Červené krvinky s hemoglobin ok, ale železa malo a to muže byt ukazatel nějakého jiného onemocnění. A jelikož crp mam
Ok, jen zánět to nebude. Volala jsem i známe a ta mi rekla, ze zvýšena teplota není rozhodne spojena se zelezem a jelikož jsem zoufalá, tak jsem hledala a pujdu si zaplatit testy na sebe. Ptz stavy, které mam a nezvládnu nic, mi normalni nepřijdou. 29 je mi a citim se hůř jak moje babicka :roll:

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.12.18 17:22

@Jeanine33 Dej tomu cas, urcite se to zacne pomalu zlepsovat :hug:

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 03.12.18 17:57

@Helca83 ja jsem plasan a mam o sebe sileny strach. 14 dni po zákroku není takova doba. Musim se dat do kupy :oops:

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.12.18 19:30

@Jeanine33 Tak ono se není moc čemu divit, já Tě chápu, a takhle před svátky… ale nezoufej, přebolí to na tělě i na duši a dáš se dokupy :hug:

Co se ponořit do vánočního úklidu, pečení, nákupů (pomaloučku) … věnovat se sobě, přečíst hezkou knížku, zajít si na masáž, manikůru, do sauny, ke kadeřnici… najít si nové hobby, třeba začít chodit na krátké a potom delší procházky a pak i postupně běhat, nebo dělat jógu nebo prostě cokoli, u čeho zabavíš hlavu… :andel:

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 03.12.18 19:35

@Helca83 jo to jsem se snažila, jenže vždycky skončím s motanim hlavy a migrénou. Takže zacinam opravdu pomalu. Nejhorsi je, ze mi je všechno tak nějak jedno, nic mě netěší a prijdu si porad prázdná. A tím jak mi je i fyzicky se přidaly i strachy o sebe. Ale rekla jsem, ze do půlky prosince pockam a pak zacnu poradne obíhat doktory. Objednala jsem se už i k zubari, jestli ta hlava není od mých osmicek, objednala jsem se na oční a uvidíme. Masaz mam v plánu, nehty si dělám doma. A nejhorsi je, ze bych utracela, ale z nemocenske není moc z čeho ????

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.12.18 21:14

A nemas neco odlozeno na horsi casy? :think: Mozna k tem doktorum pridej i doktora „na hlavu“, nemyslim zrovna psychiatra, ale treba psychologa, psychoterapeuta, nebo najdi neco co Ti pomuze - nekdo rad sdili pocity, nekdo si to spis drzi v sobe, dalsi se z toho musi vyvztekat. Jakmile prijdes na to, co Ti dela dobre, tak se to bude pomalinku zlepsovat :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >