Porod mrtvého plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 00:58
porod mrtvého plodu

Ahoj chtela by jsem vědět vas nazor na to.co se mi stalo. Byla jsem těhotná asi už cca 37tt šla jsem na normalni prohlídku ke gynekologovy na ozvy ale ty se jim nelíbily tak mi. paní gyn..napsala zprávu ze si mám zajít do porodnice do nemocnice ze se jim ty ozvy nelíbí tak jsem tam šla a jim se taky nelíbily tak me dali na pokoj a řekli ze ozvy natočí za hodinu a pul a pokud budou stejny tak mi porod vyvolají. a ty ozvy byly stejné tak.me dali na porodní pokoj a udělaly mi vyprázdnění střev ze budou teda vyvolávat ten porod no a pak me nechaly na porodnim sále asi od 16:00 do rána do 09:00 mezitim mi donestly jen čaj a chleba s máslem a v těch 9 h mi řekli ze jdu domu ze dneska rodit nebudu tak.jsem tedy šla. na další kontrolu jsem mela jít přesně za týden tak ten den nadešel a než jsem vyjela z baráku na kontrolu tak mi praskla voda trochu zkalená tak přítel zavolal sanitku a v porodnici mi dělali ozvy a nemohly najít tep srdicka tak mi udělaly ultrazvuk a zjistily ze srdíčko nebije ze je ma holčička mrtva…tak po šoku co se stalo mi na to. nejak neodpovedely a jen jsme sepisovaly papíry ze mi to vyvolají po prasknutí vody jsem neměla žádné stahy tak mi to vyvolaly stacila jsem asi cca 11 h pak už jsem byla vyčerpana tak. použily zvon a nastrihnuti a nějaký tlakový chmat a byla moje holcicka venku…chci vědět vas nazor děkuji a Promiňte za chyby moc český neumím

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 01:10
@Anonymní píše:
Ahoj chtela by jsem vědět vas nazor na to.co se mi stalo. Byla jsem těhotná asi už cca 37tt šla jsem na normalni prohlídku ke gynekologovy na ozvy ale ty se jim nelíbily tak mi. paní gyn..napsala zprávu ze si mám zajít do porodnice do nemocnice ze se jim ty ozvy nelíbí tak jsem tam šla a jim se taky nelíbily tak me dali na pokoj a řekli ze ozvy natočí za hodinu a pul a pokud budou stejny tak mi porod vyvolají. a ty ozvy byly stejné tak.me dali na porodní pokoj a udělaly mi vyprázdnění střev ze budou teda vyvolávat ten porod no a pak me nechaly na porodnim sále asi od 16:00 do rána do 09:00 mezitim mi donestly jen čaj a chleba s máslem a v těch 9 h mi řekli ze jdu domu ze dneska rodit nebudu tak.jsem tedy šla. na další kontrolu jsem mela jít přesně za týden tak ten den nadešel a než jsem vyjela z baráku na kontrolu tak mi praskla voda trochu zkalená tak přítel zavolal sanitku a v porodnici mi dělali ozvy a nemohly najít tep srdicka tak mi udělaly ultrazvuk a zjistily ze srdíčko nebije ze je ma holčička mrtva…tak po šoku co se stalo mi na to. nejak neodpovedely a jen jsme sepisovaly papíry ze mi to vyvolají po prasknutí vody jsem neměla žádné stahy tak mi to vyvolaly stacila jsem asi cca 11 h pak už jsem byla vyčerpana tak. použily zvon a nastrihnuti a nějaký tlakový chmat a byla moje holcicka venku…chci vědět vas nazor děkuji a Promiňte za chyby moc český neumím
nevím.jestli to.mám davat za vinu doktorum když se jim už něco.nelibylo tak.proč mi.to v ten fen nevyvolaly ???pytva už mela byt 5.12 mela jsem přijít pro výsledky a to jsem šla a ze je nemaji tak jak to mám chápat a rekli.mi ze mám napsat email doktorovy co me vyšetřoval tak jsem mu volala a on řekl ze mu mám napsat do emailu kdy se to stalo atd..to už vědí snad když jsem rodila u nich v nemocnici to jsem teda nepochopil a PrPC to.po me chce a řekl ze se mi ozve do 14 dni a pak mi řekne kdy se mám stavit pro výsledky jenže ty už měly dávno byt nejak to podle me prodlužují jakoby chtěly něco ututlat je to už měsíc a par dni co se to stalo …
pedigka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 07.12.18 01:32

Od 16:00 do 9:00 ti průběžně kontrolovali ozvy? Ty byly natolik hezké, že řekli, že máš přijít za týden???? To je mazec.

