Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Mě dr také říkal že v případě otehotneni je přerušení zdarma, už kvůli rizikům pro dítě i matku
naštěstí jsem to řešit nemusela.
@Aspera píše:
Takže kuřáky taky neléčit, alkoholiky taky ne atd.? Lidi po autonehodě taky ne. Všichni dělají něco co jim může ublížit a musí nést riziko ne?
Přesně alkoholiky a kuřáky bych nelecila
@punkerka89 píše:
Přesně alkoholiky a kuřáky bych nelecila
Já taky ne, ale stejně je léčí.
uvítala bych, kdyby určité skupiny pojištěnců měli výrazně vyšší pojistné.Otázkou je, jak dlouho současný systém a kdy se začne jít cestou vyšší či nižší spoluúčasti.V řadě případů by to bylo i výchovné.
@Burj Chalifa píše:
uvítala bych, kdyby určité skupiny pojištěnců měli výrazně vyšší pojistné.Otázkou je, jak dlouho současný systém a kdy se začne jít cestou vyšší či nižší spoluúčasti.V řadě případů by to bylo i výchovné.
Přesně třeba alkoholici co jsou opakovaně v léčebnách atd
@Burj Chalifa píše:
uvítala bych, kdyby určité skupiny pojištěnců měli výrazně vyšší pojistné.Otázkou je, jak dlouho současný systém a kdy se začne jít cestou vyšší či nižší spoluúčasti.V řadě případů by to bylo i výchovné.
Jakože třeba každá souložící s tělískem bude platit víc, protože co kdyby otěhotněla? ![]()
@terien píše:
Jakože třeba každá souložící s tělískem bude platit víc, protože co kdyby otěhotněla?
No a potom ti, co mají rádi uzené a bůček, pak milovníci čokolády atd atd až zbydou jen biozeny, chlapi vůbec ![]()
Ahoj,
vidím že jde o starší dotaz, ale i moje kamarádka měla přerušení na pojišťovnu, vzhledem k otěhotnění přes tělísko.
Gynekolog jen řekl že to napíše do zprávy a nebude jí ho vyndávat, že někteří doktoři v nemocnici tomu nevěří a myslí se že je to úmyslné tvrzení a na proplacení trvají. A přesně tak, v nemocnici jí řekli že si vymýšlí a zaplatit musí, tak jim s úsměvem řekla ať si to ověří že ho vyndané nemá. Neplatila nic.
K přerušení se rozhodla protože má již dvě starší děti a jejich finanční situace není dobrá, na čemž se i s manželem shodli že bohužel jinak to nejde řešit.
Inko kvůli kamarádce.
Dobry den
Jsem v 5tt neplanovaneho tehotenstvi
Beru leky na stitnoj zlazu, antidepresiva kvuli poporodni depresi a prasky na spani, prvni porod byl vyvolany - vysoky tlak v tehotenstvi, cele tehotenstvi jsem brala antibiotika protoze mi byla zjistena aktivni toxoplasmoza
Kdyz jsem se konecne dala fyzicky a psychicky do kupy, otehotnela jsem
Miminko si nemohu nechat, proste bych to nezvladla
Spis ale k memu dotazu, jsou toto duvody aby pojistovna proplatila potrat? Za nechtene tehotenstvi bereme s manzelem plnou zodpovednost takze i financni, jen me to spise zajima, nikdy by me ani ve snu nenapadlo, ze se budu potikat s takovou situaci ale nikdy nerikej nikdy ![]()
Jsem přesvědčená, že nejsou. Měli jste používat antikoncepci.
Ne, nejsou. Pouze selhání sterilizace je důvod, pak platí ten, kdo ji provedl
@Paoloska
Moc dekuji za radu, ale jak jiste vite ani antikoncepce neni 100%
Nicmene to je v teto situaci asi celkem jedno
@Anonymní píše:
@Paoloska
Moc dekuji za radu, ale jak jiste vite ani antikoncepce neni 100%
Nicmene to je v teto situaci asi celkem jedno
To není, ale bohužel potrat ti nikdo neproplatí.
@martina.se
Myslím, že tohle je celkem blbost
Těch duvodu je víc
Napřiklad ohrožení života matky, ale těžko říct ![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.