Nelíbí se mi ani to, že ti nesdělili výsledky z pitvy. Celkově se mi ten jejich postup nezdá.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 489 příspěvků 07.12.18 02:01

Mě je divný, že nedokončili to vyvolání? Proč? Ozvy byly stále špatné tak přeci nepošlu pacientku s takovým problémem domů. :zed: Hlavně když to byl už 37tt! :zed: Je mi líto co se vám stalo a nenechala bych to tak, jelikož jejich přístup se mi zdá dost laxní. :(

elinka90
Závislačka 2561 příspěvků 07.12.18 02:34

Take bych to tak nenechala. Ja teda od 30tt lezela stridave doma a stridave v nemocnici jelikoz mi hrozil predcasny porod. Jednou jsem si pred ozvama dala kafe a mela jsem divne ozvy. To si mela videt ty fofry. Za pul hodiny znovu na ozvy. Ty nastesti byly v poradku. Rozhodne bych se poradila s pravnikem a uvazovala asi nad zalobou. Preji hodne sil :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 04:55
@pedigka píše:
Od 16:00 do 9:00 ti průběžně kontrolovali ozvy? Ty byly natolik hezké, že řekli, že máš přijít za týden???? To je mazec.Nelíbí se mi ani to, že ti nesdělili výsledky z pitvy. Celkově se mi ten jejich postup nezdá.

Jo poslaly me normálně domu ze se rodit nebude a za týden mi oznámily ze je mrtva …myslím si kdyby mi to vyvolaly jak měly a rikaly tak ji mohly treba zachránit když se jim to nelibylo a ne me poslat domu .obe dvě jsme byly úplně dravé ..jsem zvedava kdy bude ta zpráva z pytvy a jaká byla příčina úmrtí .porad se z toho nemůžu z pamatovat nosila jsem ji v břiše celé těhotenství a 3 týdny před termínem tohle :,( musela jsem to sem napsat jsem zoufalá už z toho stalo se to 30.10

cecetka
Echt Kelišová 7663 příspěvků 07.12.18 04:56

Je to smutne, co se stalo :,( To nechce zazit zadna mama :,( Urcite si dozadej vysledek testu, proc se to stalo. Je to dulezite i kvuli dalsimu tehotenstvi, abys byla vice hlidana. Mohlo jit o vrozenou srdecni vadu, kdy to srdicko vzdalo uz pred narozenim. Porod je velice narocny nejen pro matku, ale i pro dite, a mozna by ho dceruska nezvladla :?

Vyplakej se :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 05:02

@elinka90dekuji .jenže já mám strach jestli to zvladnu nejak to řešit jestli se v pytve prokáže ze to tam melo byt ze tam bylo něco hrozného ze by ji už nepomohly tak to tak necháme .ja vim ze kdyby něco napasovalo tak by jsme to.měly řešit jenže tím ji život už nevratim :,( a oni stejně vyhrají jako vždy :cert: bojím se co z toho vyjde no docela a. Těhotenství jsem byla az moc otekla a mela jsem dost vody vážila jsem 110kg 1pribrala jsem 40 kg otěhotněla jsem v 70 kg ale to už nebyla moje váha to už jsem pribrala moc jsem jedla prostě …a mela jsem těhotenskou cukrovku ale nebyla nejak silna aby ji ti zabilo mela jsem jen dietu a výsledky krve cukru nebyly nejak vysoké ale nejak me jako diabeticku nehlidaly no což prej měly

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 05:08

@cecetka to mas.pravdu psichyku mám ted úplně někde jinde ale snažím se dat už do klidu ale nikdy nebudu to je jasný placu porad ..bylo to moje první těhotenství tak se bojím dalšího … :,( doufám ze se mi holčička vrátí v jiném mimi já jsem se da se říct po druhé narodila u porodu jsem umirala mela jsem.otravu krve byla ve me už moc dlouho mrta ale vyléčili. To antibiotikama a už jsem v pořádku ale porad to nějaké odezvy v tele ma ..doufám ze už brzy budou ty vysledky no je to strašne čekat a nevíte na co a porad přemýšlet co se vlastně stalo. je to moc na Psychiku k nevydrzeni nikomu to nepřejí nedá se to popsat ta bolest

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 05:12

@AnnaNuvoletta07 mate pravdu nevím proč me poslaly domu řekli mi ze se.to zlepsilo ale už ze tam něco nebylo v pořádku me tam měly nechat do porodu treba se to opravdu zlepšilo ale nikdo neví jestli po odchodu se to zase nezhorsilo mozna umírala po celou tu dobu možná ji v ten den mohly jeste zachránit ..jenze to je jen možná ale nikdy nevite no třeba se ty ozvy jen nachvilku zlepšily tak proti me poslaly domu ale už treba při odchodu z nemocnice se mohly zase zhoršit nechapu to.prostě už nevím co si myslet :,( :,(

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 07.12.18 06:38

Je mi to líto. Pockala bych na vysledky pitvy a resila to. Navic urcite mate zpravu jak jste tam lezela a pak vas pustily. Vsechno bych schovala pro případné řešení. Nicméně i když je to hrozný, stat se to může. Že srdeční akce zmizi. Ale pokud jste měla tehotenskou cukrovku hlídat jste se měla hlavně vy sama. Ohledně jídla i když vaš dr vás měl poslat do dia poradny.

terinka4444
Hvězda diskuse 69434 příspěvků 07.12.18 07:18

pOkud je to tak, jak píšeš, že byly špatné ozvy, začali ti vyvolávat porod, pak se jim vyvolání nepovedlo, tak tě poslali domů a dítě zemřelo, vzala bych si právníka a podala na nemocnici žalobu. Tak jak většinou hájím doktory, nemilosrdně bych je zažalovala. Mně udělaladoktorka něco podobného, ne tak děsivého jako tobě,ale jela jsem v den porodu ve 40+0 tt, byl to pátek, na kontrolu, že rodím, měla jsem už slabé kontrakce, byla jsem neznalá prvorodička, ona mě prohlédla, řekla mi, že se nic neděje a že mám jet domů a přijít v pondělí na kontrolu. Do zprávy uvedla, že jsem už otevřená na tři centimetry. Prostě mě s otevřenýma porodníma cestama propustila z porodnice. Malá se samozřejmě ještě ten den narodila, ale s celkovou infekcí organismu, bojovala o život hodně, měla jen 20% šanci, že to přežije. Moje malá nakonec přežila, kdyby ne, vzala bych na ni právníka.

eva valoi
Extra třída :D 11668 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 07:39

Tohle se mi nezdá! Pokud se porod začne vyvolávat, tak se už domů nepropouští a buď se podaří zindukovat, nebo sc. A už vůbec by nebyla kontrola až za týden. To se nestalo v ČR, že ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:50

neco malo do zdravotn.rozumim.

pokud je to tam, jak rikas,.sla bych do boje s nemocnici

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 07.12.18 07:55

V jaké to bylo porodnici? Když už se začne v 37 vyvolávat porod tak se to prostě musí dokončit… 40 kilo navrch při těhu cukrovce to je sakra riziková pacientka já přibrala jen 8 kilo a taky jsem měla těhu cukrovku a sakra mě hlídali rodila jsem při 68 kg. Pořád mě testovali a pořád jsem chodila na kontroly. Měřila si cukr atd.ALe vše bylo v pořádku.. pokud by se jim nezdáli ozvy hned by se rodilo. Rodila jsem nakonec přesně na termín praskla voda porod nepostupoval tak mě narvalli dvakrát tabletkou na urychlení porodu a já teda za pomoci x lidí porodila a vše v cajku. Ale bůh ví jak by to dopadlo kdyby mě pořád nekontrolovali.

V 37 týdnu se normálně rodí zvlášt pokud má tehu cukrovku a pokud už je vyvolávaný porod tak se prostě musí dokončit z porodního sálu se nepropouští domů že jako zkuste za tejden. Pokud je to pravda je to naprost pochybení té nemocnice a nebo to není tak jak píše zakladatelka.

Příspěvek upraven 07.12.18 v 07:59

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >